هرج و مرج در مینیاپولیس به عنوان صلح آمیز جورج فلوید اعتراض به غارت و آتش سوزی

مینیاپولیس – هزاران نفر از مردم به خیابانها خواهند ریخت اینجا برای دومین شب از اعتراضات – که بعدها تبدیل به هرج و مرج به عنوان گلوله های لاستیکی از پشت بام چند ساختمان آتش گرفت و یک نفر کشته شد و کشته شدن توسط صاحب فروشگاه – پس از ویروسی نشان داد یک افسر پلیس با قرار دادن زانو خود را بر گردن یک مرد سیاه پوست که بعد درگذشت.

یک اعتراض مسالمت آمیز قبلا در این شب فرود به بی نظمی و غارت. یک گروه از افسران ایستاده در مقابل یک در نزدیکی حوزه و تلاش برای مختل جمعیت با فلش انفجار نارنجک و گلوله های لاستیکی. در زمان گاز اشک آور بود به طوری که ضخامت آن پیچید پایین محله خیابان که در آن مردم ایستاده در مقابل متری بودند سرفه و پاک کردن در چشمان خود را.

هوستون:روابط خانوادگی به یاد مردی که در سوم Ward رفت و به یاتس HS

10 p. m. یک خودرو منطقه هم آتش گرفته بود. به زودی دیگر آتش گرفت, از جمله با شعله های آتش در یک سایت ساخت و ساز. در ضمن یک نفر به ضرب گلوله کشته شد توسط یک تماس صاحب مغازه و درگذشت در بیمارستان به پلیس گفت: استار تریبیون به عنوان غارتگران غارت یک هدف Foot Locker و در نزدیکی کسب و کارهای کوچک.

شهردار یعقوب فری, D, درخواست کمک از دولت گارد ملی به عنوان رهبران محلی التماس کرد برای حل مسالمت آمیز.

“خشونت تنها موجب زایش خشونت است. نیروی بیشتر است و تنها منجر به زندگی بیشتر از دست داده و بیشتر ویرانی” نوشته. Ilhan Omar, D -, Minn. توییتی.

صحنه به دنبال مرگ 46 ساله جورج فلوید روز دوشنبه که پس از یک افسر سفید دوخته دستبند پدر دو به پیاده رو خارج از بازار که در آن کارکنان به نام به حال پلیس در مورد یک لایحه تقلبی. این برخورد پلیس گرفتار شد در یک ویدئو ویروسی است که موجب ملی خشم ملتهب و تنش موجود در یک جامعه که در آن پلیس اند و متهم به نژاد پرستی.

‘دوقلوها’: بازیکن NBA سوگوار از دست دادن دوستان نزدیک جورج فلوید

در حومه اوکدیل صدها نفر از معترضان روز چهارشنبه با تجمع در مقابل ساختمان خانه از درک چوین مامور پلیس که دستگیر شد در این ویدئو با زانو خود را در Floyd گردن. با توجه به استار تریبیون رنگ قرمز ریخته بود روی چوین را در جلوی خانه و کلمه “قاتل” نوشته شده بود بر روی درب گاراژ.

رئیس پلیس Medaria Arradondo به سرعت اخراج چوین فلوید پس از مرگ همراه با سه نفر دیگر درگیر افسران شناسایی شده توسط مقامات جمعه به عنوان توماس لین Tou Thao و J. Alexander Kueng. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه توییتی که او خواسته بود اف بی آی که در حال بررسی مرگ برای تسریع کار خود اضافه کرد که “عدالت خواهد بود!”

اما پاسخ از مقامات انجام داده است کمی به ارام کردن یک جامعه است که می گوید آن را به مدت طولانی دچار بی درمان محلی و افسران به نام برای افسران بازداشت.

تظاهرات در اینجا در روز چهارشنبه بودند که یادآور کسانی است که به دنبال آن در سال 2017, مرگ Philando کاستیا که نشسته بود در ماشین خود را پس از یک توقف ترافیک در نزدیکی حومه زمانی که یک افسر او را به گلوله بست.

هنگامی که برادرزاده اش کشته شد کلارنس کاستیا هر تلاش برای درک اینکه چگونه چیزی بسیار وحشتناک می توانست اتفاق افتاده است: او شروع به حضور در جلسات در صلح افسر استانداردها و هیئت مدیره آموزش برای یادگیری در مورد قوانین حاکم بر استفاده از زور. او St. Paul پلیس ذخایر افسر. و سال گذشته او عضو یک کارگروه تشکیل دولت دادستان کل برای توسعه توصیه های در مورد چگونگی کاهش مرگبار-نیروی برخوردهای مربوط به پلیس ایالتی.

اما زمانی که او را دیدم تصویری از فلوید برخورد با پلیس در این هفته کاستیا شد با غلبه بر که همان حس ناامیدی که او احساس زمانی که خواهر خود را فوت کرد – همان بیمار احساس او را بدست هر زمان دیگری مرگبار پلیس حادثه باعث می شود اخبار.

“هر چیزی است که تا کنون واقعا رفتن به تغییر دهید؟” کاستیا فکر.

به عنوان تقاضا برای پاسخگویی زد بیرون از فلوید خانواده سیاستمداران در هر دو طرف راهرو مشاهیر و دیگر مشخصات بالا در ارقام و فری به نام در شهرستان دادستان برای دستگیری این افسر که با استفاده از زانو خود را برای برگزاری فلوید توسط گردن در یک حرکت است که نه تایید توسط آژانس و یا دولت مجوز بدن.

مشخصه عاطفی فری گفت: سابقه او را تشویق کرد “به صحبت کردن. نه به عمل به سرعت. و من در کشتی با بیش از هر چیز دیگری در آخرین 36 ساعت یک سوال اساسی: چرا مردی که کشته جورج فلوید نه در زندان است؟”

در عین حال با چندین بالا, مشخصات کشنده برخورد پلیس در سال های اخیر همراه با تلاش در اصلاح برخی از فعالان نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم نا امید کننده است. کاستیا یکی از آنها بود.

نیروی کار آمده بود تا با ده ها تن از توصیه های مورد نیاز از جمله اجرای قانون آموزش در د-افزایش مهارت و یک واحد مستقل در درون دولت اداره جنایی دلهره به تحقیق و بررسی و استفاده از زور توسط ماموران پلیس که منجر به مرگ یا جراحت بدنی. اما در پی دیگری غم انگیز, مرگ, کاستیا گفت: لیستی از پیشنهادات احساس فقط یک تکه کاغذ است.

“ما می آمد تا با تمام توصیه ها در جهان است. ما می توانیم همه این سیاست های جدید. اما تا زمانی که مردم به دنبال این سیاست تا زمانی که مردم استفاده از این توصیه ها و پاسخگو هستند زمانی که آنها نمی, آن را نمی خواهید به موضوع” او گفت:. “این فقط یک مقدار زیادی از بحث در بسیاری از jibber پرحرفی و در اینجا ما دوباره.”

در حوزه پلیس در مینیاپولیس به سمت جنوب در روز چهارشنبه ماموران ایستاده بود بر روی سقف و شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به یک جمعیت چند صد نفر که برخی از آنها برای پرتاب سنگ و بطری به سوی نیروهای پلیس. غارت گزارش شد در یک هدف فروشگاه مجاور به حوزه و حداقل یک مرد دیده می شد در حال اجرا پایین خیابان حمل یک صفحه تخت تلویزیون وجود دارد اما به نظر می رسد هیچ تلاش پلیس برای مداخله.

Arradondo اذعان کرد که “تروما” و “درد” در جامعه بیش از فلوید مرگ و گفت: گروه خود را به انجام بهترین خود را به احترام به “متمم اول قانون اساسی” حق کسانی که جمع شده بودند. اما او هشدار داد که این گروه نمی خواهد تحمل رفتار نا ايمن. “فضا وجود دارد به احترام اما ما نمی توانیم به اعضای جامعه ما درگیر شدن در مخرب و یا جنایی, انواع رفتار,” او گفت:.

فعالان جامعه که به دنبال تغییر پس حوادث مانند تیراندازی منجر به مرگ است از 24 سال Jamar کلارک در سال 2015 و 40 ساله جاستین Damond در سال 2017 توصیف آشنا خودداری کنند. وجود جامعه تظاهرات و حمایت از مقامات قبل از الگوهای قدیمی عقب.

“از اعضای شورای شهر و شهردار و رئیس پلیس دائما افسوس آنچه را که آنها نمی تواند انجام دهد چرا که خود را دست بسته [پلیس اتحادیه] قرارداد گفت:” دیو Bicking معاون رئیس پلیس پاسخگویی و گروه اصلاحات جوامع متحد علیه خشونت پلیس. “اما هر سه سال زمانی که قرارداد می آید تا آنها مهر و موم لاستیک آن است.”

Arradondo روز چهارشنبه گفت: اداره پلیس اصلاحات نیاز به بازدید “به عنوان یک ماراتن است نه یک دو سرعت.” اما او اذعان کرد که یک حادثه می تواند ایجاد شک و تردید.

“همین دلیل است که من موظف هستم و اختصاص داده شده به مطمئن شوید که هر روز من عمل می کنند و در راه مردان و زنان ما در عمل در راه است که می سازد که اعتماد که جلب است که اعتبار و مشروعیت” رئیس گفت. “و پس از آن نیز زمانی که چیز اشتباه است که ما خود آن است.”

بنیامین Crump یک وکیل برای Floyd خانواده گفت که بدون فشار افکار عمومی او می ترسید مقامات سعی خواهد کرد برای رفت و برگشت این حادثه زیر فرش. اما او گفت که با این ویدئو “شما نمی توانید انکار حقیقت است که شما شاهد با چشم خود.”

زنجیره ای از حوادث که منجر به Floyd مرگ آغاز شد و فقط پس از 8 p. m. روز شنبه, زمانی که یک فنجان غذاهای کارمند نام 911 مشکوک که فلوید تا به حال سعی کردم به استفاده از جعلی $20 bill. امنیت فیلم ارائه شده به واشنگتن پست نشان داد تیم ماشین کشیدن بیرون گوشه ای از فروشگاه در قسمت جنوبی شهر است.

دقیقه بعد خلاصه بعد از یک مبارزه دو افسر حذف یک دستبند فلوید از یک وسیله نقلیه قرار می گیرد و او را در برابر دیوار یک کسب و کار است. او سوال شد و در سراسر خیابان سکندری و هنوز هم دستبند.

چه اتفاقی افتاد بعد دستگیر شد و در حال حاضر-ویدیو های ویروسی است که در تنظیم کردن تازه خشم در مینیاپولیس و در سراسر ایالات متحده است. “من نمی توانم نفس بکشم” فلوید گفت: بارها و بارها به عنوان یک افسر نگه داشته و او دوخته با گردن به زمین. به طور فزاینده ای پریشان گروه از تماشاچیان التماس کرد با پلیس آنها گفتن “دریافت کردن گردن خود را!”

آتش سوزی بخش گزارش گفت: امدادگران وارد برای پیدا کردن فلوید بی توجه بود و تا به حال هیچ پالس. چندین تماشاگران گفت: آنها پلیس بودند کشته شدند که مرد.”

حداقل دو نفر از ماموران درگیر شده اند و قبلی استفاده-از-نیروی حوادث از جمله کشنده هستند. چوین یک 19-سال کهنه از نیروی پلیس و مردم در حداقل دو قبل از حادثه از جمله یک سال 2006 تیراندازی مرگبار از سلاح سرد و گمان بر اساس یک پایگاه داده نگهداری می شود توسط جوامع متحد علیه خشونت پلیس. Thao یک متهم در یک 2014 طرح دعوی در دادگاه ادعا استفاده بیش از حد از زور را با توجه به سوابق دادگاه. این شهر بعد از حل و فصل شکایت برای $25,000.

Mylan ماسون یک افسر سابق که زد آموزشی پلیس در, Hennepin, مینه سوتا دانشکده فنی تا سال 2016 گفت که به دلیل مشکلات از جمله افراد صدمه دیده که به صورت خویشتن داری است که دیگر مورد تایید افسر صلح و استانداردهای آموزش مدیره. در حال حاضر ماموران با استفاده از یک زانو داری گفت: برای قرار دادن فشار بین تیغه های شانه به جای گردن. تماشای فیلم, او گفت:, “آن را نگه داشته و بدتر و بدتر است.”

“شما تنها با استفاده از نیروی خود را تا زمانی که تهدید متوقف شده است,” او گفت:. “هنگامی که تهدید متوقف شده است شما قطع نیروی خود را. او از خرمن کوبی در اطراف. او واقعا در حال حرکت است. او در تلاش بود به نفس چیزی است که او در تلاش بود به انجام در اول است.”

او گفت که او می خواست به دانستن تمام جزئیات قبل از توزین در اینکه آیا افسران باید دستگیر شود.

اما به خانواده فلوید یک “غول مهربان” و پدر دو کار می کرد که امنیت در یک رستوران محلی وجود دارد شکی نیست. در مصاحبه روز سه شنبه و چهارشنبه گفتند آنها معتقد بودند او به قتل شده است.

“من می خواهم برای کسانی که افسران به اتهام قتل” خواهر خود را Bridgett فلوید گفت: در طول یک شنبه ظاهر در ان بی سی “امروز” نشان می دهد. “چرا که دقیقا آنچه که آنها انجام داد. آنها به قتل برادر من. او گریه برای کمک.”

کلمات او را تکرار آن پسر عموی ترا قهوه ای که روز سه شنبه به سی ان ان همین لیمو که “آنچه که آنها انجام قتل بود.”

“و تقریبا تمام جهان شاهد است که” او افزود: “از آنجا که کسی بخشنده بود به اندازه کافی برای ضبط آن است.”

در سه شنبه شب ماموران ضد شورش در پاسخ به معترضان با گاز اشک آور فلش-bang دستگاه ها و nonlethal گلوله پس از در جمعیت زیادی در هم شکسته ویندوز در اداره پلیس سوم حوزه و تخریب خودروها با توجه به رسانه های محلی و تصاویر به اشتراک گذاشته آنلاین. پاسخ پلیس به خود جلب کرد انتقاد از برخی که کشید یک کنتراست بین تظاهر کنندگان در مینیاپولیس و به شدت مسلح معترضان که جمع شده بودند در دولت capitols در هفته های اخیر برای نشان دادن در برابر خاموش کردن اقدامات تصویب شده در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

در میان کسانی که محکوم پاسخ پلیس بود تشکر. Ilhan Omar (D) که در منطقه شامل مینیاپولیس.

“تیراندازی گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور در غیر مسلح معترضان از زمانی که کودکان در حال حاضر هرگز نباید تحمل شود. همیشه” او هنوز توییتی. “چه اتفاق می افتد امشب در شهر ما شرم آور است. پلیس نیاز به اعمال محدودیت و جامعه ما نیاز به فضای به زخم التیام یابد.”

در پاسخ به انتقاد فری گفت Arradondo به او گفته است که “نمی تواند خطر یک فاجعه منجر به دیگری” و اضافه کرد که او با حمایت رئیس پلیس.

در محله ای که در آن افسران بازداشت فلوید سخنگوی خانواده که صاحب جام غذاهای گفت که آنها تا به حال ارائه شده برای پوشش هزینه های فلوید مراسم تشییع جنازه.

“ما احساس می کنیم به طوری پشيمان که این اتفاق افتاده است گفت:” سخنگوی Jamar B. نلسون.

در میان صدها نفر از مردم در تقاطع به اعتراض ادامه فلوید مرگ وجود دارد یک حس ناامیدی در کشنده چرخه که به نظر می رسید به بازی دوباره و دوباره بین مردم رنگ و اجرای قانون در شهر است.

کمی وجود دارد ایمان به این ایده که هر چیزی را تغییر دهید – مهم نیست که چگونه به سرعت این شهر نقل مکان کرده بود به خاتمه چهار افسر درگیر و یا چقدر شهردار و دیگر مقامات منتخب صحبت کردن در برابر چنین رفتار است.

“[پلیس] فکر می کنم ما به عنوان کمتر از حیوانات است که راه آن بوده است” گفت: Claudette, سفید, که سیاه و سفید است و برای زندگی در محله و برای چندین دهه است. او مطرح بچه ها او را به دقت و از پلیس هشدار آنها نمی تواند درمان شود همان مردم سفید و حتی در حال حاضر در 69 او به طور مستمر نگرانی چیزی ممکن است اتفاق می افتد به آنها. “من نمی بینم همه چیز بهتر نیست در طول عمر من,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را تنها به بدتر.”

سال پیش او می خواهم اجرا به یک خانه در حال سوختن برای نجات همسایه زندگی است. و در حال حاضر او teared تا فکر فلوید دروغ گفتن در خیابان اینجا و گردن خود را فشرده با زانو یک افسر پلیس به او gasped هوا و به نام خود ،

“من آرزو می کنم من می خواهم در اینجا بوده است,” او گفت:. “آنها احتمالا شات من, اما من می خواهم چیزی را انجام داده اند.”

– – –

Shammas گزارش از واشنگتن و Bellware از شیکاگو است. واشنگتن پست تیم Elfrink و چچنی چیو در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>