رئیس: مظنون کشته HPD افسر پس از چاقو زن مسن به مرگ در Braeburn

هوستون افسر پلیس در روز شنبه به ضرب گلوله کشته و یک چاقو-دارای حق اعمال مشکوک که فقط گفته چاقو کشته و یک زن مسن در خارج از Walgreens در Braeburn ارشد هنر اکودو گفت.

سلاح سرد و پس از آن تیراندازی اتفاق افتاد حدود ساعت 10 صبح روز شنبه در نزدیکی 8600 جنوبی Braeswood پلیس گفت:. آن است که حداقل پنجم تیراندازی مربوط به یک افسر پلیس هوستون پس از مارس 21. شهردار سیلوستر ترنر گفت که او شخصا نقد و بررسی فیلم از این مورد به عنوان او را برای اخیر ،

“من به شما بگویم در هر دوی این موارد ماموران پلیس با انجام آنچه آنها قرار است به انجام,” ترنر گفت.

اکودو گفت: افسر در این مورد را به عنوان به خوبی تیراندازی مشکوک که نمی دستورالعمل خود را دنبال کنید و با نزدیک شدن به او را با یک چاقو. رئیس گفت: بررسی فیلم از افسر بدن دوربین در این برخورد و نظارت نوار از Walgreens که او گفت: اسیر کل رویداد. او مصمم افسر توجیه بود در تیراندازی هر چند او قرار داده خواهد شد در مرخصی اداری در میان یک تحقیق دقیق تر.

“این غم انگیز است اما فاجعه اینجا است که یک زن مرده است از یک مرد که او را مورد حمله بدون هیچ دلیل دیگر از به سرقت از او و تلاش برای ماشین-جک او” اکودو گفت. “تراژدی این است که این افراد جوان کارکنان در Walgreens تا به حال شاهد این است.”

آن دسته از کارکنان گفت: پلیس زن مسن خریداری شده چیزی داخل فروشگاه و سپس به ماشین خود را. برخی از کارکنان را دیدم گمان خارج و به گفته رئیس.

“کارکنان احساس او تا به حال یک انرژی منفی یا چیزی مشکوک در مورد او” اکودو گفت. در ساعت یا بیشتر قبل از این که پلیس تا به حال دریافت تماس در مورد یک مرد مطابق توضیحات خود را درخواست مشتریان در Fiesta مارت در سراسر خیابان برای پول و موجب ترس آنها را با چاقو. اکودو گفت: آنها نمی قادر به قرار دادن او در زمان.

قبل از اینکه نگران Wagreen کارکنان می تواند در تماس با پلیس از مردی به اتهام چاقو این زن با یک 6 اینچ تیغه خارج ماشین خود را و شروع به “خان درون لوله تفنگ از طریق مسائل” اکودو گفت. زن دیگری در 30s رفت و به بررسی قربانی که او را به عنوان “بانوی کمی قدیمی.”

این سامری بود اعمال فشار به قفسه سینه زن هنگامی که او متوجه مشکوک شد و در حال حاضر در داخل قربانی خودرو, تلاش برای شروع احتراق.

“چه نوع باعث می شود من عصبانی است که این گمان نبود فقط چاقو 80 سال او سپس پایین می رود و شروع به خان درون لوله تفنگ از طریق مسائل خود را و سپس تلاش می کند به سرقت ماشین” اکودو گفت.

در اطراف آن زمان افسر کشیده به Walgreens پارکینگ اکودو گفت. او در حال برنامه ریزی برای استفاده از دستشویی اما شاهدان پرچم او و به او گفت که یک سلاح سرد مشکوک بود داخل ماشین.

افسر نه سال کهنه از نیروی خود را کشید سلاح و دستور به خارج شدن از ماشین با توجه به رئیس. مظنون منطبق نیست حدود 15 ثانیه و سپس این ویدئو نشان می دهد که او “شروع به رفتن به سمت افسر با چاقو” اکودو گفت.

افسر اخراج دو دور در گمان که بعدها در صحنه مرده. او در 30s. اکودو گفت که آورده بود به یادبود هرمان بیمارستان اما او تسلیم به او آسیب.

قربانی نه مظنون شناسایی شده اند.

“شما فقط می توانید آن را احساس نمی از این” اکودو. “یک زن از دست داده و زندگی خود را به دلیل برخی از مرد تصمیم گرفت او می خواست هر چه او تا به حال او و به فکر می کنم یک مرد چاقو کمی بانوی پیر. من نمی توانم به شما بگویم احساسات من احساس در حال حاضر.”

حداقل هشت افسر-درگیر تیراندازی رخ داده در منطقه هوستون از اواسط ماه مارس با شش نفر از کسانی که در نتیجه مرگ و میر. در آوریل 21, نیکولا چاوز کشته شد پس از 14 دقیقه برخورد با پلیس در دنور بندر.

اکودو برگزار شد یک کنفرانس خبری جمعه به اختلاف اتهامات در مورد دیگر در مورد اسکات خیابان. در روز شنبه او به دفاع مهیجی از ماموران اقدامات به طور کلی و با ذکر نگران کننده آمار در مورد افزایش قتل در هوستون. او گفت: این زن مسن مشخص شده 125 قربانی در سال نزدیک به 50 درصد افزایش نسبت به سال گذشته با توجه به رئیس.

“پس از کجا این خشم برای که ؟” رئیس گفت. “مردان و زنان ما نمی توانید به را انتخاب کنید آنچه که آنها رفتن به.”

افسر متزلزل شد اما فرمانده گفت: او خدا را شکر هیچ کس دیگری مجروح شد.

“افسران ما که چیزی شبیه به این, آن لطمه می زند و آنها را” اکودو گفت. “ما اعتقاد داریم که ما می دانیم که این فرد است. چرا که یک افسر است که آثار این ضرب و شتم می داند که در آن است. که روح جامعه محور. ما یک ارتش اشغالگر. ما وطنی از جامعه است.”

نسخه قبلی این مقاله misstated منطقه ای که در آن از سلاح سرد و تیراندازی رخ داده است. آن را در جنوب Braeswood نزدیکی Gessner در Braeburn.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>