‘کارتل ها در حال تقلا’: ویروس snarls تجارت مواد مخدر در جهان

نیویورک (AP) — Coronavirus برخورد یک فروشي به مواد مخدر غیر قانونی تجارت فلج اقتصاد بسته شدن مرزها و قطع زنجیره تامین در چین که قاچاقچیان تکیه بر این مواد شیمیایی به چنین سودآور مواد مخدر به عنوان متامفتامین و فنتانيل.

یکی از تامین کنندگان اصلی است که تعطیل است در ووهان کانون global outbreak.

گاهشمار: در اینجا تاریخ های مهم برای بازگشایی تگزاس

آسوشیتد پرس مصاحبه با نزدیک به دو ده مقامات اجرای قانون و قاچاق کارشناسان یافت مکزیک و کلمبیا کارتل هنوز پیمودن تجارت خود را به عنوان توسط اثبات اخیر مبارزه با مواد مخدر اما مستندات آن را تبدیل شهرستانها به شهر ارواح هستند اخلال همه چیز از تولید به حمل و نقل برای فروش.

همراه 2000 مایل ایالات متحده آمریکا و مکزیک, مرز, از طریق, که اکثریت قریب به اتفاق مواد مخدر غیر قانونی متقابل به طور معمول شلوغ ترافیک وسیله نقلیه است که قاچاقچیان برای استفاده از پوشش کاهش پیدا کرده است و به شدت. کافه کاباره ها و متل ها در سراسر کشور هستند که معمولا بارور بازار برای فروشندگان مواد مخدر را توقیف. و قیمت مواد مخدر در تامین کوتاه مدت افزایش یافت به درآوردن سطوح.

“آنها در مواجهه با یک مشکل تامین و تقاضا مشکل” گفت: Alejandro امید امنیتی تحلیلگر و مقام سابق با CISEN مکزیک آژانس اطلاعات. “هنگامی که شما آنها را به بازار که شما قصد فروش آن را دارد ،

تقریبا هر مواد مخدر بوده است نهفته با زنجیره تامین اختلال در هر دو عمده فروشی و خرده فروشی سطح. قاچاقچیان در حال انباشت مواد مخدر و پول نقد در امتداد مرز و ایالات متحده در مبارزه با مواد مخدر دولت حتی گزارش کاهش در پول شویی و آنلاین فروش مواد مخدر در اصطلاح تاریک وب.

“فروشگاه از کارتل های در حال تقلا” گفت: Phil اردن مدیر سابق DEA, El Paso اطلاعات مرکز.

کوکائین قیمت ها تا 20 درصد و یا بیشتر در برخی از شهرستانها. هروئین تبدیل به سخت تر برای پیدا کردن در دنور و شیکاگو در حالی که منابع از فنتانيل در حال سقوط در شیکاگو و فیلادلفیا. در لس آنجلس, قیمت متامفتامین بیش از دو برابر در هفته های اخیر به 1800 دلار در هر پوند.

فاجعه متخصص: برخورد با هوستون ترس از COVID-19 و ممکن است شورش

“شما کمبود بلکه برخی از حریص حرومزاده که یک فرصت را به پول بیشتر گفت:” جک رایلی سابق معاون مدیر DEA. “بچه های بد اغلب با استفاده از شرایطی که بر وجدان ملی به افزایش قیمت.”

مواد مخدر مصنوعی مانند متامفتامین و فنتانيل شده اند در میان بیشترین آسیب در بخش بزرگی چون آنها تکیه بر پیش ماده شیمیایی است که کارتل مکزیکی, واردات از چین, طبخ به مواد مخدر در مقیاس صنعتی و سپس با کشتی به آمریکا

“این چیزی است که ما را به عنوان یک درس برای ما” سر از DEA, Uttam Dhillon گفت: AP. “اگر این اختلال قابل توجه این است که ما نیاز به ادامه کار با ما شرکای جهانی برای اطمینان حاصل شود که هنگامی که ما آمده ایم از این بیماری همه گیر کسانی که پیش ساز مواد شیمیایی در دسترس هستند به این مواد مخدر-قاچاق سازمان است.”

کارتل به طور فزاینده ای تغییر دور از مواد مخدر است که نیاز به کاشت و رشد فصول مانند هروئین و ماری جوانا در حمایت از مواد مخدر مصنوعی مانند فنتانیل که پخته می شود 24/7 در طول سال به 50 برابر قوی تر از هروئین و تولید حاشیه سود.

هر چند برخی از آزمایشگاه مخفی که فنتانيل از ابتدا ظهور کرده اند به صورت پراکنده در مکزیک کارتل هنوز هم بسیار متکی بر شرکت های چینی برای دریافت پیش ساز مواد مخدر.

مقدار بسیار عظیمی از این پست الکترونیکی سفارش قطعات می توان به یک دولت-یارانه شرکت در ووهان که تعطیل پس از شیوع بیماری در اوایل سال جاری گفت: لوئیس شلی مدیر تروریسم فراملی جرم و جنایت و فساد مرکز در دانشگاه جرج میسون که نظارت بر وب سایت های چینی فروش فنتانيل.

“قرنطینه ووهان و همه هرج و مرج وجود دارد قطعا تحت تاثیر فنتانيل تجارت به خصوص بین چین و مکزیک گفت:” بن Westhoff نویسنده “فنتانيل, Inc.”

“دلیل اصلی چین شده است تامین کننده اصلی این است که دلیل اصلی چین تامین کننده همه چیز — آن را نشانی از آن را بسیار ارزان” Westhoff گفت. “واقعا وجود دارد هیچ هزینه تشویقی برای کارتل به توسعه این خود.”

اما هزینه ها در حال افزایش است و در بسیاری از مشروع صنایع coronavirus آوردن در مورد تغییرات.

آگهی قیمت در سراسر چین برای پیش سازهای فنتانیل متامفتامین و برش عوامل افزایش یافته است بین 25% تا 400% از اواخر مارس گفت: لوگان Pauley یک تحلیلگر در مرکز پیشرفته دفاع مطالعات واشنگتن-بر اساس تحقیقات امنیت غیر انتفاعی. بنابراین حتی به عنوان پیش ساز مواد مخدر گیاهان در چین به آرامی بازگشایی پس از بدترین coronavirus بحران وجود دارد برخی از کارتل است و باید مراحل خود را کاهش اتکا به تامین کنندگان خارج از کشور با بهره گرفتن از دانشمندان را به خود پیش ساز مواد شیمیایی.

“از آنجا که از coronavirus آنها شروع به انجام آن در خانه” اضافه شده Westhoff.

برخی از شرکت های چینی که یک بار تحت فشار قرار دادند و پیش سازهای در حال حاضر تبلیغات مواد مخدر مانند هیدروکسی کلروکین که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج به عنوان درمان بالقوه برای COVID-19 و همچنین به عنوان محافظ شخصی دنده مانند ماسک صورت و دست عفونی.

در ضمن چسبانده شده تا وضعیت در مرز ایالات متحده و مکزیک شبیه یک متوقف شطرنج بازی که در آن هیچ کس به خصوص قاچاقچیان می خواهد برای ایجاد یک حرکت اشتباه است گفت: Kyle Williamson, نماینده ویژه مسئول از DEA, El Paso زمینه بدست آورد.

“آنها در یک مکث در حال حاضر” ویلیامسون گفت. “آنها نمی خواهید برای دریافت درهم و برهم و بسیاری از خطرات.”

برخی از کارتل های مواد مخدر مکزیکی حتی برگزاری موجود متامفتامین منابع به دستکاری بازار شناخت که “هیچ خوب بحران باید تلف شود” گفت: Joseph Brown ایالات متحده وکیل در منطقه شرق تگزاس.

“برخی از کارتل داده اند دستور مستقیم به اعضای سازمان خود را که هر کسی گرفتار, فروش متامفتامین در طول این زمان کشته خواهد شد گفت:” قهوه ای که پهن صلاحیت امتداد از حومه شهر دالاس به بومانت.

تا مطمئن شوید که مواد مخدر هنوز در حال ساخت راه خود را به ایالات متحده به عنوان توسط یک مجسمه در ماه گذشته است که در آن نزدیک به 30 میلیون دلار ارزش از داروهای خیابانی و مخدر کشف و ضبط شد جدید در قاچاق تونل اتصال یک انبار در تیجوانا به جنوب سن دیگو. شلی گفت که نیم تنه بود قابل توجه است که تنها در حدود 2 پوند از فنتانيل در بهبود “بسیار پایین تر از حد معمول حمل و نقل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اوایل این ماه اعلام کرد که کشتی های نیروی دریایی شد و در حال نقل مکان کرد به سمت ونزوئلا به عنوان بخشی از تلاش برای یافتن عملیات مبارزه با مواد مخدر در کارائیب پس از مواد مخدر ایالات متحده کیفرخواست علیه نیکولاس مادورو.

اما همه گیر نیز محدود کرده است اجرای قانون اثر را به عنوان بخش مقابله با مواد مخدر محققان کار از راه دور, سقوط بیمار و مرور یک چشم انداز جدید است که در آن فعالیت های خود تبدیل شده اند بیشتر آشکار. در لس آنجلس نیمی از کارآگاهان مبارزه با مواد مخدر قرار داده شده است در گشت وظیفه بالقوه خصوصی در دراز مدت تحقیقات.

با اینحال سروان. کریس Sandoval که نظارت ویژه تحقیقات برای هوستون مبتنی بر هریس شهرستان کلانتر دفتر گفت: تاپیک جدید گفت: در میان کارآگاه: “حتی پیش بینی نمایندگی می توانید از coronavirus.”

___

Bleiberg گزارش از دالاس. نویسندگان AP اریکا Kinetz در ریتی ایتالیا, علامت استیونسون در مکزیکو سیتی و استفانی Dazio در لس آنجلس کمک به این گزارش.

___

تماس با AP جهانی تیم تحقیقاتی در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>