ماشین انشعابات در نیمی در ‘وحشتناک’ مرگبار خراب در جنوب غربی هوستون

یک راننده است که متهم در حال فرار از یک “وحشتناک” مرگبار خراب یکشنبه در امتداد جنوب غربی آزادراه فیدر, پلیس می گویند.

این که بلافاصله شناسایی شد و بعد از دستگیری در نزدیکی یک خانه بعد از شاهدان او را به دنبال دارد و با توجه به شان Teare رئیس شهرستان هریس دفتر دادستان منطقه جنایات فضایی را بدست آورد. او به اتهام عدم توقف و ارائه کمک و می تواند در صورت مسمومیت قتل نفس اتهام Teare گفت.

مامان بازداشت: ویروسی ویدئو نشان می دهد که کودک از ماشین درب وسیله نقلیه در حال حرکت در لردو

حدود 9:30 p. m., کادیلاک راننده بود عازم جنوب ایالات متحده 59 فیدر جاده به عنوان هوندا راننده در زمان خروج برای Hillcroft, پلیس گفت:. به عنوان هوندا راننده اقدام به ادغام بر روی فیدر کادیلاک راننده ناودان به هوندا سپر عقب – ارسال این واژگونی به یک بزرگراه ستون.

هوندا در نیمه تقسیم بر تاثیر و راننده خارج شد, Teare گفت.

کادیلاک راننده در ابتدا متوقف شد اما آنچه در بالا از خارج هوندا راننده. شاهدان راننده گفت که او متوقف شد در بالای این قربانی است که زمانی که او به سرعت خاموش, پلیس گفت:.

امدادگران تلفظ هوندا راننده مرده در جاده.

Teare نام آن را “وحشتناک” سقوط و گفت: شواهد و مدارک در صحنه و در نزدیکی خانه که در آن راننده را بازداشت گرفته شده نشان می دهد او ممکن است شده اند مست. پلیس نمی دانم اگر راننده درگذشت در تاثیر اولیه و یا به عنوان یک نتیجه از کادیلاک رانندگی بیش از او.

“که آیا این فرد می تواند ذخیره شده است غیرمادی” Teare گفت. “اگر شما درگیر در یک تصادف و مانند این شما را متوقف. شما مطمئن شوید که همه درگیر است و توجه آنها نیاز دارید.”

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>