فوریه ماه تاریخ سیاه و چه راهی بهتر برای جشن از ناهار خوری در برخی از هوستون سیاه متعلق به کسب و کار ؟

Chron.com گرد 41 رستوران ها و کافه در اطراف هوستون برای کشف این ماه است. از مد روز جدید پاسگاه به یاد هوستون نشانه های این رستوران به ارزش تلاش کردن.

>>>از طریق کلیک روی عکس های بالا به صورت سیاه و سفید متعلق به رستوران ها و کافه ها در هوستون…

ما می توانیم با تشکر از هوستون آشپز هیچ بویی برای محبوب صبحانه نقطه طعم نوار + آشپزخانه که باز کردن Bagby خیابان در ماه مارس سال گذشته است. بویی را در جنوب تزریق کرایه متشکل از یک طیف عظیمی از شیرین و خوش طعم مرغ و وافل ظروف از جمله ترد کاخون جامائیکایی حرکت تند و سریع, مرغ, قرمز مخملی, لیموناد و موز مهره.

هوستون بلوک: ترکیه پا کلبه راه اندازی افتتاحیه جشنواره پاییز

اگر شما در میانهی شب در بازدید از جنوب به سبک راحتی نقطه مواد غذایی ترکیه پا کلبه در عین حال شما از دست رفته. صاحبان لین و Nakia قیمت باز گذاشته پشت رستوران در سال 2016 و ایجاد یک cultlike زیر با تشکر از منوی خود را گسترده شکم پر ترکیه, پاهای زیبا با پر کردن مانند کاخون مک ‘n’ پنیر میگو آلفردو و هنسی کنیاک لعاب. شانس هستند شما می خواهید برای دریافت وجود دارد در اوایل و صبر کنید در یک خط طولانی اما رستوران به طور منظم وعده آن را به ارزش آن است.

عطر و طعم: گرسنه برای بررسی رستوران و دستور العمل است ؟ دریافت رایگان هفتگی طعم خبرنامه تحویل به ایمیل شما.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | rebecca.hennes@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im