منتشر شده

جدید حرکت می کند-در خانه های آماده و یا در مراحل پایانی برای سقوط حرکت می کند-در حال حاضر در دسترس در کتی را عصا جزیره از جمله یک انتخاب گسترده ای از سه-چهار – پنج-اتاق خواب طرح توسط هوستون پیشرو سازندگان.

با شروع در $280,000 s جدید نیشکر جزیره خانه ویژگی جزیره آشپزخانه با ساقی را pantries و صبح اتاق بزرگ خانه فضاهای اداری منزوی شراب grottos جادار, اتاق خانواده, دعوت, مالک, سوئیت, state-of-the-art media اتاق سرگرم کننده بسته بندی شده بازی اتاق در فضای باز سرگرم کننده فضاها و بیشتر.

به علاوه عصا جزیره سازندگان در حال ارائه انواع محدود به زمان و پول صرفه جویی در پیشنهادات جدید حرکت می کند-در خانه آماده از جمله پول پشت در بسته شدن و ارتقاء رایگان. دیدن یک سازنده نماینده برای جزئیات بیشتر. تعداد محدودی از homesites نیز در دسترس هستند در حق بیمه سطح زیرکشت خواص در شهرکهای عصا جزیره منحصر به فرد سفارشی-صفحه اصلی محله.

بازدید www.CaneIsland.com برای یک لیست کامل از جامعه حرکت می کند-در خانه آماده همراه با تورهای مجازی از آن خانه مدل و امکانات جامعه. و یا استفاده از وب سایت قابلیت چت به راه اندازی یک شخص قرار ملاقات.

برنده جایزه جامعه از خانه های جدید نیشکر در جزیره ارائه می دهد به راحتی فوری من-10 دسترسی کتی Independent School District مدارس نزدیکی به عمده وست هوستون کارفرمایان و فراوانی از نزدیکی, خرید ناهار خوری و سرگرمی.

در نیشکر چهارم ساکنان لذت بردن از در طول سال تفریح و تناسب اندام در یک رفت و آمد مکرر-کیفیت ورزشگاه با بر روی تقاضا کلاس های دو طبقه, مرکز تناسب اندام, رقص, استخر, سبک تالاب خانواده و cabanas, کودکان, آب, زمین بازی و مرکزی چمن. عصا چهارم نیز به این اوکس آشپزخانه & Bar, باز, روزانه, برای, ناهار, شام و یکشنبه صبحانه. به علاوه تمام وقت در محل زندگی مدیر برنامه های مختلف از گردهمایی جامعه از جمله فیلم شب بیرون, کنسرت, و, فصلی, خرید, رویدادهای.

برای بازدید از گرفتن عصا جزیره پارک وی خروج خاموش من-10 فقط در غرب گرند پارک وی. سر از شمال در نیشکر جزیره پارک وی و جاده به طور مستقیم به جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im