Cameron County مقامات نزدیک ساحلی شهرستان دسترسی مناطق در South Padre Island

روز دوشنبه کامرون مسئولان شهرستان گفت: آنها آغاز خواهد شد بسته شدن دسترسی به ساحل در نقاط South Padre Island آغاز روز شنبه به دلیل افزایش coronavirus موارد است. شهرستان پارک ها نیز بسته می شود, مقامات گفت.

این تعطیلی شروع در 7 امشب و بسته باقی می ماند از طریق 12:01 صبح در 13 ژوئیه با توجه به اصلاح اورژانس منظور از Cameron County قاضی ادی Trevino جونیور منع شده است در محل قرار داده و از 10 شب تا 6 صبح برای کودکان با سن کمتر از 17. 11 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد در محل برای بزرگسالان است.

ساکنان تنها مجاز به رانندگی در طول حکومت نظامی ساعت اگر آنها می رویم به کار اضطراری و یا در حال بازگشت از خارج از شهر سفر سفارش متحده است.

این منظور نیز نشان می دهد ساکنان این شهرستان به سایش پوشش صورت در حالی که در مناطق عمومی و توصیه ساکنان به ماندن در خانه برای دو هفته آینده. علاوه بر این هیچ گروه 10 نفر یا بیشتر که مربوط نیست, می توانید جمع آوری اجتماعی در داخل خانه یا خارج از منزل.

قاضی همچنین دستور بسته شدن تمام سواحل شهرستان که شامل مکان های زیر است:

– ایسلا بلانکا Park, South Padre Island
– اندی بویی Park, South Padre Island
– EK Atwood, Park, South Padre Island
– شهرستان, دسترسی به ساحل, شماره 3
– شهرستان, دسترسی به ساحل, شماره 4
– شهرستان, دسترسی به ساحل, شماره 5
– شهرستان, دسترسی به ساحل, No. 6

این شهرستان از South Padre Island ساحل دسترسی باقی خواهد ماند و باز با توجه به آن شهردار پاتریک McNulty که posted on Facebook که به او رسیده به کلی زمین دفتر — سازمان نظارت بر سواحل تگزاس — به منظور توسعه یک عملی دراز مدت “اجتماعی فاصله” طرح South Padre Island.

Cameron County گزارش 113 موارد جدید در روز دوشنبه آوردن این شهرستان در مجموع به 2,296.

پریسیلا آگور کلی انتساب گزارشگر MySA.com | [email protected] | @CillaAguirre

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>