CDC در حال آماده سازی برای ‘احتمال’ گسترش کروناویروس در آمریکا و مقامات می گویند

کارشناسان بهداشت صدا زنگ جمعه بیش از آن در سراسر جهان تهدید coronavirus با مقامات هشدار از آن “به احتمال زیاد” جامعه گسترش در ایالات متحده و سازمان جهانی بهداشت هشدار می داد که “پنجره فرصت باریک است” به صورت حاوی شیوع در سراسر جهان است.

این COVID-19 coronavirus که فوران در چین در ماه دسامبر کشته شده است 2,250 مردم و بیمار تقریبا 76,800 در سراسر جهان اکثر موارد در سرزمین اصلی چین است.

دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت: روز شنبه که آمریکا مقامات بهداشت و درمان در حال آماده سازی برای coronavirus برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر.

“ما شاهد جامعه گسترش در اینجا در ایالات متحده و در عین حال, اما آن را بسیار ممکن است حتی احتمال دارد که آن را در نهایت ممکن است اتفاق می افتد,” او گفت:. “هدف ما همچنان به کاهش مقدمه ای از این ویروس به آمریکا این اقدام به خرید ما زمان بیشتری را برای آماده سازی جوامع برای موارد بیشتر و احتمالا پایدار گسترش یابد.”

جدید کروناویروس می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر: چه چیزی است ؟ من باید نگران شود ؟

او گفت: CDC در حال کار با دولت های محلی و ادارات بهداشت “به ما سلامت عمومی نیروی کار برای پاسخ به محلی موارد است.” این اقدامات شامل همکاری با شرکای زنجیره تامین, بیمارستان ها, داروخانه ها و تولید کنندگان برای تعیین چه لوازم پزشکی مورد نیاز است.

او گفت: “روز ممکن است” در اینجا که در آن ما مجبور به تعطیل کردن مدارس و کسب و کار مانند چین انجام داده است.

در ضمن در ژنو, مدیر کل سازمان بهداشت جهانی نگران اخیر گسترش coronavirus از ایران, جمعه هشدار داد که در حالی که فرصتی برای مهار این ویروس در سطح جهان هنوز هم وجود دارد “پنجره فرصت باریک است.”

“ما هنوز هم شانس به آن داشته باشد اما ما باید به آماده سازی برای دیگر احتمالاتی” گفت: Tedros Adhanom Ghebreyesus. “این می تواند در بسیاری از جهات آن می تواند حتی کثیف. آن را در دست ما است در حال حاضر … ما می تواند معکوس و یا جلوگیری از بحران جدی است. اگر ما را نمی, اگر ما هدر دادن این فرصت پس از آن وجود دارد می تواند یک مشکل جدی در دست ما است.”

در میان دیگر اقدامات Tedros به نام برای کمک های مالی برای کمک به کشورهای در مبارزه با این ویروس به خرید بحرانی تجهیزات پزشکی و به تقویت سیستم های بهداشتی.

Backstory: ما خواسته یک ملت coronavirus مقامات برخی از سوالات مستقیم و مستقیم پاسخ

جامعه جهانی گفت: تا به “مبارزه با فرصت” برای جلوگیری از گسترش ویروس اما ما “نباید نگاه به عقب و تاسف است که ما موفق به استفاده از پنجره فرصت است که ما در حال حاضر.”

Tedros صحبت با خبرنگاران در ژنو گفت: موارد جدید در ایران نشان می دهد که چگونه این ویروس که سرچشمه در ووهان چین در حال حاضر در حال حرکت نه تنها به دوم کشور, اما به کشورهای ثالث در طول زنجیره انتقال.

“مواردی که ما می بینیم در سایر نقاط جهان اگر چه اعداد کوچک هستند اما نه مربوط به ووهان یا چین آن را بسیار نگران کننده” Tedros گفت. “این نقطه در واقع بسیار مورد.”

یک بررسی سوالات در سراسر جهان آمادگی این استدلال که هیچ کشوری به طور کامل آماده شده برای آینده اپیدمی یا بیماری همه گیر.

جهانی بهداشت در ایران شاخص بود که صادر شده در سال گذشته نشان داد که تنها 13 از نزدیک به 200 کشور نمره در ردیف بالا نشان می دهد که بسیاری از جهان را در تلاش برای مقابله با عمده شیوع مرگبار بیماری های عفونی مانند ابولا.

این شاخص یک پروژه از طرح تهدید هسته ای (NTI) و دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت و با تحقیقات توسط واحد اطلاعات اقتصادی.

34 مورد از کروناویروس در آمریکا

CDC گزارش داد که حداقل 34 نفر در ایالات متحده مبتلا به این ویروس هستند. از کسانی 13 شد مسافران که بیمار پس از بازگشت از سفر خارج از کشور در حالی که 21 بودند مردم “عودت” توسط وزارت امور خارجه.

R. schultze ، از CDC گفت: عفونت بیشتر انتظار می رود از میان مسافران الماس شاهزاده خانم کروز کشتی هستند و در قرنطینه.

او گفت که آنها “آنها در نظر گرفته در معرض خطر ابتلا به عفونت” از آنجا که آنها ممکن است در تماس با آلوده pesons در کشتی.

کروناویروس در کشتی کروز: 11 از 13 الماس شاهزاده آسمان گرفته به نبراسکا تست مثبت

2 coronavirus مرگ و میر در ایران

ایران مقامات بهداشتی روز جمعه گزارش داد دو مرگ و میر بیشتر از coronavirus آوردن تعداد کل مرگ و میر به چهار از 18 موارد گزارش شده.

این semiofficial خبرگزاری مهر به نقل از سخنگوی وزارت بهداشت و درمان کیانوش Jahanpour گفت: به تازگی تشخیص داده شده موارد همه در ارتباط با شهر قم که در آن دو بیماران مسن درگذشت در روز چهارشنبه.

Minoo Mohraz, یک ایرانی در وزارت بهداشت گفت: ویروس “احتمالا در آمد از کارگران چینی که در قم و سفر به چین است.” او نداد. یک شرکت چینی شده است ساخت یک نیروگاه خورشیدی در قم.

در همان زمان, در لبنان اعلام کرد برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد در کشور از یک فرد که ظاهرا برداشت ویروس در سفر خود به قم با توجه به لبنان وزیر بهداشت حماد حسن گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه.

در کانادا یک زن در 30s تشخیص داده شد با یک حالت خفیف این ویروس پس از سفر به ایران باعث مقامات به اطلاع کسانی که در سفر با او در همان هواپیما به گفته مقامات بهداشتی در بریتیش کلمبیا.

و در ایتالیا دو بیشتر ساکنان آزمایش مثبت برای coronavirus در ناحیه لمباردی در شمال, در پی اولین مورد گزارش شده از انتقال محلی این ویروس در کشور گزارش رویترز. همسر و دوستان نزدیک اولیه بیمار که به تازگی از چین تایید شد به داشتن قرارداد ویروس و قرار داده شد, در قرنطینه.

Coronavirus توضیح داد: همه چیز به دانستن در مورد Covid-19 ویروس مرگبار هشدار دهنده جهان

رهبران چین می گویند ملت و در عین حال به نوبه خود گوشه ای در مبارزه با ویروس

چین یک بار دیگر تغییرات این روش برای شمارش coronavirus موارد چین رهبری در روز جمعه هشدار داد که این کشور هنوز تبدیل گوشه ای در متوقف کردن گسترش ویروس است که از کشته شدن بیش از 2200 نفر است.

“ما باید به وضوح ببینید که نقطه عطف توسعه این بیماری همه گیر در سراسر کشور نشده وارد نشده” حزب کمونیست دفتر سیاسی کمیته دائمی گفت: در جلسه رهبری با رئیس جمهور چین و گزارش شده توسط دولت پخش دوربین مدار بسته.

25-عضو دفتر سیاسی ساخته شده تا از مقامات ارشد حزب کمونیست گفت: این وضعیت در هوبئی استان و پایتخت آن ووهان که در آن وقوع فوران در ماه دسامبر باقی مانده قبر.

آخرین هشدار پس از آن چند روز از گزارش های رسمی نشان می دهد یک روند رو به پایین در تازه موارد گزارش شده. داده, اما, است گل آلود یکی دیگر از تغییر در نحوه این کشور مقامات بهداشت تعداد موارد است.

چین هفته گذشته شروع به ثبت و ضبط موارد بدون انتظار برای نتایج آزمایشگاهی که ناشی از بزرگ سنبله در موارد. روز پنجشنبه مقامات بهداشتی بازگشت به شمارش تنها آزمایشگاه تایید مثبت موارد تنزیل برخی از موارد که در آن تست های آزمایشگاهی آمد منفی است.

سلامت ملی کمیسیون قبلا تقریبا 900 تازگی تایید موارد قبلی 24 ساعت با مرگ و میر با افزایش 118.

25 عضو بدن گفت: شیوع بیماری بوده است “مقدماتی موجود” و خواست حزب کمیته ها و دولت ها در تمام سطوح به انجام پیشگیری و کنترل کار بدون هر گونه آرامش به “پیروزی در جنگ مردم را در برابر این بیماری همه گیر.”

در آخرین دلیل برای زنگ مقامات در هوبئی استان, کانون شیوع از ماه دسامبر تاکنون بیش از 500 مورد تشخیص داده شد در زندان های وزارت دادگستری رسمی او پینگ خبرنگاران گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه.

سئول ممنوعیت تظاهرات محدودیت کلیسا جلسات بیش ویروس ترساندن

سئول دولت شهر در روز جمعه گفت: آن را به ممنوعیت تظاهرات در سه عمده مربع در مرکز شهر و نزدیک کردن کلیساها عمل Shincheonji مذهبی جنبش در تلاش برای خنثی کردن هر گونه گسترش coronavirus در کره جنوبی.

شهردار سئول پارک برنده-به زودی گفت: هدف این بود که “برای حفاظت از افراد مسن و کسانی که مستعد ابتلا به بیماری های مسری” با توجه به Yonghap news agency. متخلفان می تواند تا جریمه معادل $2,500.

نخست وزیر چانگ Sye-kyun اعلام کرد این کشور در یک “فاز اضطراری گفت:” در یک بیانیه تلویزیونی دولت مرکزی تمرکز خواهد کرد و حمایت خود را به منطقه جنوب شرقی به سهولت کمبود در sickbeds پزشکی پرسنل و تجهیزات.

کره جنوبی است که گزارش 204 موارد ثبت شده دوم آن ویروس مرگ مربوط به جمعه. بسیاری از موارد شده اند در اطراف خوشه دائگو یک شرقی شهر, بالا بردن ترس که شیوع است از کنترل خارج شود.

بسیاری از موارد جدید وجود دارد مربوط به Shincheonji کلیسا که ادعا می کند در حدود 200 ، 000 پیروان در کره جنوبی. آن گفت: آن بسته شده است همه از آن 74 پناهگاه در سراسر کشور گفت: پیروان به جای تماشای آن عبادت خدمات در یوتیوب.

اول دفاع در برابر coronavirus: 20 ثانیه از شستن دست مناسب

روستاییان در اوکراین بلوک جاده ها در اعتراض ویروس

برخی از ساکنان در اوکراین Poltava منطقه مسدود شده جاده های سوخته لاستیک و پرتاب سنگ در اتوبوس چرا که دولت برنامه ریزی برای خانه بیش از 70 evacuees از چین در یک آسایشگاه در روستای نوی Sanzhary با توجه به گزارش رسانه های محلی. 45 اوکراین و 27 خارجی evacuees شده بود airlifted از ووهان.

نه افسر پلیس و یک غیر نظامی در بیمارستان بستری شد به عنوان یک نتیجه از پنجشنبه آشفتگی و 24 معترضان بازداشت شدند.

در تلاش برای اطمینان بخشیدن به ساکنان محلی اوکراین, وزیر بهداشت Zoryana Skaletska داوطلبانه پیوست evacuees خود را برای 14 روز در قرنطینه.

این حادثه همزمان با گردش یک ایمیل ساختگی است که اوکراین مقامات اطلاعاتی گفت: منشأ خارج از کشور, واشنگتن پست گزارش شده است. جعلی و بدون فاصله ادعا وجود دارد پنج مورد از coronavirus در شهرستان اگر چه تنها دو اوکراینی که تا به حال شده است در یک کشتی کروز آلوده شده اند و هر دو بهبود در حالی که در قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>