می تواند یک بیماری همه گیر کوروناویروس حتی متوقف شد ؟ ما هشدار ‘شدید’ اختلالات

فدرال رسمی بهداشت هشدار داد و گفت مرگبار coronavirus می تواند باعث “شدید” اختلال در ایالات متحده آمریکا به عنوان جهانی کارشناسان تلاش برای دفع کردن شیوع و جلوگیری از یک بیماری همه گیر.

اما آن را خیلی دیر شده است ؟

“اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید” نانسی r. schultze ، مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را در مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی هشدار داد در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه. مدارس می تواند بسته انبوه تجمعات عمومی به حالت تعلیق و کسب و کار مجبور به کار کارمندان از راه دور, او گفت:.

R. schultze ، گفت: کروناویروس در حال حاضر باعث شده است که بیماری و مرگ و پایدار فرد به فرد انتقال است. که دو تا از این سه عامل به صورت یک بیماری همه گیر, او گفت:.

“به عنوان جامعه گسترش در شناسایی بیشتر و بیشتر کشورهای جهان حرکت می کند و نزدیک به جلسه سوم معیار – در سراسر جهان گسترش این ویروس جدید” r. schultze ، گفت:.

اگر چه سازمان بهداشت جهانی اخیرا در دوشنبه مشخص است که اصطلاح همه گیر “مناسب نیست حقایق” کارشناسان می گویند که آن را بسیار به زودی می تواند.

دنیس کارول مدیر سابق ایالات متحده کمک های جهانی سلامت و امنیت و توسعه واحد اعتبار چین “فوق العاده کنترل اقدامات” با به تأخیر انداختن گسترش ویروس. اما او گفت: اجتناب از یک بیماری همه گیر است “بسیار بعید است.”

“دراماتیک چشم انداز مثبت از موارد در کره جنوبی, ایران و ایتالیا در حال انعکاسی از خود کفا و گسترش ویروس” کارول که در حال حاضر منجر به جهانی Virome پروژه علوم تعاونی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “و یک پیام روشن است که اسب را از طویله.”

ملیسا نولان یک پزشک و استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کارولینای جنوبی آرنولد دانشکده بهداشت همچنین با اشاره به جدید خوشه در ایران در حال حاضر رو به حداقل 61 مورد و 15 مورد مرگ و میر و ایتالیا با 270 مورد ،

“اگر ما همچنان به دیدن focalized انتقال محلی در مناطق خارج از چین است که نیاز به reconvene,” نولان گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در روز سه شنبه. “ما بسیار نزدیک برای دیدن این ویروس تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر.”

نولان گفت: پاسخ به شیوع بیماری در ایران و ایتالیا می تواند کمک به مقامات بهداشتی در کشورهای دیگر خود را آماده پزشکی و قرنطینه سیاست های پیش از شیوع. بسیار مهم است که می گوید: رابرت Glatter یک پزشک اورژانس در نیویورک Lenox Hill بیمارستان که می گوید جهان در “آستانه” از بیماری همه گیر.

“تلاش برای مهار یک بیماری است که گسترش می یابد مانند آنفلوانزا در این مورد COVID-19 تقریبا غیر ممکن است,” او گفت:. “ما در حال صحبت کردن در مورد آتش سریع و پایدار و انتقال است.”

که به معنی هدایت تمرکز از مهار اقدامات برای آماده سازی برای درمان از تعداد بیماران مبتلا به بیمار با داروهای ضدویروس در حالی که در ادامه تلاش برای توسعه یک واکسن موثر است.

‘اقتصادی همه گیر’: coronavirus می شود بزرگتر تهدید اقتصادی

فراتر از یک بیماری همه گیر که شامل یک تعریف منطقه یک بیماری همه گیر جهانی تاثیر است. و می توان آن را یک هدف در حال حرکت وجود دارد که آستانه مانند تعداد مرگ و میر و یا عفونت.

که است که می تواند به یک بیماری همه گیر اعلام توصیف یک بیماری همه گیر به عنوان “یک بیماری همه گیر رخ می دهد در سراسر جهان و یا بیش از یک منطقه بسیار گسترده ای با عبور از مرزهای بین المللی و معمولا تحت تاثیر تعداد زیادی از مردم است.”

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus نه می خواستم برای رفتن وجود دارد.

“من صحبت کرده اند به طور مداوم مورد نیاز برای حقایق و نه ترس” Tedros گفت. “با استفاده از کلمه ‘اپیدمی’ در حال حاضر مناسب نیست حقایق اما آن را قطعا ممکن است باعث ترس.”

Ogbonnaya Omenka استادیار و متخصص بهداشت در دانشگاه فلوریدا warrington کالج داروسازی و علوم بهداشت می گوید: او می داند کسانی که نگرانی. اصلی مفهوم از اعلام یک بیماری همه گیر است که نیاز به و یا حداقل بیشتر اصرار دولت های ملی برای آماده سازی امکانات و بهداشت کارگران در درمان بسیاری از بیماران Omenka گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

“این است که نه تنها هزینه آن نیز ممکن است باعث وحشت” او هشدار داد. “کشورها ممکن است به عنوان به خوبی در جای خود قرار داده این برنامه بدون اعلام رسمی.”

Tedros تاکید کرد که یک بیماری همه گیر اعلام نمی خواهد از بین بردن نیاز برای مقامات بهداشتی برای ادامه تست, محدود کردن تماس با بیمار و تشویق شستن مکرر دست – جلو خط دفاع.

ایتالیا قفل کردن ‘hot spot’ شهرستانها: چه کسی می گوید coronavirus ‘هنوز’ یک بیماری همه گیر

او اشاره کرد که موارد در چین مجبور به کاهش بوده است برای سه هفته گذشته. در ووهان که در آن خدمات بهداشتی و درمانی کشیده شد که شیوع آغاز شد و در ماه دسامبر نرخ مرگ و میر به نظر می رسد به توان 2 درصد به 4 درصد. در جای دیگر در چین نرخ مرگ و میر کمتر از 1% است.

این فصل آنفولانزا مرگ و میر در ایالات متحده است کمتر از 0.1% با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. اما بیش از 30 میلیون آمریکایی دچار آنفولانزا تا کنون در این فصل در حالی که جهانی تعداد تایید coronavirus موارد نمی رسید 100,000.

هزاران نفر بیمار هزاران بهبود: شما می توانید coronavirus دو بار ؟

اما وجود دارد یک واکسن برای آنفولانزا. آزمایشگاه در سراسر جهان در حال تلاش برای توسعه یک کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست کرده است $2.5 میلیارد دلار برای مبارزه با ویروس, از جمله بیش از 1 میلیارد دلار نسبت به توسعه یک واکسن. برخی از دموکرات کنگره فکر می کنم که ممکن است به اندازه کافی.

مغلوب ساختن پیشی جستن, سخن روز سه شنبه در یک کنفرانس جدید در هند کوبیده خواهد شد پایین نگرانی کرد و گفت: این ویروس بود “به خوبی تحت کنترل در کشور ما است.” موارد تایید شده بالغ بر 53 روز سه شنبه و هیچ کس مرده است در آمریکا اگر چه یک آمریکایی درگذشت در ووهان.

“ما تعداد بسیار کمی از مردم با آن و … مردم همه بهتر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Messionnier اما اذعان کرد CDC به تازگی زده فوری تر تن در هشدار در مورد این ویروس در ایالات متحده است. گسترش coronavirus در کشورهای خارج از چین مطرح آژانس انتظارات این ویروس را در اینجا بیش از حد.

“مردم نگران این وضعیت من می گویند حق پس” r. schultze ، گفت:. “اما ما در حال قرار دادن نگرانی های ما برای کار آماده است. در حال حاضر زمان برای کسب و کار بیمارستان جوامع و مدارس و روزمره مردم شروع به آماده سازی به عنوان به خوبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>