تلفن همراه برج های حمله به تئوری توطئه اتصال 5G و coronavirus دستاوردهای بخار

این ادعاهای بی اساس در مورد 5G گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی به نظر می رسد برای کمک به دنیای واقعی حمله به برج های تلفن همراه در انگلستان است.

چهار نفر از Vodaphone برج مورد حمله قرار گرفتند در این آخر هفته گذشته با توجه به چند ملیتی شرکت مخابرات. این می آید پس از چندین برج های سلولی در سراسر بریتانیا به تازگی راه اندازی شد در آتش است. آنها لزوما ارائه 5G.

یک برج متعلق به BT بریتانیا بزرگترین شرکت مخابراتی که آسیب دیده بود در حمله آتش سوزی ارائه 2G, 3G و 4G و خدمات اما آیا 5G قابلیت این شرکت به رویترز گفت.

چندین انگلستان شرکت های مخابراتی پیوست Vodafone در محکومیت حمله.

“لطفا به ما کمک کنید این توقف” این شرکت گفت: در بیانیه مشترک درخواست برای کمک های عمومی.

توقف حملات بسیار مهم است برای نگه داشتن جوامع ارتباط گفت: وودافون و سه شرکت دیگر که در خدمت بریتانیا تلفن همراه مشتریان. این شرکت گفت: ادعاهای بی اساس در مورد ارتباط بین 5G و coronavirus منجر به سوء استفاده از شرکت مهندسین و در برخی موارد مانع ضروری تعمیر و نگهداری شبکه از وقوع است.

ظاهر شده در رسانه های اجتماعی از کارگران مورد آزار و اذیت یک زن ادعا تکنولوژی “جان مردم است.”

وودافون جهان, دومین اپراتور تلفن همراه گفت: این حملات شد و در حال حاضر یک موضوع امنیت ملی آسیب رساندن به “خیلی از شبکه هایی که در حال ارائه ضروری اتصال به خدمات اضطراری و…در طول این مشکل مستند دوره” انگلستان سر نیک جفری گفت.

elebrities در حال اضافه کردن سوخت به بی اساس نظریه که 5G فن آوری بی سیم است هر اتصال به کروناویروس همه گیر خود را گسترش مثل یک ویروس در سراسر رسانه های اجتماعی.

در روز جمعه, Woody Harrelson, نوشته شده یک ویدیو در Instagram نمایش اراذل و اوباش در چین پاره کردن تلفن همراه برج.

Harrelson پاسخ نمی دهند پس از تعطیلات آخر هفته از حادثه اما قبلا نوشته شده در Instagram صفحه “بسیاری از دوستان من بوده اند صحبت کردن در مورد اثرات منفی 5G.”

به طور مشابه, بریتیش, افراد مشهور مانند خواننده M. I. A. و واقعیت نشان می دهد ستاره Calum Best همچنین در میان کسانی که تبلیغ بی اساس ارتباط بین 5G رول در ووهان چین و منشاء ویروس.

تفاوت: چه 5G ارائه دهد که 4G نمی کند ؟

واقعیت-چک کردن: اینجا چرا 5G و coronavirus متصل نیست

5G که در واقع شامل دو شکل مختلف از انتقال آخرین نسل تکنولوژی بی سیم است که ارتباطات نورد شده در بخش بیش از سال گذشته است.

کشت ویدئوها حمایت از تئوری توطئه شده در سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook, YouTube, Twitter و Instagram که باعث انتقاد از این شرکت ها. آنها پاسخ گفت.

“ما در حال بدست گرفتن مراحل تهاجمی برای جلوگیری از اطلاعات غلط و مضر محتوا از گسترش بر روی سیستم عامل و اتصال مردم به اطلاعات دقیق در مورد Coronavirus” Facebook گفت: در یک بیانیه ارائه شده به ایالات متحده آمریکا امروز. “ما سیاست های موجود در برابر آسیب های اطلاعات غلط ما شروع به حذف ادعاهای دروغین که لینک COVID-19 به 5G فناوری و می تواند منجر به آسیب فیزیکی” و اشاره کرد این شرکت با همکاری سازمان جهانی بهداشت و خدمات بهداشت ملی انگلستان برای اتصال کاربران با “آخرین کوکو هدايت.”

توییتر گفت: آن سیستم های خودکار به چالش کشیده اند بیش از 1.5 میلیون حساب بودند که هدف قرار دادن و دستکاری بحث در اطراف COVID-19.

“ما در حال تمرکز بر حفاظت از مکالمه عمومی و کمک به مردم پیدا کردن منابع معتبر اطلاعات در توییتر” این شرکت در بیانیه ای گفت: ارائه شده به ایالات متحده آمریکا امروز.

این شرکت همچنین گفت: آن را گسترده تر تعریف خود از آسیب پس از اعلام هفته گذشته آن را به حال “اقدام” در بیش از 1100 توییتهایی حاوی گمراه کننده و محتوای مضر. “ما همچنان به اقدام در حساب که نقض قوانین ما از جمله مطالب در رابطه با هرگونه ادعا می کند که تحریک ناآرامی های اجتماعی گسترده وحشت و یا در مقیاس اختلال است.”

یوتیوب گفت: آن را آغاز کرده است “کاهش توصیه های” مرزی محتوا مانند تئوری های توطئه مربوط به 5G و coronavirus.

“ما متعهد به ارائه به موقع و اطلاعات مفید در این زمان بحرانی از جمله افزایش معتبر محتوا کاهش گسترش مضر اطلاعات غلط” این شرکت در بیانیه ای گفت: ارائه شده به ایالات متحده آمریکا امروز با اضافه کردن آن را با استفاده از داده ها از دو طرح ملی سلامت و خدمات عمومی-تامین سیستم مراقبت های بهداشتی بریتانیا و سازمان بهداشت جهانی برای مبارزه با اطلاعات غلط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>