کالیفرنیا حرکت ورزشی دبیرستان ژانویه آنچه در مورد تگزاس ؟

منتشر شده

کالیفرنیا Interscholastic فدراسیون – کالیفرنیا را نسخه کرده – روز دوشنبه اعلام کرد که تمام سقوط های ورزشی خواهد بود تحت فشار قرار دادند به ماه ژانویه است.

خواهد تگزاس را مشابه تصمیم ؟

وجود دارد گزارش می دهد که کرده را یک اطلاعیه در برخی از نقطه در این هفته در مورد برنامه های دولت را بالا مدرسه فوتبال والیبال و صلیب کشور فصل است. بسیاری از گمانه زنی ها حول این فصل تحت فشار قرار دادند حداقل چند هفته.

که چه TAPPS – ساخته شده از یک تکه بزرگ از تگزاس خصوصی مدارس – تصمیم به انجام در هفته گذشته. TAPPS تحت فشار قرار دادند تا همه چیز را در مورد یک ماه با روز اول کامل-پد فوتبال تمرین برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 15 و اولین بازی که بازی Oct. 1. والیبال صلیب کشور و تیم تنیس سپتامبر آغاز خواهد شد. 21.

کالیفرنیا در حال رفتن در چند قدم بیشتر. کالیفرنیا مدارس خواهد شد که اول آن بعد از تمرین فوتبال Dec. 14 و بازی را شروع هفته Jan. 8. حرکت خواهد کرد که دولت قهرمانی بازی های این هفته از آوریل 16.

از کرده زمان برنامه تمام تیم مجاز به آغاز تمرین فوتبال در اوت. 3 که به نظر می رسد قابل دفاع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>