خریداران می توانند در زیبایی آرامش موجود در Beachtown

منتشر شده

با شیوع کروناویروس بسیاری از آنها به دنبال به ترک خوابگاه خود را در مناطق پرجمعیت و در پناه صلح آمیز تنظیمات. تگزاس ساحل تبدیل شده است یکی از کسانی که در پناهگاه های جذاب.

طوفان در ذهن بسیاری به عنوان فصل تازه آغاز شده است. Beachtown یک مسئولانه جامعه ساخته شده است که نه تنها آدرس چگونه به حفظ یک محیط سالم و همچنین چگونه به بهترین صورت غیر قابل پیش بینی نیروهای طبیعت. ساحل دروغ گفتن در کنار این توسعه تنها به طور طبیعی در حال رشد و عدم رانندگی در ساحل این جزیره است. Beachtown می بالد به یک جامعه در تگزاس که حفظ IBHS غنی استانداردهای ساخت و ساز برای امن تر زندگی مقاومت در برابر باد تا به 150mph. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد غنی استانداردهای ساخت و ساز در Beachtown بازدید https://www.beachtown.com/fortified-buildings برای دیدن چگونه این جامعه است شانس در طوفان اخیر.

این 260 هکتار توسعه واقع در 800 هکتار از حفظ طبیعت واقع شده است در شرق نوک گلوستون جزیره در نزدیکی به گلوستون منطقه تاریخی و UTMB. Beachtown بیش از تاریخی الهام گرفته از معماری طوفان-مقاوم در برابر ساخت و ساز و سواحل گسترده است که رشد هر سال است — آن است که یک شیوه زندگی طراحی شده توسط جمعی از تلاش های برخی از با استعداد ترین معماران و برنامه ریزان در ایالات متحده است. آن شهر بنیانگذاران نگه تعهد تزلزل ناپذیر به ایجاد یکی از جذاب ترین جوامع در سواحل تگزاس.

Beachtown ارائه می دهد مجموعه ای از خانه ها و homesites هر دو ساحلی و تالاب مواجه است.

بی سر و صدا لاگون در راه رفتن فاصله از ساحل و خانه های اینجا را تبدیل به یک انتخاب برتر برای بسیاری از علاقه مند در وارونه مفهوم ساختمان پوسته. خریداران می توانند این کشف مشخص مسکونی ساحلی جامعه و رزرو خود فرصت زندگی در زیبایی و آرامش است که Beachtown “یک زندگی ساده توسط دریا.”

برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید آنلاین در www.beachtown.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>