سلتیکز مارکوس هوشمند نشان می دهد مثبت COVID-19 آزمون

منتشر شده

Boston Celtics' Marcus Smart plays against against the Oklahoma City Thunder during an NBA basketball game, Sunday, March, 8, 2020, in Boston. (AP Photo/Michael Dwyer) Photo: Michael Dwyer/Associated Press / Copyright 2020 The Associated Press. All rights reserved

عکس: مایکل Dwyer/آسوشیتد پرس

بوستون سلتیکز مارکوس هوشمند نقش برابر در برابر Oklahoma City Thunder در طول یک بسکتبال NBA, بازی, جمعه, مارس, 8, 2020, در بوستون. (AP Photo/مایکل Dwyer)

سلتیکز گارد مارکوس هوشمند می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

سلتیکز در بیانیه ای گفت: پنج شنبه شب که آنها دریافت کلمه مثبت COVID-19 تست توسط یک بازیکن است که تا به حال شده است در معرض شناخته شده و مورد مثبت.

آنها نمی شناسایی اما هوشمند را تایید کرد آن را به او در یک ویدیو ارسال شده در توییتر. او اضافه کرد که او نه برگزاری نمایشگاه هر گونه علائم و احساس خوبی تا کنون.

بوستون بازی یوتا جاز در تاریخ 6 مارس. از آن پس جاز همه بازیکنان ستاره رودی Gobert و داناون Mitchell باید هر دو تست مثبت برای ویروس.

سلتیکز گفت: هوشمند ادامه خواهد داد تا در انزوا برای چند روز خواهد بود و با نظارت تیم پزشکی کارکنان.

در این بیانیه گفت: این تیم انتظار بیشتر نتایج تست و می گوید آن ارتباط برقرار خواهد کرد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>