دوربین های ضبط مسلح که به ضرب گلوله در سر هوستون, پلیس می گویند

هوستون پلیس کارآگاهان امیدوارند عمومی می تواند کمک به شناسایی یک مرد دیده می شود در دوربین های مدار بسته خپله پس از تیراندازی روز چهارشنبه در وست هوستون.

قربانی, 49, نشسته بود جعبه برق و حدود 11:30 صبح در یک آپارتمان در 3400 جلوگیری از Ocee خیابان در نزدیکی خیابان ریچموند. این زمانی است که فرد مسلح راه می رفت و دو شروع به درگیری با پلیس گفت:.

بیشتر از JAY R. اردن: به گزارش انگیزه های پشت هوستون 106 قتل در سال 2020

مظنون کشیده تفنگ و گلوله در سمت چپ سر خود را قبل از در حال اجرا در پا, پلیس گفت:. آنچه منجر به خشونت نامشخص است.

پلیس کشیده فیلم های نظارت از نزدیک کسب و کار که اسیر مسلح در حال فرار.

مظنون است که به عنوان یک مرد سیاه و سفید در اوایل 20s ایستاده حدود 6 فوت قد با نازک ساخت. در بعد از تیراندازی او با پوشیدن شلوار سیاه با سفید, خط خطی های یک تی شرت سفید و یک کلاه خاکستری.

هر کسی با اطلاعات خواست به تماس HPD اصلی ضرب و جرح بخش در 713-308-3800 یا هوستون Crime Stoppers در 713-222-راهنمایی (8477).

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>