کانادا پلیس مظنون بازداشت و پس از گزارش های متعدد مردم شات

HALIFAX, Nova Scotia – پلیس کانادا روز یکشنبه بازداشت یک مظنون در یک تیرانداز فعال پس از بررسی های قبلی گفته او ممکن است رانندگی یک وسیله نقلیه شبیه یک ماشین پلیس و با پوشیدن لباس پلیس.

پلیس سوار سلطنتی کانادا در یک منطقه روستایی از اقیانوس اطلس در سواحل استان نوا اسکوشیا گفت: آنها دستگیر 51 ساله گابریل Wortman و این که چند نفر در حال قربانیان. آنها گفته اند که آیا قربانیان مجروح شده و یا مرده است.

پلیس گفت که او نه یک RCMP کارمند یا مامور.

پلیس شناسایی Wortman حدود نه ساعت پس از اولیه جیر حدود نیمه شب درخواست مردم برای جلوگیری از Portapique, Nova Scotia منطقه و ماندن در خانه به عنوان افسران در پاسخ به یک سلاح گرم شکایت.

“قلب من می رود به هر کس تحت تاثیر قرار در چه وضعیت وحشتناک,” نخست وزیر جاستین ترودو گفت.

Royal Canadian Mounted Police در نوا اسکوشیا زودتر توصیه های عمومی برای جلوگیری از Debert منطقه از استان و گفت: Wortman ممکن است در یک وسیله نقلیه شبیه یک Royal Canadian Mounted Police خودرو و ممکن است با پوشیدن آنچه که به نظر می رسد به یک RCMP ، آنها بعدا گفت که او رانندگی نقره ای باشگاه SUV.

“عمیقا نگران اخبار Portapique,” کانادا امنیت عمومی وزیر بیل بلر توییتی زودتر.

یک گابریل Wortman ذکر شده است به عنوان یک denturist در درتموته, Nova Scotia, با توجه به Denturist جامعه نوا اسکوشیا سایت. مشکوک عکس های صادر شده توسط RCMP مسابقات فیلم از یک مرد در حال مصاحبه در مورد دندان مصنوعی توسط CTV اطلس در سال 2014.

آخرین coronavirus اخبار: برخی از ایالات آمریکا شروع بازگشایی; پول بیشتر به زودی برای کسب و کارهای کوچک; شهر اوکلاهما سالگرد مشخص شده تقریبا

تام Taggart, یک نماینده مجلس در شهرداری کولچستر گفت: آرام جامعه متزلزل شده است.

“این فقط یک کاملا شگفت انگیز, صلح آمیز, آرام جامعه و این ایده است که این می تواند اتفاق می افتد در جامعه ما غیر قابل باور است,” گفت: Taggart با تلفن از خانه اش در باس رودخانه در نزدیکی مستند منطقه است.

“مردم در اینجا زندگی می کنند چرا که از صلح و آرامش و آن را فقط به یک تراژدی مطلق” او گفت:.

Taggart گفت: او نمی دانست که Wortman هست اما به او صحبت کرد و چند بار زمانی که او در تماس تلفنی در مورد مسائل شهری.

Taggart توصیف دانستن Wortman را “دختر خانه” در Portapique جاده ساحلی. او گفت: Wortman متعلق به برخی دیگر از خواص در جامعه را اعتقاد بر این بود که به تقسیم وقت خود را بین Portapique و کسب و کار خود را در درتموته.

او در توصیف Portapique به عنوان “کلبه کشور” با حدود 100 سال طول ساکنان و 250 در تابستان.

“شما فقط نمی حتی رویای این است که رفتن به اتفاق می افتد,” او گفت:. “من نمی توانم درک آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>