میامی گاردنز فلوریدا. — اوه شما فکر Kansas City Chiefs انجام شد, متعجب? که پاتریک Mahomes بود که انسان بعد از همه ؟

شما آموختم هیچ چیز از آن کنفدراسیون فوتبال آسیا بخشی دور بازی در برابر هوستون تگزاس, آیا شما?

کسی که خوشحال است که با NFL خود را بدون نگاه می گذرد و هودینی-مثل فرار کردن بهترین feat از سحر و جادو و در عین حال یکشنبه شب. با حدود آنجا زندگی به عنوان جاده کشتن در پایان سه ماهه سوم Mahomes بسیج اشراف به 21 سه ماهه چهارم امتیاز و یک 31-20 پیروزی بر سن فرانسیسکو 49ers در سوپر باول LIV.

سمت چپ به طور کامل بازگشت از نیک Bosa بی امان فشار پرتاب interceptions روز متوالی سری در سه ماهه سوم Mahomes در پاسخ با یک عملکرد برای سنین.

“ما هرگز ایمان از دست رفته. من فکر می کنم که بزرگترین چیز” Mahomes گفت. “همه در این تیم هیچ کس تا به حال سر خود را پایین. و ما بر این باور بودند در هر یک از دیگر. این چیزی است که ما موعظه در تمام طول سال های طولانی.”

چندین دهه از هم اکنون این بازی خواهد بود در مورد صحبت در کنار تام بردی باز گشت در برابر آتلانتا و داگ ویلیامز’ برچیدن Denver Broncos. و آن را سزاوار هر بیت از اسطوره ساخت.

در طول کمتر از 3½ دقیقه Mahomes پاک شده 10-نقطه کسری. برای اولین بار وجود دارد 1-حیاط به ثمر رساند پاس به تراویس Kelce که دربسته در شش بازی 55-حیاط درایو گرما و زاویه توپ برای بازگرداندن خاطرات پدرش سابق امداد پارچ در لیگ اصلی بیس بال. پس از دفاع ساخته شده و سریع کار 49ers, Mahomes سوار روسای 65 متری در هفت نقش punctuating آن با 5-حیاط تصویب به دامین ویلیامز.

او را احساساتی مورد علاقه اندی رید عنوان که به مدت طولانی فراموش و روسای serenaded مربی با شعارهای “اندی! اندی!” عنوان final دقیقه علامت پایین. آه و او نیز به شهر کانزاس اولین سوپر باول عنوان در 50 سال با امید بسیاری از بیشتر به دنبال.

اما هیچ کدام از آن کاملا عدالت به چه Mahomes انجام داد.

آگهی متر مربع: دیدن همه ی Super Bowl commercials که تا کنون آزاد شده اند

‘رفتن در هر نقطه:’ تام بردی مرموز توییتر عکس فقط یک تیزر برای یک سوپر باول تجاری

برای خیلی از نیمه دوم Bosa در Mahomes فضا. و در سر خود را به صداقت. پس از Bosa اخراج Mahomes و او را مجبور به اشتباه با حدود شش دقیقه به سمت چپ در سه ماهه سوم سال گذشته MVP نگاه کاملا متلاطم. در بازی بعدی او راه اندازی یک پاس به Tyreek تپه است که هر کس در این ورزشگاه می تواند آینده فرد وارنر گنجانده شده است.

The 49ers میانه linebacker شروع به پریدن کرد و مسیر و برداشت Mahomes ، او ره دوباره در کنار درایو.

Mahomes به ندرت نگاه او به سن او و نه حتی 25 – در دو سال اول به عنوان یک نویسنده. اما در این شب او را از داشتن شاید بدترین عملکرد از آنجا که او هنوز هم با پوشیدن یک Texas Tech نیوجرسی. او QB امتیاز شد و در 50s و آمار سوم پایین کاملا بی پایان.

اما Mahomes است که یک نسل با استعداد و هم تیمی های خود را دیده اند او را به اندازه کافی انجام کارهای خاص که آنها هرگز باور آنها از یک بازی است. فقط سه هفته پیش او پاک شده و یک 24-0 کسری در کمتر از یک چهارم پیوستن به ویلیامز به عنوان تنها quarterbacks به پرتاب چهار touchdowns در یک چهارم در postseason.

در حال حاضر او حتی بیشتر چشمگیر آمار: او می پیوندد Emmitt اسمیت به عنوان تنها بازیکن برنده MVP افتخارات و یک سوپر باول عنوان خود را قبل از تولد 25. او نیز به پایان می رسد Brett Favre سلطنت به عنوان جوانترین کارفرمایی برای پیروزی در سوپر باول.

این کمک کرد که Bosa نسبتا آرام در سه ماهه چهارم کانزاس سیتی در خط حمله در نهایت بدانند یک راه برای نگه داشتن او را از اذیت و آزار خود و کارفرمایی. اما این بیشتر در مورد Mahomes و ویژه بازیکن است که او.

او می خواهد در پایان 10-از-17 برای 141 متری و دو touchdowns در سه ماهه چهارم. او زانو زدن فراز به پایان بازی بودند به عنوان آسان به آنها خیره کننده چیزی است که شاید تنها کسانی که در شهر کانزاس حاشیه را پیش بینی یک ساعت زودتر.

به عنوان وینس لومباردی جایزه اهدا شد به ستاد مشعل تصویب شد بیش از حد. بردی ممکن است همچنان به بازی و Drew Brees بیش از حد. اما از آن است که Mahomes که منجر NFL در آن قرن دوم.

اگر شما عاشق صحبت کردن در فوتبال ما نقطه مناسب برای شما. Join our Facebook گروه حاکم کردن زمینهبرای تعامل دوستانه بحث و گفتگو با دیگر طرفداران فوتبال و ما NFL خودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de