خریداران می توانید لوکس لیک فرانت زندگی در Shorelin

منتشر شده

خریداران به دنبال به جلو به “کوچک سازی” می upsize شیوه زندگی خود را. واقع در شمال هوستون و در مجاورت جنگل خط ساحلی آپارتمان محبوب در دریاچه کنر.

ساخت و ساز به تازگی به پایان رسید و همه خانه ها ارائه گسترده lakeside بالکن با نمایش دریاچه و دسترسی راحت به مارینا.

دریاچه کنر یکی از بزرگترین تفریحی دریاچه در تگزاس ارائه قایقرانی, باد, گشت و گذار, گلف, شنا, جت اسکی, اسکی روی آب, wakeboarding, ماهیگیری, پیاده روی, و بیشتر.

دریاچه 26 مایل طول و 6 مایل گسترده با 157-به علاوه مایل از خط ساحلی. خط ساحلی آپارتمان ایده آل برای یک آخر هفته دور شو یا برای یک خریدار جدید آدرس دائم.

اعلام جیمی بافت Margaritaville هتل و رفت و آمد مکرر در حال حاضر تحت ساخت و ساز و قرار است برای باز کردن ژوئن سال 2020 به ارمغان می آورد اضافی هیجان به جامعه است. این اولین و تنها Margaritaville در تگزاس واقع شده است در نزدیکی — با ماشین و قایق به خط ساحلی.

خط ساحلی ارائه می دهد دو-سه و چهار اتاق خواب خانه اعم از 450.000 دلار به $1,300,000.

خط ساحلی شامل یک مناسب walkability عامل به سه اسکله رستوران ها, استارباکس, Paul Mitchell سالن مو, عناصر, Massage & Spa, مالیبو ناخن و یک نیم مایل پیاده روی دنباله دار بودن.

این عمده توسعه در دریاچه اجازه می دهد تا ساکنان به نیش خوردن, بازدید از ماهی تغذیه اسکله گوش دادن به موسیقی زنده و حضور قایق را نشان می دهد. هنگامی که صاحبان خود می رسند اقامت وجود دارد بدون نیاز به عقب بر گردیم به ماشین خود را.

برای ارائه تصویری متن LakeLife به 72345. برای یک تور خصوصی تماس 936-218-1399 و یا بازدید www.TheShorelineCondo.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>