کالیفرنیا مهندس فرار قطار از ریل در تلاش حمله بر USNS Mercy در لس آنجلس, DOJ می گوید

یک مرد در کالیفرنیا چهره فدرال اتهامات مقامات پس از اقامه او فرار یک قطار “در سرعت کامل از آهنگ های راه آهن” در نزدیکی ایالات متحده آمریکا نیروی دریایی و رحمت 1,000-تخت شناور بیمارستان که وارد بندر لس آنجلس در هفته گذشته در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ادواردو مورنو, 44, سان پدرو متهم شده بود روز شنبه با یک تعداد از قطار مخرب پس از سه حادثه وزارت دادگستری ایالات متحده در بیانیه ای گفت. مورنو پلیس گفت به اعتقاد او رحمت بود “جایگزین هدف مربوط به COVID-19 یا یک دولت تصاحب” با توجه به DOJ.

مورنو گفت: مأموران اجرای قانون او “عمدا از خط خارج و سقوط قطار در نزدیکی رحمت است.” قطار مورنو در حال انجام یک سقوط کرد از طریق چند موانع و آمد به استراحت در حدود 250 متری و دور از رحمت با توجه به DOJ بیانیه. هیچ کس مجروح شد.

مورنو گفت: لس آنجلس پورت پلیس او “آن” با توجه به وزارت دادگستری.

“شما تنها این فرصت یک بار” مورنو گفت: California Highway Patrol افسر با توجه به DOJ. “تمام جهان در حال تماشای. من تا به حال. مردم نمی دانند چه خبر است در اینجا. در حال حاضر آنها خواهد شد.”

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

وزارت دادگستری گفت: در آن بیانیه ای که مورنو گفت: FBI او از خط خارج قطار از تمایل به “بیدار کردن مردم است.” ماموران اف بی آی در زمان مورنو به زندان صبح روز چهارشنبه پس از او برگزار شد یک شبه توسط مقامات محلی این اداره گفت.

اگر محکوم مورنو چهره حداکثر 20 سال در زندان فدرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>