کارناوال کروز خط لغو همه آمریکای شمالی کشتی از طریق سپتامبر. 30

منتشر شده

کارناوال کروز خط اعلام کرد صبح روز دوشنبه که آن را لغو تمام آمریکای شمالی, کشتی, گسترش عملیاتی مکث از طریق سپتامبر 30.

محبوب کروز خط زیر را در صدای پای کروز صنعت در اطلاعیه روز جمعه که آن را به طور داوطلبانه خود به گسترش توقف در آمریکای شمالی از طریق 15 سپتامبر. با توجه به کارناوال کروز خط رئیس جمهور کریستین دافی های خط کروز است که در حال حاضر ارزیابی محیط زیست عامل و اعطا با بهداشت عمومی و مقامات دولتی.

“ما را تماشا کرده اند با علاقه زیادی به تجارت, سفر و فعالیت های شخصی شروع به شروع به بالا و هنگامی که ما انجام رزومه خدمات ما تمام اقدامات لازم برای اطمینان از سلامت و ایمنی ما مهمان خدمه و جوامع ما را از کشتی های ما به منظور حفظ اعتماد عمومی در کسب و کار ما. ما عذر خواهی برای اخلال در برنامه تعطیلات خود و قدردانی از صبر و شکیبایی شما به عنوان ما را از طریق این تصمیمات” دافی در بیانیه ای گفت:.

خطوط کروز انجمن بین المللی روز جمعه گفت که اگر چه “بدون بادبان” منظور از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که میله میله به پایان می رسد در جولای 24 “این است که به طور فزاینده ای روشن است که زمان بیشتری مورد نیاز خواهد بود برای حل و فصل موانع برای از سرگیری در ایالات متحده است.”

“ما قدردانی از صبر و حمایت از ما وفادار مهمانان و تشخیص دهند که چقدر آنها را می خواهید به عقب بر گردیم به cruising. هنگامی که زمان مناسب است ما برجسته پردازنده تیم خواهد بود در انتظار به استقبال آنها را به عقب و به آنها این تعطیلات بزرگ است که سزاوار آنها گفت:” Duffy.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>