می توان آنها را نجات داد ؟ صنعت سفر برندگان و بازندگان فدرال نجات

وقتی که می آید به تلفات اقتصادی از coronavirus چند بخش گرفته اند بزرگتر آمار نسبت به سفر.

در حال حاضر می آید تست کنید که آیا فدرال بسته محرک به اندازه کافی بزرگ است و ساختار در راه است که اجازه خواهد داد که شرکت های هواپیمایی و هتل ها و خطوط کروز و دیگر کسب و کار مسافرت به آن را بیش از قوز کردن تا زمانی که آمریکایی ها آماده هستند تا سفر دوباره.

بیش از دو هفته پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا 2 تریلیون دلار فدرال محرک به قید وثیقه از شرکت های بزرگ و کوچک و جزئیات در حال ظهور است که نقطه به برندگان و بازندگان در بخش سفر.

هر چند به نام یک محرک وجود دارد مقدار زیادی از سفر کسب و کار در حال حاضر به تحریک. “این واقعا یک بسته امداد گفت: Tori امرسون بارنز معاون اجرایی رئیس جمهور ایالات متحده در انجمن سفر.

در آن صورت بسته شبیه یک برنده برای صنعت هواپیمایی بود که به طور خاص برای 50 میلیارد دلار تکه از پول نقد است. دیگر مربوط به سفر کسب و کار تا حد زیادی از چپ به تنه برای دلار با دیگران در انواع صنایع.

به وزارت خزانه داری را تنظیم قوانین و مشاوره با شرکتها و وکلا باید به حفر چاپ خوب – مشاهده تبدیل شده است متنوع تر. هنوز جزئیات به کار کرده است که می تواند به طور چشمگیری تغییر نتیجه اما در اینجا کارت امتیازی وقتی که می آید به این لایحه تا کنون.

بیشتر: اگر شما در حال سفر بین کشورها در اینجا که در آن شما باید به خود-قرنطینه

برندگان: بزرگ هواپیمایی

بزرگ هواپیمایی از طریق لابی خود سازمان محور محرک زمانی که آن را امضا کرده و نه تنها به دلیل آن را برخورد آنها که سنگین 50 میلیارد دلار به طور کلی, اما به دلیل آن را حمایت تهمت را تکرار نظرات که آنها یک اولویت بالا.

برخی از این شور و شوق آغشته به وزارت خزانه داری اجازه دهید آن را شناخته شده است که هر گونه کمک مالی یا وام خواهد آمد با رشته های متصل.

درخواست کاپیتان: چه هواپیمایی انجام به پاکسازی هواپیما و فرودگاه ؟

شده است وجود دارد یک holdup. مدیران شرکت های هواپیمایی خودداری کردند در یک ماده مربوط به 25 میلیارد دلار به 50 میلیارد دلار است که اختصاص داده شده برای پرداخت حقوق کارکنان و تقاضا و آنان را در سهام حکم 10 درصد از آن آسوشیتد پرس گزارش داد.

با این وجود وزیر خزانه داری استیون Mnuchin منتشر شده یک لیست از شرکت های هواپیمایی که توافق به شرکت تا کنون. آنها عبارتند از: آلاسکا Allegiant آمریکایی دلتا Frontier, هاوایی, JetBlue متحد SkyWest و غربی.

آمریکایی در یک یادداشت به کارکنان گفت: آن را دریافت خواهد کرد $5.8 میلیارد متشکل از اعطای 4.1 میلیارد و یک وام از $1.7 میلیارد دلار تحت این برنامه به نگه داشتن تمام کارکنان خود را در حقوق و دستمزد از طریق سپتامبر. 30″, که در آن نقطه ما امیدواریم و انتظار داریم که آمریکایی ها به طور منظم پرواز دوباره.” شرکت هواپیمایی نیز گفت: این برنامه به درخواست برای یک وام به مبلغ 4.7 میلیارد دلار در این هفته به کمک آن شناور باقی می ماند.

“ما تا به حال بسیار خوب بحث با خطوط هوایی” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت.

بازنده: کوچکتر و عمیق-تخفیف هواپیمایی

وزارت خزانه داری با صدور بیانیه ای در هفته گذشته گفت: این امر معاف کوچکتر هواپیمایی از برخی از الزامات آن را تحمیل می کند و در رشته های.

“ما به طور خاص ایجاد شده معافیت برای شرکت های هواپیمایی که ما می تواند روند بسیار سریع” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز دوشنبه گفت:.

حتی با این که امتیاز منطقه ای شرکت های هواپیمایی کسانی که پرواز کوچک رفت و آمد شرکت های هواپیمایی در مسیرهای از شهرها که خوراک به خطوط هوایی’ سیستم و عمیق-تخفیف no-frills حامل مانند مرز و Allegiant مطرح نگرانی های دیگر.

منطقه ای هواپیمایی انجمن در بیانیه ای گفت از آن شده است در تلاش برای به دست آوردن گروه به درک اعضای آن صورت منحصر به فرد در مسائل مربوط به خود را در رابطه با اصلی شرکت های هواپیمایی مانند زمانی که آنها کنترل خود را بلیط و قیمت گذاری.

نگرانی در هوا: آنچه آن را مانند در حال پرواز در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

منطقه ای شرکت های هواپیمایی و بدون زواید حامل اخم در مورد قوانین در این لایحه که نیاز به آنها برای حفظ مسیر در شبکه های, حتی اگر بسیاری از پروازها را خاموش و تنها با تعداد انگشت شماری از مسافران است. روح هواپیمایی گفت: آن را در “حالت زنده ماندن” درخواست معافیت از قانون و ارائه یک لیست از 26 شهر آن را می خواهم به قطع خدمت از جمله نیویورک, مینیاپولیس و سنت پل سان فرانسیسکو و ایندیاناپولیس. Allegiant گفت: آن مسافر ترافیک کاهش یافته است 90 درصد از سطح عادی و طبیعی می خواهد به افت 21 شهرستانها از جمله آلبوکرک و توسان.

برندگان نوع: هتل ها

آمریکا هتل و اسکان انجمن پشتیبانی اصلی محرک به عنوان انجام بسیاری از کشور بزرگترین هتل های زنجیره ای.

اما عدم تطابق زمانی که می آید به هتل’ نیاز بارنز گفت. مقدار زیادی از پول در دسترس به آنها است که برای پرداخت حقوق کارکنان اما 60 درصد از یک هتل هزینه ها هزینه های ثابت به طوری که آنها می خواهند برنامه اصلاح شده به آنها اختیارات بیشتری در چگونه آنها با استفاده از پول فدرال.

نیز وجود دارد که نیاز به ارائه کمک های بیشتر به کوچکتر هتل ها. این انجمن می خواهد کنگره به تصویب 250 میلیارد دلار کسب و کار کوچک وام و اندازه گیری نیز هست. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار قرار دادند تا برای کمک های اضافی به دلیل آن است در حال حاضر doled $220 میلیارد از $350 میلیارد در بسته محرک Mnuchin روز دوشنبه گفت:. “ما نمی خواهیم به اجرا کردن که پول او گفت:” در مورد نیاز به اندازه گیری جدید. “ما نمی خواهیم برای ایجاد هراس است که مردم آن را می کنید.”

هتل درآمد کاهش یافته است و نزدیک به 70 درصد در هفته های اخیر است و به احتمال زیاد برای نرم کردن حتی بیشتر هتلداران گفت: در نامه ای به رهبران کنگره در هفته گذشته.

برای مسافران: چگونه هتل های زنجیره ای ماریوت و هیلتون تنظیم سیاست لغو

هتل تعطیلی: حدود 25 درصد از هتل ماریوت توقیف در سراسر جهان در طول coronavirus

برنده: Amtrak

درست مثل خطوط هوایی افغانستان گفت: در آن مشتریان به ماندن در منزل به جای مصرف ریل. مسافر شمارش پایین در حدود 90% است.

برای نگه داشتن قطار در حال اجرا, حمل و نقل, منشی, ایلین چائو هفته گذشته اعلام کرد که ملی مسافری شبکه ریلی در حال رفتن به دریافت $1 میلیارد دلار تزریق پول نقد. حدود 492 میلیون را به خدمات پشتیبانی در شمال شرقی راهرو.

پول را از فدرال اجرایی راه آهن, بخشی از بخش حمل و نقل است.

بیشتر: “ضروری خدمات”: Amtrak, تازی ادامه راه با وجود coronavirus موارد

“این 1 میلیارد دلار در فدرال کمک های اضطراری به افغانستان کمک خواهد کرد حفظ خدمات برای مسافران آن زمانی که اقتصاد بهبود” چائو در بیانیه ای گفت.

همچنین مانند خطوط هوایی افغانستان را کاهش خدمات در پاسخ به کاهش ترافیک.

بازنده: خطوط کروز

کشتی کروز اپراتورها ثبت شده در کشورهای خارجی بودند بسته محرک اقتصادی که در نظر گرفته شده بود به نفع شرکت های ایالات متحده تنها. به عنوان یک نتیجه, آنها در حال تلاش برای جمع آوری پول نقد به اندازه کافی به جزر و مد خود را بیش از.

یکی از بزرگترین کارناوال در زمان های اضافی 4 میلیارد دلار بدهی و به فروش می رسد 71.9 میلیون سهم از سهام خبری بلومبرگ گزارش داد. عربستان سعودی عمومی صندوق سرمایه گذاری فاش آن را گرفته است 8.2% سهام در کارناوال, شرط بندی بزرگ در آینده.

بیشتر: اگر شما میره در این کشتی کروز شما ممکن است در معرض coronavirus

محروم توسط ایالات متحده از عامل کروز کشتی برای سه ماه مگر اینکه coronavirus از بین می رود به طوری سریع است که آن را دیگر به عنوان یک بهداشت عمومی تهدید عمده کروز دریایی با خطوط چهره چشم انداز تلاش برای برنده شدن پشت گردشگران متزلزل اخبار از کشتی که در آن COVID-19 منجر به مرگ و میر و بیماری در میان مسافران و خدمه و برخی از کشتی ها به سفر هزاران مایل اضافی هنگامی که کشورها منع آنها از بنادر است.

علاوه بر شرکت های هواپیمایی تهمت بارها ذکر شده صنعت کشتی کروز به عنوان مستحق کمک. اگر آن اتفاق می افتد, آن را احتمالا به قانون جداگانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>