CDC گسترش ‘هیچ بادبان سفارش برای کشتی های کروز به عنوان صنعت ویران شده توسط coronavirus

کشتی های کروز نخواهد بود ضربه دریاهای آزاد دوباره در هر زمان به زودی.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تمدید یک “هیچ بادبان سفارش” پنج شنبه که این اعمال ماه گذشته برای کمک به سرکوب گسترش coronavirus.

در حالی که 14 مارس منظور در نظر گرفته شده بود که داوطلبانه اقدام به اقامت در محل برای 30 روز جدید می تواند طولانی تر آخرین.

سی دی سفارش متحده که کشتی های کروز نمی تواند هیئت مدیره مسافران و بازگشت به خود قایقرانی برنامه تا یکی از سه رویداد می گیرد:

• انقضای وزارت بهداشت و خدمات انسانی’ اعلامیه که COVID-19 تشکل بهداشت عمومی اورژانس.

•CDC مدیر خود تصمیم به تغییر و یا لغو آن بدون بادبان تصمیم گیری است.

•گذشت 100 روز از زمان سفارش جدید منتشر شده است در دفتر ثبت فدرال.

تا آن زمان حدود 100 کشتی کروز در اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام و یا خلیج مکزیک باید غیر فعال باقی می ماند یا در بندر و یا چنان غرق در لنگر CDC گفت. کسانی که کشتی ها در حال حاضر در حدود 80,000 خدمه روی عرشه کشتی.

“اقدامات ما در حال بدست گرفتن امروز به متوقف کردن گسترش COVID-19 لازم برای محافظت از آمریکایی ها و ما ادامه خواهد داد به ارائه مهم بهداشت عمومی ارشاد به صنعت برای محدود کردن اثرات COVID-19” گفت: CDC مدیر رابرت Redfield, در بیانیه ای.

خطوط کشتی کروز در حال حاضر به طور داوطلبانه به حالت تعلیق در اکثر عملیات های ترک رو به کاهش تعداد کشتی های چپ در دریا با مسافران روی عرشه کشتی. بسیاری تلاش کرده اند برای پیدا کردن پورت های است که اجازه می دهد تا مسافران خود را به پیاده. یک کشتی هنوز در عملیات شاهزاده Cruises’ اقیانوس آرام, شاهزاده خانم, در مسیر به هاوایی و سپس به لس آنجلس با 115 مسافران روی عرشه کشتی پس از برش کوتاه westbound around-the-world کروز در استرالیا. تنها مسافران چپ روی کسانی که به مسائل پزشکی است که آنها مانع از پرواز به خانه.

بیشتر: 2021 کروز رزرو در حال افزایش با وجود coronavirus هرج و مرج

کشتی های کروز با محیط های محدود شده اند به ضربه بسیار سخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس. CDC اشاره می کند که در هفته های اخیر اعضای خدمه یا مسافران را توسعه داده اند یا علائم شبه آنفولانزا و یا آزمایش مثبت برای COVID-19 روز حداقل 10 کشتی های کروز.

در برخی از عروق مسافران یا خدمه درگذشت یا در کشتی و یا پس از نقل مکان کرد و در ساحل به بیمارستان.

خطوط کروز انجمن بین المللی نمی بلافاصله ارائه بیانیه ای در فرمت سی دی سفارش. اما بر مارس 14, سفارش, CLIA جهانی رئیس آدم گلدشتاین گفت: این قابل درک لازم است.

بیشتر: اگر شما میره در این کشتی کروز شما ممکن است در معرض coronavirus

“ما این تصمیم را به آرامی و ما می خواهیم عمومی سفر به می دانم که در هیچ شرایط نامشخص تعهد از این صنعت به مردم قرار دادن برای اولین بار,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>