‘نمی توانید انتظار پرستاران به معجزه کارگران: ماسک و تجهیزات و کمبود فشار پرستاران به آستانه در سراسر کشور

یک هفته پس از دوره نقاهت بعد از یک تب, پرستار ماریا خاکستری داده شد فولاد ماسک و اختصاص داده شده به پژوهش مرکز پزشکی بخش از بیماران مشکوک به داشتن ویروس است که باعث COVID-19.

به صورت دو شیفت متوالی او پرسید: پرستار بیمارستان مدیران برای N95 ماسک ماسک که ارائه حفاظت بیشتر. در هر دو شیفت سرپرستان رد درخواست او و reassigned او را به بیمارستان های مختلف طبقه.

در روز سوم سفر, پرستار آموخته قرارداد خود را به کار در کانزاس سیتی میسوری بیمارستان شده بود خاتمه داده شود. سازمان نیروی انسانی است که به کار او توضیح داد که خاکستری شده بود “خواسته که از این مرکز بودند و نه در خط با سیاست های کنونی” با توجه به یک ایمیل خاکستری ارائه شده به ایالات متحده آمریکا امروز.

به عنوان بدترین شیوع بیماری های ویروسی در یک قرن آلوده یک و نیم میلیون نفر کشته و بیش از 18,000 آمریکایی ها از شنبه پرستاران در خط مقدم ملت بیمارستان رسیده اند یک نقطه شکستن.

آنها در حال به چالش کشیدن مدیران بیمارستان بیش از نیروی انسانی نگرانی ها و در دسترس بودن تجهیزات مانند ماسک و روپوش و دستکش برای محافظت از آنها و بیماران خود را. در حالی که بیمارستان ها به دنبال کشش محدود تامین نیاز پرستاران و کارکنان بهداشتی استفاده مجدد از ماسک و روپوش به طور معمول به دور انداخته و پس از یک, استفاده, پرستار اتحادیه های کارگری می گویند چنین موقت قرار داده و اقدامات درمانی و بیماران در خطر است.

‘ترس و ضعف’: یک نگاه در داخل یک بیمارستان در خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس

خاکستری بود و تمایلی به سازش سلامت او, او گفت:, با استفاده از ماسک و ارائه حفاظت کمتر به کار در یک طبقه مشکوک COVID-19 بیمارانی که آزمایش تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است بازگشت.

“من همیشه آموخته است که شما ایستادن برای آنچه درست است و این چیزی است که من” خاکستری گفت که زندگی در, Washington, Missouri. “من احساس می کردم که این درست نیست. آنها با قرار دادن زندگی من در خطر است. قرار دادن آنها دیگر پرستاران زندگی در خطر است. آنها با قرار دادن بيمار در خطر است.”

تحقیقات مرکز پزشکی گفت, خاکستری, دریافت, دنده محافظ توصیه می شود توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها برای کار یک واحد مشکوک COVID-19 بيمار. هنگامی که او حاضر او اختصاص داده واحد بیمارستان منتقل شد او را به واحد دیگر به صورت شیفت در روز متوالی.

سوم تغییر “سایر واحدهای اندازه کافی کارکنان بدون نیاز به قرارداد با پرستاران. به عنوان مثل وجود دارد بدون نیاز به ادامه قرارداد و آن را فسخ مطابق با شرایط خود در” بیمارستان در بیانیه ای گفت.

حداقل 15 نفر از پرستاران سراسر کشور فوت کرده اند از COVID-19 با توجه به پرستاران ملی ایران, ملت بزرگترین پرستاران ثبت شده اتحادیه.

از دیترویت به سان فرانسیسکو

اختلاف نظر بر تجهیزات و نیروی انسانی در حال بازی کردن در بیمارستان در سراسر امریکا است. و اتحادیه های کارگری سازماندهی تظاهرات نگرانی از نیویورک به سان فرانسیسکو.

در دیترویت مرکز پزشکی DeSinai-فضل بیمارستان پرستاران یکشنبه گذشته برگزار نشستن و خواستار کمک بیشتر در یک مرکز با غرق coronavirus بیماران. یک پرستار دوره نقاهت بعد از پنومونی آورده N95 ماسک و جفت دستکش به کار برای حفاظت از, اما یک سرپرست در Voorhees, New Jersey در بیمارستان به او گفت به حذف تجهیزات حفاظتی و یا رفتن به خانه. یک پرستار در نیوآرک مرکز پزشکی بث اسرائیل در نیوجرسی به حالت تعلیق در آمد و پس از او خریداری ماسک و لباس و دیگر دنده محافظ برای پرستاران همکار با GoFundMe, کمک های مالی, ProPublica گزارش شده است.

بیمارستان اذعان آنها در حال مبارزه برای به دست آوردن کافی منابع دنده محافظ. بیمارستان ها در برخی از شهرستانها نیز در صورت کمبود مراقبت های ویژه واحدهای فن و متخصصان برای درمان COVID-19 بيمار.

واقعیت بررسی: در حال coronavirus بیماران در حال مرگ در بیمارستان?

وزارت بهداشت و خدمات انسانی دفتر بازرس کل در روز دوشنبه گزارش بیمارستان بودند در مواجهه با کمبود تجهیزات برای N95 ماسک, ماسک, ماسک های جراحی, چهره, سپر, لباس و دستکش. کمبود آنقدر شدید است که برخی از بیمارستان ها شدند, با تجربه, غیر-پزشکی-درجه دنده مانند ساخت ماسک پارچه ماسک و لباسهای دست ساز بازرس کل گزارش شده است.

بیمارستان های ذکر شده به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه های در مورد چگونه به حفظ تجهیزات حفاظتی موجود میان رو به کاهش منابع.

انجمن بیمارستان های آمریکا گفت: بیمارستان های در حال حفاظت از منابع با استفاده از کمیاب تجهیزات تنها زمانی که لازم است و گروه بندی بیماران با شرایط مشابه برای حفظ منابع. بیمارستان گروه نیز خواست دولت فدرال به سرعت افزایش منابع پیوستن به انجمن پزشکی آمریکا و انجمن پرستاران آمریکا در تلاش برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به استفاده از دفاع تولید عمل به تقویت دنده محافظ لوازم.

“ما می دانیم که منابع کنونی از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) ناکافی ترک مراقبت های بهداشتی کارگران نگران دفاع از خود گفت:” رابین Begley, انجمن بیمارستان های آمریکا معاون ارشد و مدیر ارشد پرستاری افسر. “افزایش در دسترس بودن سریع تست و PPE هر دو لازم برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و بیماران است.”

ماسک DIY: چگونه خود را, ماسک صورت برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus

‘من قصد ندارم در آن وجود دارد’

پرستار اتحادیه تبدیل شده اند آوازی در مورد شرایط کار در بیمارستان. پرستاران باید ثبت بیش از 100 شکایت با اداره ايمنی و بهداشت شغلی سازمان در 16 متحده ادعا بیمارستان ها شکست خورده اند برای ارائه به محل امن با توجه به پرستاران ملی ایران.

پرستاران اتحادیه همچنین با اشاره به گزارش های خبری از پرستاران مرگ و میر به عنوان شواهدی وجود دارد که دولت های ایالتی و فدرال و همچنین بیمارستان ها نیاز به کار بیشتر برای محافظت از کارگران است.

رنو نوادا-منطقه, پرستار, درگذشت سه شنبه COVID-19 در همان VA واحد مراقبت های ویژه که در آن او مراقبت برای بیماران هفت سال گذشته. یک دانشگاه هاوارد پرستار بیمارستان درگذشت در مارس 27, دو هفته پس از بیمار شدن پس از یک شیفت بیمارستان.

دبورا برگر, co-رئیس جمهور از پرستاران ملی ایران گفت: دولت فدرال و بیمارستان ها را به اندازه کافی آماده زمانی که چین برای اولین بار فاش تهدید در حال ظهور در اواخر ماه دسامبر. به عنوان یک نتیجه پرستاران و پزشکان دیگر در حال قرار دادن در موقعیت های مخاطره آمیز و بدون به اندازه کافی دنده محافظ.

بیشتر: پرستار می گوید او به حالت تعلیق در آمد و پس از امتناع از درمان coronavirus بیماران بدون ماسک

برگر همچنین خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به استفاده از دفاع تولید عمل را بیشتر N95s و دیگر دنده محافظ به سرعت به عنوان امکان پذیر است. اما او همچنین معتقد است تلاش به مانند استفاده مجدد و استریل N95 ماسک ثابت هستند امن و موثر است و می تواند آسیب ماسک های فیلتر. چه چیزی بیشتر پرستاران و پزشکان دیگر ممکن است آلوده خود دست و صورت که در پایین قرار داده و دوباره انتخاب کنید تا ماسک.

او گفت: آن را قابل درک پرستاران نا امید. آنها از ترس آلوده خود, خانواده خود و یا بیماران خود را.

“شما نمی توانید انتظار پرستاران به معجزه کارگران بدون تجهیزات آنها نیاز به جلو و یک معجزه” برگر گفت. “تا زمانی که ما در واقع سعی کنید برای محافظت از ما مراقبت از سلامت کارگران آن را به رسیدن به نقطه ای که در آن مراقبت های بهداشتی کارگران در حال رفتن به می گویند” من با این انجام می شود. من قصد ندارم در آن وجود دارد.'”

ضعف و دلسرد

دیگر پرستاران نا امید بیمارستان سیاست در زمانی که و چگونه آنها مجاز به پوشیدن ماسک.

هانا Mumford است که یک پرستار در مرکز پزشکی آلبانی در نیویورک است. بیمارستان مراقبت از رشد تعداد COVID-19 بیماران از جمله برخی که منتقل شده اند از غرق نیویورک بیمارستان های شهرستان.

پرستاران مجاز یک آرزو N95 ماسک برای هر سه شیفت تمیز و بازگشت به پرستار روز بعد. وجود دارد چند چهره سپر و بیمارستان را فراهم می کند ساخته دست سپر متشکل از یک پلاستیک سپر و اسفنج استاپلر به الاستیک با توجه به Mumford.

Mumford گفت که او و دیگر پرستاران کار کرده اند و حتی زمانی که آنها به خوبی احساس نمی شود. هفته پیش او سه روز متوالی با تب و علائم دیگر.

“من با صحبت سطوح مختلف مدیریت و گفته بود من نمی توانستم به خانه” Mumford گفت. “من دیدار با معیارهای” از برگزاری نمایشگاه نشانه و 15 دقیقه از تماس نزدیک با یک COVID-19-تایید بیمار یا عضو هیات.

Mumford می گوید: بیمارستان پروتکل های به سرعت در حال تغییر و عبور نمی کند جمع اوری با علم مبتنی بر شیوه های او و دیگر پرستاران آموزش دیده اند به دنبال.

“هیچ کس گفت:” من نمی خواهم به مراقبت از این بیماران من مایل به'” Mumford گفت. “ما فقط هرگز در یک موقعیت که در آن از ما خواسته شده است به انجام چیزی بدون حفاظت مناسب خودمان است.”

مرکز پزشکی آلبانی آغاز شد از نزدیک پیگیری های حفاظتی تجهیزات بانکها و زمانی که برای اولین بار COVID-19 بیماران شناسایی شده در دسامبر و “ما عرضه PPE باقی مانده کافی” گفت: Matthew Markham, بیمارستان, معاون رئیس جمهور از ارتباطات است.

وی افزود: بیمارستان صفحه نمایش کارکنان روزانه برای تب و علائم تنفسی. کارگران که تست مثبت برای COVID-19 قرنطینه در خانه تا زمانی که علامت-رایگان به مدت هفت روز در هر ایالت نیویورک وزارت بهداشت دستورالعمل.

“ما نیروی کار و جامعه آگاهانه به طور منظم از طریق داخلی و خارجی پیام رسانی سیستم عامل و همچنین روزانه به روز رسانی های ویدئویی از ما رهبری تیم” مرخم گفت.

‘صحبت می کنند تا اگر وجود دارد یک نگرانی’

داد و بیداد می آید به عنوان پرستاران direly مورد نیاز به کارکنان بیمارستان در نقاط مهم در سراسر کشور.

نیروی انسانی سازمان از جمله AMN بهداشت و درمان مشغول هستند ارائه پرستاران و کارکنان مراقبت های بهداشتی برای بیمارستان ها که نیاز به پر کردن موقعیت. تقاضا برای پرستاران در بیمارستان های شهر نیویورک رسید ده برابر بیش از ماه گذشته گفت: Cole Edmonson, AMN ارشد بالینی افسر.

Edmonson گفت: پرستاران را انتخاب کنید که شغل موقت در بیمارستان ها در مناطق دست و پنجه نرم کردن با تعداد زیادی از COVID-19 بيمار آگاه هستند از این چالش ها از جمله این واقعیت بسیاری از بیمارستان ها مواجه شدید کمبود در دنده محافظ.

او گفت: شرکت بالینی مدیران کار با بيمارستان زمانی که پرستاران در مورد در دسترس بودن دنده محافظ و اجازه پرستاران می دانم که آنها “صحبت می کنند تا اگر وجود دارد یک نگرانی است.”

به عنوان رئیس سابق پرستاری افسر بهداشت تگزاس پروتستان دالاس بیمارستان که تحت درمان یک لیبریا مردی که تبدیل به کشور اول ابولا بیمار Edmonson گفت: او را درک نگرانی پرستاران در حال حاضر چهره. یک پرستار در بیمارستان دالاس که تحت درمان لیبریا نیز آلوده شد با ابولا قرار دادن بیمارستان ملی در کانون توجه است.

“من قطعا می تواند درک که در آن همکاران من هستند و امروز با داشتن رو خود من قرنطینه و خود انزوا برای 21 روز دوره” Edmonson گفت.

خاکستری, سفر, پرستار که به طور موقت مشغول به کار در شهر کانزاس بیمارستان گفت که او شنیده نگرانی های مشابه از وقت پرستاران در مورد در دسترس بودن تجهیزات حفاظتی. اما کسانی که پرستاران نیست صحبت علنی در مورد نگرانی های خود را. خاکستری بود در سه ماه قرارداد و فکر او مورد نیاز برای به اشتراک گذاشتن نگرانی خود را با مدیریت – برای خودش و همکار پرستاران.

“من می توانم کار دیگری اما من نمی تواند جایگزین سلامت من”خاکستری گفت. “اگر من یکی از اعضای خانواده آلوده می شود ؟ این چیزی است که هیچ شوخی است.”

کن Alltucker را پوشش می دهد و سلامت مصرف کننده برای ایالات متحده آمریکا امروز. او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>