کالیفرنیا روز دور از آن پیش بینی شده coronavirus اوج. در اینجا این است که چگونه دولت آماده برای ‘خم منحنی.’

Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا تا به حال به سختی پیشی 100 در ماه مارس زمانی که یک گروه از شهرستان ها در منطقه خلیج سان فرانسیسکو تصویب فراگیر “پناهگاه در محل” سفارش.

سفارش به حال ساکنان رفتن به گوگل برای پیدا کردن آنچه در آن به معنای. سریع به جلو یک ماه و بیش از 310 میلیون آمریکایی آشنا هستند با آنچه در ابتدا به نظر می رسید مانند یک واکنش شدید تنها با هشت ایالت برگزاری برابر “اقامت در خانه” سفارشات در میان این بهداشت عمومی اورژانس.

مارس 16 سفارش بود به نام “بی سابقه” در شهرستان بهداشت عمومی افسر دکتر سارا کودی جیوه اخبار از سن خوزه گزارش شده است.

که تعیین کننده اولیه اقدام – به دنبال به زودی توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom – کالیفرنیا اعتماد به نفس در مبارزه با رمان coronavirus با وجود داشتن دولت این کشور در دوم-پر جمعیت ترین شهر در لس آنجلس گفت: دکتر جاش Salomon, یک استاد پزشکی در دانشگاه استنفورد.

“یکی از چیزهایی که من فکر می کنم این است که شناخته شده است که پیش از آن شما قادر به اقدام قاطعانه برای جلوگیری از افزایش عفونی بیشتر است که که پرداخت خواهد شد در نظر تاثیر بالاتر در مسطح منحنی گفت:” Salomon همچنین مدیر پیشگیری سیاست مدلسازی آزمایشگاهی در دانشگاه استنفورد پزشکی است.

گلف handshakes و یک Mar-a-لاگو خط conga: حیف و میل هفته برجسته تهمت عدم COVID-19 تمرکز

“من فکر می کنم این حرکت به این تصمیم به سرعت برای جلوگیری از تاخیر بیشتر هنگامی که میزان گسترش و افزایش آن شد روشن شده است کاملا حیاتی و سزاوار مقدار زیادی از اعتبار برای ما بودن در جای مناسب در حال حاضر که خیلی بهتر از جایی که ما ممکن است تا به حال این بیماری همه گیر در ادامه به گسترش” Salomon گفت.

کالیفرنیا پیش بینی برای رسیدن به آن قله برای COVID-19 مرگ و میر در روز چهارشنبه با حدود 66 مرگ و میر با توجه به دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME). ایالت نیویورک تبدیل شده است که کانون این کشور شیوع کروناویروس, مقایسه, تا به حال نزدیک به 800 مرگ و میر در روز چهارشنبه و با توجه به IHME اطلاعات, آمار, آن, مرگ روزانه قله در روز پنج شنبه.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom: صفحه اصلی جداسازی ‘ضروری’ به آهسته coronavirus

کالیفرنیا گزارش اول خود را coronavirus مورد Jan. 26 – نیویورک گزارش اولین مورد بیش از یک ماه بعد در تاریخ 1 مارس. Newsom تصویب کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش در مارس 19; نیویورک نظم آمد و سه روز بعد.

در آن زمان Newsom گفت: حدود 56 درصد از جمعیت این ایالت نزدیک به 40 میلیون نفر خواهد قرارداد این ویروس با توجه به تجزيه وتحليل داده ها ، وی افزود: در مورد 19,543 مردم را باید در بیمارستان بستری و تحت این فرض فراتر از موجود افزایش ظرفیت کالیفرنیا سیستم که شامل حدود 10 ، 000 تخت در سراسر 416 بیمارستان.

Newsom را پاسخ نمی دهند به ایالات متحده آمریکا امروز درخواست برای نظر.

حزب به پایان می رسد در خشونت: شش نفر به ضرب گلوله در کالیفرنیا حزب در میان اقامت در خانه سفارش

“اگر ما با این لحظه ما واقعا می تواند خم منحنی برای کاهش نیاز به خروش او گفت:” در آن زمان است. “به منظور کاهش نیاز به بیرون بروید و شروع به سنگ فرش تمام کسانی که دارایی های با هم — هر چند من می خواهم شما بدانید که ما در حال انجام درست آن.”

او افزود: “من می توانم به شما اطمینان دهم خانه انزوا نیست ترجیح من انتخاب است. من می دانم آن را مال شما نیست. اما آن یک ضرورت است.”

لس آنجلس شده است به همان اندازه تعیین کننده ای در عمل خود را در برابر گسترش coronavirus.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در مارس 3 توصیه می شود مردم پوشیدن پارچه ماسک در حالی که درگیر شدن در ، چهار روز بعد شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti ساخته شده که توصیه citywide دستور. شهر “امن تر در خانه” سفارش در اصل برنامه ریزی شده برای پایان مارس 19 نیز به تازگی توسعه یافته به مه 15.

“ما نیاز به حفاظت از هر کارگر در خط مقدم از این بحران” Garcetti در بیانیه ای گفت. “هر یک از ما پاسخ اول در این اورژانس است. هر کارفرما باید حفظ کارکنان امن و بنابراین باید Angelenos سایه این کسب و کار. پوشش. فاصله خود را حفظ کنید. صرفه جویی در زندگی می کند. این که ساده است.”

همانطور که از یکشنبه شب در لس آنجلس به حال در مورد 8,900 تایید COVID-19 موارد با توجه به اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. شهر نیویورک از سوی دیگر تا به حال بیش از 100000 مورد تأیید و حدود 7000 مرگ و میر.

Salomon که زندگی در شهرستان سانتا کلارا که نمی خواهم به مقایسه کالیفرنیا پاسخ به نیویورک اما به گفته طلایی دولت اقدامات به عنوان مثال برای کشورهای دیگر.

“ما نمی دانیم که زودتر اقدام در تلاش برای محدود کردن گسترش به عنوان اپیدمی در حال افزایش است در این بسیار تند نرخ نمایی بسیار مهم است و تاخیر حتی چند روز می توانید تفاوت عمیقی حتی یک یا دو هفته بعد از آن نظر که در آن این بیماری همه گیر است و در آن آن را به عنوان” او گفت:.

‘بدترین اشتباه’ ما می تواند در حال حاضر است برای پایان دادن به اجتماعی فاصله بیش از حد به زودی

در حال حاضر میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار به “بازگشایی” کشور است. انجام این کار بیش از حد به زودی می تواند عواقب وخیم با Salomon گفت.

“بدترین اشتباه ما می تواند در حال حاضر خواهد بود به آسانسور فعلی بهداشت عمومی سفارشات بیش از حد به سرعت” Salomon گفت. “من فکر می کنم یکی از چیزهایی است که تقریبا تضمین شده است که اگر ما لغو سفارشات به سرعت بیش از حد وجود دارد خواهد بود یک تجدید حیات در گسترش موارد است.”

سالومون به نام “سیستم است که به تقویت سیستم مراقبت های بهداشتی” و تست های سراسر کشور. دومی نقطه یک مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت که غیر ضروری بود.

“ما می خواهیم به آن را دارند و ما در حال رفتن به دیدن اگر ما آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک coronavirus نیروی کار جلسه. “آیا شما به آن نیاز دارید ؟ هیچ. آن است که یک چیز خوب به انجام دهید ؟ بله. ما در حال صحبت کردن در حدود 325 میلیون نفر و که قصد ندارم به اتفاق می افتد به عنوان شما می توانید تصور کنید و آن را هرگز اتفاق می افتد با هر کس دیگری است یا نه.”

قادر بودن برای آزمایش مردم برای coronavirus و به طور موثر قرنطینه افرادی که آلوده می شوند بسیار مهم است که قادر به بلند کردن زمان اجتماعی فاصله اقدامات Salomon گفت.

واقعیت را بررسی کنید: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل سازمان جهانی بهداشت

“ما نیاز به اطلاعات بیشتر است که به ما اجازه می دانم چه می گذرد در حال گسترش در جامعه” Salomon گفت. “در حال حاضر در مورد تعداد ما بسیار ناقص سیگنال از آنجا که آنها منعکس کننده تست دوره که ناکافی است. آنها منعکس کننده تاخیر به هنگامی که مردم علامتی هستند و قادر به شناسایی است.

“در حال حاضر در مورد تعداد نیست به ما سیگنال ما می خواهم به آن است که چه خطر مداوم در جوامع است.”

کالیفرنیا است ‘به شدت در حال آماده شدن برای افزایش coronavirus موارد

هفته گذشته Newsom توییتی که کالیفرنیا نیست “انتظار امید ما به این تجهیزات نیاز داریم” و گفت: MSNBC دولت تا به حال امن “بیش از 200 میلیون ماسک.”

کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) شده اند و به خوبی مستند شده در کشور در طول coronavirus بحران است.

او گفت: تامین خواهد آمد به دولت در طول چند هفته آینده و اضافه شدن او به دنبال به طور بالقوه صادرات ماسک به کشورهای دیگر نیاز دارند. دولت هفته گذشته با ارسال 500 دولتی هواکش به استراتژیک ملی ذخایر.

“ما هنوز راه درازی در پیش از ما در گلدن استیت — و ما به شدت در حال آماده شدن برای افزایش — اما ما نمی توانیم بازگشت ما به آمریکایی ها که زندگی بستگی دارد داشتن یک ونتیلاتور در حال حاضر” Newsom گفت: در آزادی مطبوعات که هواکش فرستاده شدند.

“ما در جلسه این لحظه با شفقت. من می دانم که اگر جداول تبدیل شد و ما در حال تجربه یک بیمارستان افزایش, کشورهای دیگر می آیند و به ما کمک و ارائه هواکش فقط به عنوان ما هستند.”

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

IHME را پیش بینی می گویند کالیفرنیا اوج برای استفاده از منابع در حال آمدن است دوشنبه. هفته گذشته Newsom اعلام کرد دولت امن بیش از 4,600 اضافی تخت بیمارستان در جایگزین مراقبت های سایت. به طور کلی هدف این است که برای اضافه کردن 50,000 تخت به دولت ظرفیت که حدود 75,000 تخت با توجه به فرمانداری.

ایالات متحده نیروی دریایی و رحمت است که در حال حاضر مستقر در بندر لس آنجلس.

“این است که همه دست به دست در عرشه تلاش, و من بسیار سپاسگزار به تمام شرکای ما در جامعه پزشکی بخش خصوصی و در سراسر دولت برای کمک به ما این دور” Newsom گفت: در آزادی مطبوعات. “همه این تلاش ها تنها به پرداخت اگر ما همچنان به سرعت گسترش ویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>