مراقبت بودجه افزایش کمک برای ACC دانش آموزان

دانش آموزان ثبت نام شده در آلوین, جامعه, دانشگاه, در حال یادگیری برخی از جدید بدون برنامه ریزی درس در متوسطه آموزش و پرورش است.

از سال 1948 زمانی که دانشگاه تاسیس شد به عنوان آلوین وارد کالج, دانش آموزان و مالیات دهندگان در منطقه حمایت کرده اند کالج از طریق مالیات و شهریه و هزینه های. در حال حاضر ACC می یابد خود را در یک معکوس نقش کمک به دانش آموزان و خانواده های آنها با بودجه آنها به عنوان مبارزه از طریق رمان coronavirus بیماری همه گیر.

مدیران هیچ سرنخ در مورد چگونه این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار خواهد ثبت نام بود که 5,365 برای بهار.

“ما نگران ثبت نام برای هر دو فصل تابستان و پاییز” ACC جمهور Christal M. آلبرشت گفت.

یک شیب قابل توجهی در ثبت نام می تواند منجر به ممکن است اخراج.

“در این سال چیزی است که به نام “سال پایه” که به عوامل قانونی بودجه فرمول” او گفت:. “ما در حال حاضر در حال ارزیابی ما خالی کارکنان اما تا کنون هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند.”

مدیران مطمئن نیستید که چگونه بسیاری از دانش آموزان ممکن است کاهش یافته و یا تاخیر در آموزش و پرورش است.

“از آنجا که همه دانش آموزان منتقل شدند آنلاین, آن را سخت به بگویید در این نقطه است. ما به انجام یک تلفن کمپین و تلاش کرده اند به صحبت با دانش آموزانی که کاهش یافته است و باید آنها را تشویق به ماندن و دیدن آنچه که کمک های ما می تواند آنها را فراهم می کند” آلبرشت گفت.

نهایی به تازگی بسته ترین و غیر قابل تصور ترم.

“وجود دارد برخی از دانش آموزانی که هنوز به اتمام دوره خود آن را به عنوان مورد نیاز دست در آموزش مهارت” آلبرشت گفت. “اما ما باید برنامه ریزی به آنها را به بازگشت به دانشگاه در اواخر بهار و تابستان به آنها را قادر به تکمیل دوره خود و به نیروی کار است.”

مراقبت در عمل فراهم می کند $2.27 میلیون

تگزاس آموزش عالی هماهنگی هیئت مدیره (THECB) نیازی نیست که 90 روز صندوق اضطراری. اکثر کالج ها مدارس سازمان های دولتی مانند county, دولت و شهرداری به دنبال این عمل کسب و کار در بودجه خود را.

“ما رزرو بودجه در دست” آلبرشت گفت. “این یک کسب و کار خوب عمل برای موارد اضطراری مانند این COVID بحران است.”

تا کنون این دانشکده شده است مجبور به فرو رزرو بودجه.

کالج دریافت بودجه از کنگره’ $2 تریلیون coronavirus پاسخ بسته شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند. با توجه به آلبرشت ACC اختصاص داده شد $2.27 میلیون دلار بودجه برای کمک به دانش آموزان واجد شرایط.

“نیم باید به طور مستقیم به دانش آموزان به عنوان نقدی, کمک های مالی برای بهار و تابستان و پاییز ترم,” او گفت:.

دیگر نیمی از بودجه را می توان مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به کالج پوشش هزینه و درآمد از دست رفته مربوط به این بیماری همه گیر.

بودجه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک های مالی برای کمک به مسکن, لپ تاپ, اینترنت و دسترسی به مواد غذایی است.

“ما در حال حاضر پذیرش برنامه های کاربردی برای کمک های مالی و پشتیبانی از مقدار بستگی دارد که چگونه بسیاری از ساعت, دانش آموزان در حال ثبت نام” آلبرشت گفت.

دانش آموزان می توانند پیام [email protected] برای اطلاعات کمک های مالی. کالج ارائه مجازی قرار ملاقات.

تعیین گام های بعدی

در ضمن ACC است که برنامه ریزی های مجازی شروع مراسم برای فارغ التحصیلان خود را با یک دوگانه ثبت نام grads مجموعه 7 p. m. روز شنبه, آوریل 22 و یکی برای فارغ التحصیلان رشته های دیگر برای ساعت 10 صبح روز بعد. این مراسم شامل اعلام هر فارغ التحصیل به صورت جداگانه همراه با عکس های خود را.

مدیران طوفان مغزی برنامه ریزی برای تابستان جلسات و انتظار برای نهایی کردن آن به زودی.

از وضعیت باقی مانده مایع و فرماندار سفارشات تغییر تقریبا هفتگی کارکنان همچنان به نگاه به THECB برای راهنمایی.

“آنها صادر پروتکل های ایمنی ما باید به دنبال اجازه می دهد تا برای در دانشگاه آموزش از جمله نیاز نمایش درمانی و اجرای اقدامات حفاظتی و کنترل ورودی برای کسانی که مجاز هستند در دانشگاه” آلبرشت گفت.

“در این مرحله ما در حال برنامه ریزی به ترکیبی از کلاس های آنلاین هیبرید کلاس ها و چهره به چهره آموزش,” او گفت:.

“مهم ترین چیزی که در ذهن ما در کالج است که امنیت ما دانش آموزان و کارکنان و جامعه” او گفت:.

مدیران ملاقات روزانه برای تعیین بهترین راه برای ارائه آموزش به ACC دانش آموزان در حالی که همچنین نگه داشتن همه امن و انجام بخشی خود را برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

در حالی که تحویل آموزش و پرورش ممکن است تغییر آلبرشت با اعتماد به نفس است بر نقش دانشگاه را در آینده است.

“همانطور که ما چهره رکورد بیکاری در جامعه, کالج را یک عامل حیاتی در آموزش نیروی کار و کمک به بهبود اقتصادی جامعه ما,” او گفت:.

تغییر در برنامه همه گیر

فقط قبل از دانش آموزان و کارکنان در زمان خاموش برای رخصتی بهار آلبرشت و کارکنان مشغول برنامه ریزی برای تغییرات آینده.

“ما کارکنان اداری ملاقات به طور منظم در طول و درست بعد از رخصتی بهار به پایان رسید که 15 مارس. ما سپس دستور بسته شدن موقت تا مارس 30,” او گفت:.

در آن زمان آنها شروع به آماده شدن برای کلاس آنلاین آموزش.

“ما اعضای هیئت علمی انجام یک کار شگفت انگیز از مهاجرت خود را به دوره های آنلاین فرمت” رئیس جمهور گفت:. “همه ما دانشجو خدمات مانند مشاوره, مشاوره, کمک های مالی, تدریس خصوصی و بیشتر شد نقل مکان کرد به یک قالب مجازی را قادر می سازد دانش آموزان برای ادامه دریافت خدمات از راه دور.”

چند هفته بعد آنها تصمیم گرفتند که کلاس های تابستان خواهد بود به طور کامل آنلاین.

برای به انجام رساندن آن feat که باید گرفته ماه این دانشکده تا به حال به سرمایه گذاری در فن آوری برای اطمینان از کارکنان می تواند کار از راه دور.

“ما تا به حال به برخی از اعضای هیئت علمی و کارکنان سوز گوشی و لپ تاپ” او گفت:.

برای دانش آموزان کالج اضافه شدن Wi-Fi به مناطق پارکینگ برای دسترسی آسان و قرض لپ تاپ و ارائه نقاط داغ برای دسترسی از راه دور.

سپس در یک ماده از دو هفته آن را قادر به حرکت تمام دانشجویان و استادان آنلاین.

دانش آموزان داده شد گزینه ای برای انتخاب یک رمز عبور یا بدون گذر درجه است که نمی خواهد تعداد نسبت به خود معدل یا نمره خواهد بود که شمارش.

“ما افتخار ما دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان و چگونه آنها را به سرعت نقل مکان کرد و به یک فرمت آنلاین درست تظاهرات از خود انعطاف پذیری و عزم و اراده برای موفقیت” آلبرشت گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>