کالیفرنیا می دهد ساکنان 500 $در ماه. این است که در آینده از سیاست مترقی?

استاکتون کالیفرنیا. — پس از از دست دادن یک شغل ثابت و دو سال پیش Zohna اورت تلاش برای پایان می رسد دیدار. او سوار برای سوار-نقطه خدمات برش کوپن های مواد غذایی تبدیل شده است در بازیافت گاز پول و داد و ستد آرایش ناخن و مانیکور برای فشار بر روی ناخن از خارج شده است.

سپس یک تماس تلفنی خود را تغییر چشم انداز مالی. اورت آموخته است که او تا به حال انتخاب شده است برای تبدیل شدن به یکی از 125 استاکتون ساکنان دریافت 500 $در ماه برای 18 ماه اول-در-این-ملت خلبان آزمون جهانی درآمد اولیه یا UBI.

“همه چیز در من بود بله! می گوید:” اورت 48. “من نیاز به این حق در زمان است.”

هشت سال پیش این مرکزی کالیفرنیا کشاورزی شهر شناخته شده برای تولید بادام و انگور شد و این کشور بزرگترین شهرداری برای ورود به ورشکستگی است. در حال حاضر استاکتون در اخبار برای یک پروژه است که به دنبال بلند کردن کم درآمد ساکنان با یک UBI یک بارها احیا اقتصادی ایده محوری به ملی موردتوجه توسط تازگی توقیف انتخابات ریاست جمهوری اندرو یانگ.

این ایده از پول رایگان منازعه عناوین و برانگیخته بحث است. در حالی که پول اضافی هر ماه بدون شک یک مزیت به ده ها تن از Stocktonians در برنامه اقتصاددانان محققان و سیاستمداران و رهبران کارگری مخلوط مورد اینکه آیا این کوچک و بخش خصوصی تامین می شود آزمایش ارائه خواهد شد عمده اثبات امتیاز در حمایت از یک واقعا ملی UBI که توسط برخی از برآورد هزینه مالیات دهندگان بیش از 3 تریلیون دلار.

هواداران در حال مصمم است که یک کمک مالی به کسانی که زندگی در فقر خط اجازه می دهد تا گیرنده برای به دست آوردن کنترل زندگی مالی خود را بهبود می بخشد سلامت جسمی و روانی می شود و آنها با تمرکز بر سرمایه گذاری در آینده خود را.

“به طور کلی نتایج حاصل از UBI بسیار دلگرم کننده می گوید:” ایونا Marinescu دستیار استاد سیاست عمومی در دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه از سیاست های اجتماعی و عمل و نویسنده 2017 “هیچ رشته های متصل: اثرات رفتاری ایالات متحده بی قید و شرط پول نقد انتقال برنامه ها.”

Marinescu تحقیق برنامه های مشابه که در آن مالیات دریافت پول از دولت ربطی به اشتغال مانند آلاسکا دائمی صندوق که از سال 1976 تا به اسارت دور برخی $64 میلیارد دلار در تولید نفت درآمد استفاده می شود که هر سال برای پرداخت سود سهام به ساکنان. در 2019, 631,000 آلاسکا هر یک از دریافت $1,606.

“ما دریافتیم که UBI سلامت را افزایش می دهد و نتایج آموزش و پرورش در میان فقرا می گوید:” Marinescu. “آن نه افزایش هزینه های مواد مخدر و الکل و یک مطالعه نشان داد که کاهش در استفاده از مواد مخدر و جرم و جنایت.”

منتقدان جهانی پایه درآمد اما نگرانی که رایگان پول را تضعیف ارزش کار و همچنین به خطر اندازد موجود اجتماعی شبکه امنیت برنامه که در آن بسیاری از زندگی یا در زیر خط فقر تکیه می کنند. دیگران استرس آن را دشوار است به پیش بینی اینکه آیا یک ملی UBI برنامه کار می کند برای یک ملت به عنوان بزرگ و سیاسی تقسیم می شود به عنوان, ایالات متحده است.

“من انتظار استاکتون را UBI آزمایش مثبت باشد می گوید:” جسی Rothstein, co-مدیر فرصت آزمایشگاه در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است که به بررسی علل و تاثیر فقر است. “اما شما نمی توانید پاسخ های واقعا بزرگ سوالات تا زمانی که شما پیاده سازی آن در مقیاس بزرگ برای یک مدت زمان طولانی است.”

شهردار: هر کس می تواند با استفاده از یک کمک کوچک’

این استاکتون توانمندسازی اقتصادی تظاهرات و یا دانه شروع در ماه فوریه 2019 و نتیجه گیری خواهد شد در ماه جولای. این 3 میلیون دلار بودجه برای پرداخت های مالی و در نتیجه تحقیقات با $2 میلیون نفر از کمک های مالی از پایه ها و افراد و 1 میلیون دلار از سان فرانسیسکو مبتنی بر امنیت اقتصادی پروژه است که پشتیبانی از تلاش های اقتصادی به جنگ فقر است.

ناتالی پرورش, co-founder از امنیت اقتصادی پروژه همراه با اوایل Facebook کارمند کریس هیوز می گوید: “این که آیا آن را از دیدن مردم را به سمت کار و یا رانندگی یکی دیگر از پنج ساعت است که روز برای, Lyft و یا با خانواده خود را بیشتر است که احساس خوب بودن 500 دلار می توانید آنها را بسیار عمیق.”

استاکتون 29 ساله شهردار مایکل Tubbs رشد تا اینجا در فقر به تماشای مادرش کار می کرد روز و به ندرت در زمان حال ،

“بسیاری از مردم در حال مبارزه در اقتصاد ملی ما نه فقط مادران مجرد” می گوید Tubbs شهر اولین آمریکایی آفریقایی شهردار. “معلمان وجود دارد, پلیس, آتش نشانان و مددکاران اجتماعی افراد با مقدار زیادی از بدهی کارت اعتباری و یا بدهی وام دانشجویی و یا افزایش هزینه های مسکن. و هر کس می تواند با استفاده از کمی کمک کند.”

بسیاری از به طور تصادفی انتخاب شرکت کنندگان زنان هستند (70%) و به طور کلی گروه تجزیه به 47 درصد سفید 28 درصد آمریکایی آفریقایی, 11%, آسیایی, 2% آمریکایی هندی 2% جزایر اقیانوس آرام و 10 درصد دیگر. حدود 43 درصد را کامل و یا پاره وقت شغل 20 درصد غیر فعال هستند و یا کار نمی کند 11% مراقبان و 11 درصد به دنبال کار.

وقتی پرسید که توسط محققان آنچه آنها شده اند با استفاده از $500 در هر ماه دریافت کنندگان گزارش که 40 درصد از پول صرف شده در مواد غذایی 25 درصد کالا و 12 درصد در آب و برق با توجه به گزارش بذر مقامات پاییز گذشته منتشر شد.

“مردم در حال پوشش نیازهای اساسی خود و با استفاده از پول در یک راه است که حس می کند برای خانواده های خود می گوید:” Stacia Martin-غرب کمک می کند که منجر استاکتون دانه تیم تحقیقاتی.

او می گوید: او نمی شگفت زده مواد غذایی اجرا می شود که نیمی از هزینه. “مواد غذایی است و یکی از چیزهایی که شما می توانید کنترل آن را گسترش یا کاهش بر اساس میزان منابع است.”

استاکتون شناخته شده است بار

شهر استاکتون نشسته در قلب San Joaquin Valley در کالیفرنیا مرکزی. عظیم دلتای جریان از خلیج سان فرانسیسکو حدود 70 مایل داخلی به استاکتون افزایش دادن به بندر استاکتون.

نژادی متنوع شهرستان — فقط 19 درصد از آن 300,000-به علاوه ساکنان شناسایی به عنوان سفید با بقیه گزارش تا حد زیادی به اسپانیایی و بر اساس سرشماری — استاکتون به طلا راش ریشه اما در سال های اخیر کاهش یافته است ،

جرم و جنایت و فقر و بی سوادی بوده است مداوم مسائل; در سال 2009 و 2011 مجله فوربس نام استاکتون یکی از ترین کشور بدبخت شهرستانها. در سال 2012 فقیر شهر رهبری نادرست و تصمیم گیری های مالی, افزایش نرخ بیکاری و فلج بحران مسکن ایجاد شده توسط 2008 رکود اقتصادی منجر به این شهرستان اعلام ورشکستگی. در آن زمان بزرگترین شهر در ایالات متحده به انجام این کار.

پس از خروج از ورشکستگی در سال 2015 این شهرستان بهبود یافته آن بسیاری شد و حتی ذکر شده در سال 2018 به عنوان یک مدل مالی مسئولیت کالیفرنیا مرکز سیاست. اما شهروندان هنوز هم نیاز به کمک. امروز 66,000 از استاکتون را 300,000 ساکنان زیر خط فقر زندگی میکنند که 22% نمایندگی حدود دو برابر میانگین ملی است. خط فقر است 12000 دلار برای یک فرد و 24000 $برای یک خانواده چهار.

استاکتون ممکن است شروع چیزی. رهبران محلی در نیوآرک, نیوجرسی, میلواکی و شیکاگو در حال حاضر خانههای گلی خالی بیش از خود UBI خلبان برنامه ها و Tubbs می گوید او شنیده از سناتور امور خارجه در واشنگتن و ماساچوست و همچنین به عنوان شهرستان سرپرستان در سان فرانسیسکو که علاقه مند به کپی کردن برنامه است.

با نابرابری درآمد شکاف در آمریکا در حال رشد نیاز در میان فقرا وخیم است. با توجه به گزارش در رفاه اقتصادی قرار داده و از سال گذشته توسط فدرال رزرو 27 درصد از آمریکایی ها نیاز به چیزی برای فروش و یا قرض گرفتن پول اگر آنها به طور ناگهانی به حال به منظور بالا بردن $400.

“برای شهر استاکتون که تا به حال فراز و نشیب برای ما در حال حاضر در مرکز جهانی گفتگو در مورد آنچه که سرمایه داری و اقتصاد در قرن 21 آن را بسیار ویژه می گوید:” Tubbs.

این معلوم نیست چه مرتب کردن بر اساس منافع دراز مدت این برنامه ارائه خواهد شد برای شرکت کنندگان و یا برای شهرستان. استاکتون محققان در حال نظارت بر این اثر نه فقط یک خانواده جایگاه مالی بلکه خود احساسی خوب بودن.

دانه محقق Martin-غرب پیش بینی می کند یک فرضیه ثابت شود خواهد شد درست زمانی که UBI آزمایش نتیجه گیری: که 500 دلار خواهد شد “کاهش میزان استرس و اضطراب در مغز و بدن از نوسانات ناپایدار وضعیت مالی … پول فراهم می کند یک طبقه برای مردم به استراحت پای خود را در.”

می توانید پول توانمندسازی خانواده ،

برای استاکتون ساکن توماس وارگاس, 36, گرفتن 500 $اضافی در هر ماه اتحادش را تغییر نگرش خود را در زندگی. این همه گریه به دور از 2012 که 13 تن از دوستان خود را کشته و در یک دوره زمانی استاکتون بود گرفتار قتل.

وارگاس متاهل با دو فرزند زیر سقف 8 سال و 6-year-old boy; یکی دیگر از کودک درگذشت, در حالی که هنوز یکی دیگر از زندگی با پدر و مادر خود را. یکی از چیزهایی که او موفق به انجام این کار با UBI اعطا شد بهار برای آموزگار برای آنها. دختر خود را می خواهد به یک فضانورد و پسر خود را خوب در ریاضی.

“آن را آزاد به من داد و من فقط یکی دیگر از وزش باد می گوید:” وارگاس که به تازگی فرود یک کار جدید در فرودگاه محلی است.

او به خاطر آنچه آن را مانند در حال رشد ضعیف است. اغلب او حتی نمی باید شام. ناهار مدرسه و گاهی اوقات صبحانه بودند تنها وعده های غذایی. به عنوان یک بزرگسال, او هنوز هم نمی تواند به پایین همبرگر یاور راهرو فروشگاه مواد غذایی بدون گرفتن تهوع چرا که او خوردند وعده غذایی بسته بندی بسیار به عنوان یک بچه که خانواده اش کم بود در پول است.

این روزها وارگاس بیشتر احساس رایگان, روانی اگر هیچ چیز دیگری. او متوقف می شود در او بیشتر و گاهی اوقات مردد به او کسی را دست انداختن گربه. و کار جدید خود می پردازد در حدود $40,000 یک مبلغ است که وعده به او را با ارائه به اندازه کافی برای کمک به کودکان جوان دستیابی به توانایی های بالقوه خود.

“برخی از مردم نیاز به تشویق و آن را نادر برای دیدن کسی فقط به کسی چیزی,” او می گوید.

به عنوان یک اقتصادی مفهوم UBI است اگر بحث ریشه در سیاست آمریکا است. چهره های سیاسی متفاوت به عنوان ریچارد نیکسون و مارتین لوتر کینگ جونیور صحبت در مورد نسخه های مختلف از یک UBI برنامه. متفکران محافظه کار اغلب استدلال می کنند که یک UBI باید جایگزین پر هزینه شبکه امنیت اجتماعی برنامه های در حالی که لیبرال ها اصرار دارند چنین پرداخت باید مکمل کسانی که انتقادی خدمات.

اخیرا UBI بوده است تبلیغ در ایران توسط امثال تسلا بنیانگذار Elon Musk و Facebook موسس مارک زوکربرگ است که آن را به عنوان پرچین در برابر تکنولوژی سوخت کار جابه جایی.

دموکراتیک امیدوار یانگ در زمان خاص هدف در شرکت های فن آوری در حالی که در مبارزات انتخاباتی گفت: آنها به نفع بسیاری از اقتصاد امروز و با آمدن سن مصنوعی-هوش روبات مصرف بیش شغل سزاوار به پرداخت به UBI.

Sukhi Samra دانه مدیر می گوید: او رو به با برخی از نشانه هایی است که سیاستمداران در حال تلاش برای رسیدگی به این کشور در حال رشد نابرابری درآمد شکاف حتی اگر آن نمی باشد و با صحبت کردن به طور خاص در مورد یک ملی UBI.

برای مثال او امتیاز به کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را گسترش اعتبار مالیات بر درآمد به دست آورده است که بازپرداخت پول به کم درآمد, یک اصلاحات است که بسیاری از اقتصاددانان می گویند ساده ترین راه برای قرار دادن پول بیشتر به جیب کسانی که مبارزه در حاشیه.

Samra همچنین به نقل از تلاشهای ملی برای قرار دادن پول بیشتر در افراد کم درآمد را به جیب مانند بهداشت ، کامالا هریس’ بالابر از طبقه متوسط عمل و تشکر. رشیدا Tlaib را افزایش عمل می کنند که هر یک از آنها ارائه می 6000 $در سال برای میانه و خانواده های طبقه کارگر از طریق یک اعتبار مالیاتی.

“این همه مورد اعتماد و توانمند سازی مردمی می گوید:” Samra. “موفقیت برای ما به نظر می رسد مانند در حال حرکت سیاست گفتگو به یکی که در آن ما در حال به رسمیت شناختن است که هر کس سزاوار یک درآمد طبقه و که اقتصاد درست کار نمی کند در شکل کنونی آن برای بسیاری از مردم است.”

منتقدان می گویند آمریکایی ها باید درآمد خود را به پول

هر کس موافق است. بسیاری از سیاستمداران استدلال کرده اند که برنامه های رفاهی مانع مردم از بهتر خود. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها کاهش مزایای برنامه, پس, از جمله یک اطلاعیه در ماه دسامبر است که برخی از 700,000 مردم بیکار خواهد بود از دست دادن دسترسی به کمک های غذایی این سال است. مقامات دولت استدلال کرده اند که مردم تنها باید واجد شرایط اگر آنها دریافته اند نوعی از اشتغال است.

حتی برخی از مقامات نیروی کار باید نگرانی در مورد UBI این مفاهیم. استیو اسمیت سخنگوی کالیفرنیا کار فدراسیون می گوید: شغل هستند و در واقع در معرض خطر به دلیل جهش عظیم در اتوماسیون. اما او می گوید: به مردم بگو 1000 $در ماه برای جبران این تغییر قریب الوقوع است “اسب تروا” مماشات با تکنولوژی جامعه است. در عوض آمریکایی ها نیاز به شغل بهتر و پرداخت او می گوید.

“این است که طرح خود را به اصل حفظ چنگال از بیرون آمدن هنگامی که آنها شروع به طور خودکار شغل در یک مقیاس گسترده” اسمیت می گوید که سازمان نشان دهنده 2 میلیون عضو در سراسر 1,200 اتحادیه های کارگری. “تحت این طرح نابرابری خواهد بود تشدید.”

اسمیت می گوید اتحادیه های کارگری مانند خود را می خواهید مشاغل فدرال تضمین چنین به عنوان یکی از مطرح توسط نامزد حزب دموکرات برنی ساندرز. تحت ورمونت سناتور طرح شهروندان تضمین شود یک شغل پایدار است که پرداخت دستمزد زندگی می کنند با برخی از 20 میلیون شغل ایجاد می شود در یک پیشنهاد سبز جدید مقابله و هنوز هم بیشتر در بهداشت و درمان و آموزش و پرورش دوران کودکی.

برای بسیاری از آمریکایی ها با مفهوم پول در یک کشور شناخته شده برای pull-خودتان-تا-توسط-خود-خندیدن سرمایه داری است که به مراتب از آسان به فروش برساند. یک 2019 گالوپ نظرسنجی نشان داد که تنها 43 درصد از آمریکایی ها حمایت UBI به عنوان وسیله ای برای مقابله با اتوماسیون های مربوط به زیان کار است.

بسیاری از منتقدان از UBI تمایل به بالا بردن همان مسائل است. فراتر از یکی از بزرگ — کجا می خواهد این پول را برای چند تریلیون دلاری برنامه ملی آمده از وجود این موضوع از قرار دادن ارزش کار در معرض خطر است. در حالی که برخی از UBI محققان بارها و بارها استرس که UBI-نوع برنامه ها و خلبانان نشان می دهد به طور منظم چک های کوچک دلسرد نمی کند گیرندگان از گرفتن شغل دیگران شک و تردید باقی می ماند.

“ما چیزی در جای خود است که کاهش مالیات خود را, بنابراین به عنوان برای کمک به شما تا به یک سطح که در آن شما در حال انجام OK و آن را حس می کند به استفاده از ابزار است که تشویق به کار و نه فقط پول دست, چرا که رفاه و کار نمی کند می گوید:” پیتر یارو نویسنده از “فقیر نه بیشتر” و بنیانگذار امریکا کار می کند, کمک می کند که کسانی که زندگی در حاشیه اشتغال پیدا کنیم.

در استاکتون چهار بار عضو شورای شهر و Tubbs منتقد رالف سفید دارای رزرو در مورد زادگاه خود را UBI آزمایش در بخشی به دلیل او احساس می کند که به طور تصادفی توزیع شده است که قصد ندارم به راستی نیازمند است.

دانه گیرنده تمام ملاقات معیارهای زندگی در محله ای که متوسط درآمد $46,000 یک سال, اما سفید می گوید: برخی از ساکنان را به عنوان کمی تا $1000 یا کمتر از یک ماه “و کسانی هستند که نیاز به $500.”

سفید نیز ناراحت است در مورد عدم اطلاعات منتشر شده تا به امروز حدود 125 ذینفع و می خواهد به دانستن چیزهایی از قبیل این که آیا آنها زندگی می کنند به تنهایی و یا با یک خانواده دقیقا چه مقدار از آنها را در هر سال چه صورت حساب خود را به میزان هر ماه چگونه بسیاری از فرزندان آنها است.

“من در برابر آنچه من کاملا نمی دانند می گوید:” سفید.

جهانی درآمد اولیه می دهد برخی از جدید امید

برای اورت استاکتون را UBI برنامه احساس به معنای واقعی کلمه به بهشت فرستاده می شود. $500 اجازه داده است او را به پر کردن مخزن نه تنها از خودرو خود را به طور منظم اما همچنین که از شوهرش. پول نیز می رود به هزینه های روزمره مانند تلفن همراه طرح اصلی, اینترنتی قبض و شرکت پرداخت.

هنگامی که شوهرش کار کرده است که به عنوان یک قرارداد مبتنی بر راننده کامیون نمی شاغل بیمار شود و یا فقط نیاز به یک استراحت زن و شوهر در حال حاضر پول اضافی برای پر کردن شکاف.

“من می دانم آن را خدا به هیچ وجه در اطراف آن تمامی این افراد در این شهرستان,” او می گوید.

اورت هنوز هم جمع آوری بازیافت برای درآمد اضافی و به نظر می رسد به صرفه جویی در پول با این حال او می تواند. به عنوان آنها را برای دیگر شرکت کنندگان در آن UBI بودجه در هر ماه ارائه یک سوپاپ از زندگی مالی ناگهانی خرج کردن امتیاز.

“آن کسانی که تکه های کوچک قرار داده و با هم آن را کمتر استدلال در ازدواج,” او می گوید. “آن را شما می دانید همه از آن.”

همه چیز به دنبال برای اورت. او به تازگی شنیده ام که او کار موقت در تسلا خودرو کارخانه را تبدیل به دائمی, زمان مناسب به برنامه دانه سر به مراحل نهایی آن است.

هنگامی که او را به ساختمان مجلل و اتومبیل های برقی اورت می گوید او قصد دارد به دوره های آنلاین به کسب مدرک لیسانس در رشته حسابداری تا سال 2024. او می خواهد برای تبدیل شدن به یک حسابدار خبره عمومی. جوک هایی که شاید تسلا بنیانگذار مشک ممکن است نیاز به یک روز.

اگر یکی از بدگمانی در مورد جهانی درآمد اولیه که اورت می خواهم برای اصلاح این تصور که پول یک مجوز برای استراحت. اگر هر چیزی که او می گوید آن است که تنها راه نجات از فقر است که به سبب او را به ماندن مثبت است.

“مردم می گویند این پول اضافی اما نه پول اضافی,” او می گوید. “این پول است که شما نیاز دارید در حال حاضر.”

مارکو دلا اجوف (@marcodellacava) ملی است خبرنگار امروز ایالات متحده آمریکا مستقر در سان فرانسیسکو; Cassie Dubenstay (@ByCassieDickman) جامعه تنوع خبرنگار برای استاکتون رکورد است که بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>