کالیفرنیا بازداشت برای ارسال بیگانه حروف در خانه, پلیس می گویند

یک زن شد عکس جمعه گفته ارسال بیگانه حروف در سن لیندرو و خواستار آن است که “اگر شما یک زن هستید یا مرد و متولد شد در دیگر کشور بازگشت, بازگشت به سرزمین خود را بلافاصله و سریع و با فوریت.”

که پلیس شناسایی 52 ساله نانسی Arechiga از سن لیندرو بنا به گزارش ارسال شده به دست نوشته آگهی در حداقل پنج خانه و در اطراف محله.

Arechiga دستگیر شد جمعه شب توسط ماموران پلیس در حال بررسی حادثه است.

“من آگاه گزارش می دهد که یک زن بود ارسال آگهی حاوی ضد آسیایی, پیام در منازل و اماکن عمومی در جامعه ما دیروز” سن لیندرو شهردار پائولین برش نوشت: در یک پیام در Facebook در روز شنبه. “من می خواهم به ستایش ما اداره پلیس برای گرفتن این وضعیت بسیار جدی است. آنها قادر به شناسایی فرد مسئول در عرض چند ساعت و اقدام مناسب را حق دور.

“شهرستان سن لیندرو متعهد به استقبال جایی برای همه. وجود دارد هیچ جایی برای نفرت در جامعه ما است.”

یک کپی از نامه ای بود که بنا به گزارش ها بر روی یک درخت در محله.

Nancy Arechiga, 52, of San Leandro is accused of posting xenophoic letters on homes and around the neighborhood on Friday, May 22, 2020, police say. Photo: Facebook

عکس: Facebook

نانسی Arechiga, 52, San Leandro است که متهم به ارسال xenophoic نامه ها در خانه و در اطراف محله روز جمعه 22 مه سال 2020 پلیس می گویند.

“شما چون از نظر ما شما یک غریبه یک فرد بد برای, این, کشور, ترک, دور دور, بازگشت به کشور خود محل شما تعلق” در این نامه به عنوان خوانده شده. “این محل را ترک کنند.

“شما باید تا روز مارس/23/2020 شنبه 10:30 am به ترک این کشور” آن را ادامه داد. “در این محل هیچ آسیایی, مجاز می باشد. من کشور ایالات متحده آمریکا است.”

این واقعه به عنوان جرایم ناشی از نفرت و آزار و اذیت در برابر آسیایی جامعه آمریکا در حال افزایش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک حلقه مفت دوربین ظاهرا گرفتار Arechiga ارسال یکی از یادداشت ها در صفحه اصلی. در عرض چند ساعت Arechiga بود که هنوز هم در منطقه بود و یک کوله پشتی که شامل بیشتر از حروف دستگیر شد, پلیس گفت:.

Arechiga رزرو شده بود به گردشگاه عمومی شهرستان سانتا ریتا زندان در دوبلین. با توجه به وضعیت فعلی وثیقه سیاست های او ذکر شده و منتشر شده از بازداشت کرده است.

متی تام یک صفحه ویرایشگر در SFGATE. ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>