عصا جزیره همچنان میراث طبقه کتی ملک

منتشر شده

هنگامی که یک دیرین کتی خانواده تصمیم به فروش باارزش خود را در زادگاه ملک در شمال I-10, ذهن خود شدند مجموعه در یک خریدار که می خواهم تصور کنید که فصل بعد به صورت سابق زمین های کشاورزی ایجاد یک منبع غرور و افتخار برای خانواده و شهر از کتی.

آنها پیش بینی نوع جدیدی از جامعه از خانه به ظهور در این سرزمین اوایل 1800s به حل و فصل شناخته شده به عنوان عصا جزیره از کسانی که توصیف نفس ویستا به عنوان یک “جزیره نیشکر در باد.”

در سال 2016 است که چشم انداز یک واقعیت تبدیل شد با افتتاح درستی به نام عصا جزیره کارشناسی ارشد-جامعه برنامه ریزی شده در درون مرزهای این شهرستان از کتی.

عصا جزیره ویژگی های خانه های جدید با تحسین سازندگان رفت و آمد مکرر به سبک امکانات رفاهی از جمله رستوران در سایت فوری I-10 غرب دسترسی کتی ISD مدارس نزدیکی به عمده وست هوستون کارفرمایان و فراوانی از نزدیکی, خرید ناهار خوری و سرگرمی.

با شروع در $280,000 s, جدید, حرکت-در خانه آماده از ویژگی های جزیره آشپزخانه با ساقی را pantries و صبح اتاق منزوی شراب grottos جادار, اتاق خانواده, استاد, سوئیت, state-of-the-art media, اتاق, اتاق بازی و سرگرم کننده فضاهای. خانه های جدید نیز ارائه کاربردی و در عین حال الهام بخش دفاتر خانه.

در نیشکر چهارم ساکنان لذت بردن از یک ورزشگاه با بر روی تقاضا کلاس ها به طور کامل مجهز, دو طبقه, مرکز تناسب اندام, رقص, استخر, سبک تالاب خانواده و cabanas, کودکان, آب, زمین بازی و مرکزی چمن شومینه انبار و اوکس آشپزخانه و نوار. به علاوه تمام وقت در محل زندگی مدیر برنامه های فیلم شب بیرون, کنسرت, فصلی, خرید, رویدادهای و دیگر گردهمایی جامعه.

دانش آموزان همچنین دریافت یک چالش برانگیز و در عین حال آموزش گرد در کتی ISD را برایانت مدرسه ابتدایی کتی دبیرستان و کتی دبیرستان در نزدیکی به جامعه است.

رفتن به CaneIsland.com و را انتخاب کنید از یکی یا بیشتر از جامعه سازندگان برای زمان مشوق تورهای مجازی و خصوصی در شخص قرار ملاقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>