خریداران می توانید با استفاده از تورهای مجازی قرار ملاقات خصوصی در Artavia

منتشر شده

Artavia, جدیدترین کارشناسی ارشد-جامعه برنامه ریزی شده در مونتگومری/کنر منطقه دارای 25 خانه های آماده و فوری برای حرکت در. خریداران که مایل به ایجاد یک حرکت سریع را پیدا خواهد کرد یک آرایه گسترده ای از خانه های در دسترس را انتخاب کنید.

خانه در Artavia ارائه شده توسط کاونتری خانه دیوید Weekley خانه های کوهستانی, خانه, Patrick J., خانه, Lennar, Perry, خانه راونا خانه و Westin خانه. خریداران علاقه مند هستند را تشویق به بازدید از artaviatx.com سایت برای مشاهده خانه های موجود و به یک ملاقات خصوصی برای مشاهده.

“ما اضافه شده راههای مناسب برای فروشگاه از طریق تورهای مجازی در وب سایت ما. قرار ملاقات خصوصی نیز در حال برنامه ریزی در این زمان گفت:” لیزا کانل مدیر بازاریابی Airia توسعه شرکت توسعه Artavia. “سازندگان در Artavia در حال ارائه مشوق های خاص برای حرکت در خانه و با نرخ بهره پایین تاریخی این ارائه یک نخست فرصت برای خریداران است.”

ساخت و ساز در مراحل پایانی است از Dapple پارک 13 هکتاری پارک جامعه از جمله 5 هکتار دریاچه و معاصر سبک clubhouse شامل 24 ساعته FitCenter کافه و تجمع فضاهای. یک playscape چلپ چلوپ پد و پیاده روی مسیرهای پیاده روی را با ارائه گزینه های بسیاری برای یک سبک زندگی فعال است.

Artavia واقع در شمال گرند پارک وی نیمه راه بین من-45 شمال و ما 59 شمال و شرق FM 1314 در تگزاس 242. توسعه را در حدود 5,200 خانه به منطقه و برنامه در حال حاضر شامل 120-به علاوه هکتار از استفاده از مخلوط تجاری و خواص خرده فروشی. دانش آموزان در Artavia حضور خواهد کنر ISD.

برای کسب اطلاعات بیشتر و جهت به روز رسانی بازدید artaviatx.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>