کالیفرنیا, اوهایو, ایلینوی, ماساچوست نزدیک کافه ها و رستوران ها در تلاش برای آهسته coronavirus

فرمانداران در چهار متحده موظف به بسته شدن از میله, رستوران ها و از wineries در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 3200 آمریکایی کشته و 62.

در اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine گفت کافه ها و رستوران ها می تواند باز بماند برای حمل کردن و تحویل اما “آنچه که ما نمی توانیم مردم است تجمع و نشسته است.”

“من آگاه هستم که این تاثیر بسیاری خوبی کارگران” DeWine در توییتر نوشت. “من می توانم به شما بگویم که چقدر متاسفم من هستم اما ما کار خواهد کرد برای کاهش درد و رنج. این هدف ما برای همه, برای دریافت از طریق این.

“هر روز ما تاخیر بیشتر مردم خواهد مرد.”

در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور داد تمام میله از wineries دم بارها و کاباره ها و خواسته است که کسانی که بیش از 65 خود جدا.

در سراسر کشور, استان ها, در برخی از کشورهای مشابه گرفته اند اقدامات همه در تلاش برای متوقف کردن مردم از تجمع و ندانسته با عبور در امتداد ویروس.

ایلینوی نیز تعطیل کافه ها و رستوران ها به ناهار خوردن در مشتریان از طریق مارس 30 روز پس از هزاران نفر با تجمع در مرکز شهر شیکاگو به جشن روز سنت پاتریک.

از شما خواسته ما تن از سوالات در مورد کوروناویروس: ما در حال پاسخ دادن به آنها.

“وجود دارد هیچ آسان گیری چپ را به آدرس ما این بحران بی سابقه,” رژیم صهیونیستی. JB پریتزکر روز جمعه گفت: با توجه به گزارش های رسانه ها. “خود را به عنوان فرماندار, من نمی توانم اجازه می دهد گرانش این تصمیمات از در نظر گرفتن اقدامات است که علم و کارشناسان می گویند خواهد شد نگه داشتن مردم امن است.”

پریتزکر گفته است که این تصمیم پس از بسیاری از ساکنان دولت نادیده گرفته و مشاوره از مراکز کنترل بیماری به “فاصله اجتماعی” و از خود جدا و به جای رفت و جمعه و شنبه.

“زمان برای اقناع عمومی و تجدید نظر است بیش از,” او گفت:. “زمان برای عمل است که در اینجا.”

در ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر دستور داد تمام کافه ها و رستوران ها نزدیک شروع سهشنبه, مارس 17 و بسته باقی می ماند برای یک ماه.

توصیف coronavirus به عنوان “فوق العاده مسری” در روز شنبه در کنفرانس خبری بیکر به خبرنگاران گفت: “اگر ما گام های تعیین کننده ای در حال حاضر و هر کس نقش خود را در بخش های زیر بهترین راهنمایی های پزشکی ما می تواند کاهش سرعت گسترش یافته است.”

در ایالت تنسی در نشویل شهردار جان کوپر خواسته تمام میله به پایین برادوی, این شهر مرکز شبانه است و به شدت محدود رستوران ظرفیت.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>