CDC: Westerdam مسافر ‘هرگز coronavirus به دانش ما’ پس از کشتی کروز هرج و مرج

پس از هرج و مرج برای یک کشتی کروز از مسافران و خدمه یک زن 83 ساله زن آمریکایی که گفته شد به آزمایش مثبت برای coronavirus در مالزی “هرگز coronavirus به دانش ما” CDC گفت: ایالات متحده آمریکا اواخر امروز جمعه است.

“من باید تایید کرد که تمام مسافران مورد آزمایش قرار گرفتند و آنها را دوباره منفی برای coronavirus از جمله کسی که در ابتدا آزمایش مثبت” گفت: CDC سخنگوی ریچارد Quartarone. او افزود که در بیمارستان بستری زن “ممکن است تا به حال یک بیماری تنفسی, اما اگر او نبود COVID-19.”

CDC به دریافت این نتایج گفت: با توجه به Quartarone. او گفت: CDC فرستاده تجدید نظر ارشاد به دولت های محلی و مقامات بهداشت در اواخر روز پنجشنبه بر اساس این نتایج.

اگر Westerdam مسافران “سوالی دارید و یا فکر می کنم آنها نباید خود قرنطینه و گفته شد به (انجام) توسط محلی خود را در بخش بهداشت و درمان را دنبال کنید تا خود را با بخش بهداشت محلی ،

زودتر جمعه, ایالات متحده آمریکا امروز آموخته آمریکایی مسافر بود و هنوز هم در بیمارستان با علائم. هلند امریکا “تیم مراقبت” باقی مانده بر روی زمین به ارائه پشتیبانی به زن و شوهرش سالی اندروز سخنگوی کروز خط گفت: آمریکا امروز در یک ایمیل.

“ما خوشحال به شنیدن این که او بهبود است و امیدواریم که او و همسرش خواهد بود قادر به ایجاد راه خود را به زودی به خانه گفت:” اندروز.

خبری که زن پاک شده است می آید یک روز پس از کامبوج وزارت بهداشت تایید کرد که 747 خدمه هنوز در هیئت مدیره Westerdam آزمایش منفی برای coronavirus; 781 مسافران بودند که هنوز هم در کشور پاک شد ،

در طول کروز امریکا هلند نگهداری می شود که هیچ کس در هیئت مدیره تا به حال علائم یا آزمایش مثبت برای coronavirus اگر MS Westerdam تبدیل شده بود دور در پورت های متعدد از جمله ژاپن و گوام و تایلند تا کامبوج استقبال از کشتی.

این Westerdam ترک هنگ کنگ در فوریه. 1 و برنامه ریزی شده بود به پیاده در شانگهای در روز شنبه قبل از coronavirus گریبانگیر سرزمین اصلی چین و مجبور سفرنامه تغییرات.

با توجه به جنوب چین صبح پست کامبوج است سوال صحت مالزی اولیه تست مثبت.

کامبوج وزارت بهداشت به عنوان گزارش شده توسط چینی ها, روزنامه, در بیانیه ای گفت که “بی نظمی از نتایج آزمایش توسط مقامات مالزی ساخته شده و همه مسافران در Westerdam کشتی کروز ترس و اشتباه” و انبوه تاخیر کسانی که در تلاش برای رسیدن به خانه.

“امروز عدالت است که با توجه به کامبوج و همه مسافران در کشتی” گفت: در کامبوج نخست وزیر کامبوج با توجه به خروجی رسانه ها.

استیو Muth, یک مسافر از میشیگان بود که در Westerdam با خانواده اش خود را به سوء ظن در مورد اعتبار این زن آمریکایی را coronavirus آزمون.

“من فکر می کنم که بسیاری از جمله خودم بسیار مشکوک از اولین نتایج آزمایش نشان داد که او مثبت بود,” او گفت: در یک ایمیل به ایالات متحده آمریکا امروز روز جمعه است. “این غلط-نتیجه تست مثبت باعث شده است که آسیب های بی حد و حصر به صدها نفر از مسافران در Westerdam از رد شبانه روزی در پروازهای خانه را به مکان دوری می گزیدند.”

برخی از این آسیب مالی بود. الی Chybowski بود که سفر سرنشین Westerdam با شوهرش تیموتی روت شد در پرواز از کامبوج را از طریق توکیو و دالاس/فورت ورث در راه خود را از خانه به, Madison, Wisconsin. سپس “تقریبا دو ساعت قبل از پرواز اتصال از (توکیو) به Dallas ما کشف کرد که بلیط های ما لغو شده بود به دلایل نامعلوم” او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز از طریق ایمیل.

دست پاچه و قادر به دریافت پاسخ زن و شوهر rebooked پروازهای خود به خود سکه از جیب هزینه آن بالغ بر $5,130. آنها وارد خانه چهار شنبه.

هنگامی که صفحه اصلی, زن و شوهر بودند تماس خود را محلی بهداشت عمومی اداره Chybowski نوشت: جمعه اشاره کرد که آنها تا به حال به اشتراک گذاشته یک جدول اتاق ناهار خوری با زنی که در ابتدا آزمایش مثبت در کشتی.

به عنوان یک “متوسط-قرار گرفتن در معرض خطر” ویسکانسین زن و شوهر باید خود قرنطینه تا پایان نظارت دوره on Feb. 27 برای کاهش احتمال آلوده کردن دیگران است. Chybowski پزشک است و نه قادر به بازگشت به تمرین و فرزندان بالغ خود رها کردن مواد غذایی در گاراژ خود را.

“اختلال در زندگی بسیاری از فوق العاده است” تاکید Chybowski. “استرس عاطفی به همه ما در طول زمان از عدم قطعیت قبل از ما به خانه بی اندازه است.”

دو الماس شاهزاده: مسافران کشتی کروز مرگ از coronavirus; Westerdam خدمه پاک

Coronavirus: CDC مسائل جدید سفر اعلامیه برای هنگ کنگ, ژاپن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>