Carolina Panthers انتشار QB Cam Newton به تعمیرات اساسی کامل

مخفی نیوتن سلطنت در کارولینای رسیده است و پایان آن است.

پلنگ منتشر سابق MVP در روز سه شنبه, مهر یک بی پایان به کارفرمایی را تقریبا دهه دراز مدت با این تیم است.

“Cam به معنای زیادی به این سازمان و Carolinas” مدیر کل مارتی Hurney در بیانیه ای گفت. “هر کس را دیدم که از عملکرد او در این زمینه است. من تا به حال افتخار دیدن چقدر سخت او در خارج از زمین و تعهد خود را به این تیم زمانی که هیچ کس به تماشای. او نهایی رقیب و آن جسمی لطمه می زند و او را به از دست دادن. او بخواهد این تیم را به پیروزی در بسیاری از مواقع و همیشه به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان در تاریخ این حق رای دادن. سهم خود را به این تیم این جامعه و بازی فوتبال را ترک خواهد کرد و تاثیر بر روی سازمان ما است.”

کارولینای نشانه قصد خود را برای حرکت از نیوتن سه شنبه گذشته زمانی که Hurney مربی جدید مت Rhule گفت: آنها اجازه می دهد او به دنبال یک تجارت است. نیوتن با این حال تحت فشار قرار دادند پشت در سازمان فریم از این موضوع گفت: تیم “مجبور” به وضعیت فعلی.

“توقف با کلمه بازی!!” نیوتن نوشت: در یک نظر on Instagram در پاسخ به Panthers’ post. “من هرگز برای آن خواسته!! هیچ dodging این یکی. من عاشق پلنگ به مرگ و همیشه شما را دوست دارم بچه ها!! لطفا فراموش نکنید سعی کنید و بازی من یا دستکاری روایت و عمل مانند من می خواستم این کار شما من را مجبور به این کار!!”

رایگان آژانس: 10 ترین سوال خریدهای شامل حرکت جت پلنگ

NFL mock draft: Patriots زمین تام بردی را جایگزین QB پس از رایگان آژانس معاملات لرزش در دور اول

نیوتن خواهد شد که به نوبه خود در 31 مارس, بازی های برگزار شده فقط در دو بازی فصل گذشته در حالی که برخورد با یک Lisfranc آسیب است. او تا سال 2018 کمپین خط خارج توسط یک آسیب دیدگی شانه.

شماره 1 انتخاب کنید در سال 2011 NFL draft, اما, شاید, تزئین ترین بازیکن در تاریخ حق رای دادن. او سه بار نرم افزار کاسه های انتخاب و به دست آورده MVP افتخارات در سال 2015 زمانی که او به رهبری Panthers به سوپر باول 50 برابر Denver Broncos.

نیوتن است که حق رای دادن را همه وقت رهبر در گذر متری (29,041) عبور touchdowns (182) و عجله touchdowns (58).

تحت Rhule این پلنگ دچار یک تغییر قابل توجهی در حوزه کارفرمایی. عروسکی بریج امضا شد به presumptive استارت و سابق XFL standout P. J. Walker توافق با ایران روز دوشنبه به رقابت خواهد Grier برای یک نقش پشتیبان گیری. کایل آلن که در زمان بیش از نیوتن فصل گذشته معامله شد به Washington Redskins.

نیوتن می تواند یک زمان سخت پیدا کردن یک نقطه فرود با بسیاری از تیم ها در حال حاضر با داشتن مستحکم خود کارفرمایی چشم انداز برای سال های آینده. با توجه به ESPN, پلنگ درگیر خرس شیکاگو و لس آنجلس شارژر در ایران اما نه تیم علاقه مند بود. آسیب دیدگی او سابقه نیز می تواند مانع به لیگ اتحاد برقرار ممنوعیت سفر برای عوامل و پرسنل تیم به دنبال انجام physicals.

دنبال مایکل Middlehurst-شوارتز در توییتر @MikeMSchwartz.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>