کون Biggio توضیح می دهد که چرا او زانو طول سرود ملی

منتشر شده

قبل از روز جمعه Blue Jays-بازی در برابر اشعه Tampa Bay, کون Biggio یکی از چهار تورنتو بازیکنان که در زمان زانو در آمریکا سرود ملی.

پسر Astros Hall of Famer کریگ Biggio پیوست هم تیمی های ولادیمیر Guerrero Jr., Anthony الفرد و سانتیاگو اسپینل در زانو. Biggio گفت: بخشی از آن را در مورد حمایت از دوست خوب خود Alford.

“زمانی که من نشان داد تا به ورزشگاه امروز من واقعا در آن طرح” Biggio به خبرنگاران گفت: پس از Blue Jays’ 6-4 برنده شود. “(Anthony) الفرد را قفل که در کنار من در اینجا. و من می دانم که او واقعا می خواستم به آن را انجام دهد اما او به نوعی مردد به انجام این کار به دلیل این وضعیت است که او در این زمینه است. شما می دانید که او از یک نوع بالا و پایین مرد و نه یک نویسنده. و من گفتم: “هی مرد اگر من آن را به شما احساس می کنید راحت تر انجام آن ؟ و او گفت: “آره.’ طوری بود که من فکر کردم روند رفتن را از طریق با آن است. من فقط می خواستم برای نشان دادن حمایت خود را نه تنها هم تیمی اما کسی که به نظر من یک برادر. من افتخار می کنم به آن را انجام دهد با او. من فکر می کنم ما همه می توانند به توافق برسند وجود دارد که نیاز به تغییر و من فقط در تلاش برای انجام بخشی از من.”

26-در سال الفرد فقط 55 لیگ برتر در خفاش.

25 سال Biggio که ستاره دار در سنت توماس دبیرستان بود شب رفتن 2-برای-5 با یک صفحه اصلی اجرا و سه RBIs.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>