خریداران می توانید لذت بردن از طبیعت, طلوع, غروب, منظره در Beachtown

منتشر شده

Beachtown پنهان واحه در شرق نوک گلوستون جزیره معشوق محل به سفر و زندگی می کنند.

این 260 هکتار توسعه nestled در 800 هکتار از طبیعت و حفظ و راحت است به گلوستون تاریخی منطقه گلوستون Grand Opera خانه گلوستون قایق بادبانی حوزه و دانشگاه پزشکی تگزاس و مرکز.

Beachtown استوار در کنار تنها به طور طبیعی در حال رشد و عدم رانندگی در ساحل این جزیره است. با اقیانوس در یک طرف و مایل از تالاب جبهه در می آید آرامش طبیعت و فرصت برای مشاهده و هر دو طلوع و غروب به کشتی ها منتقل می کند.

این مکان منحصر به فرد و طرح Beachtown پرورش درست راه رفتن جامعه است. خانه های ساخته شده به IBHS غنی شده ساخت و ساز sandards به مقاومت در برابر باد تا به 150mph.

حذف از فشار و شلوغی از شهر Beachtown ارائه می دهد جذاب زندگی با-شهر امکانات رفاهی. ناهار خوری خوب در معروف ایوان کافه همراه با سرایدار خدمات ارائه شده به جامعه را از مراجعه به Beachtown باید.

“ما خریداری شده ما Beachtown خانه در تابستان گذشته به عنوان یک آخر هفته دور شو. خانه واقعا تبدیل به خانواده ما عقب نشینی خانه. با یک رستوران ما می توانیم به یک زیبا walkover به یک ساحل شنی گسترده ای و با چه تنها می تواند به عنوان سرایدار, خدمات برای تعمیر و نگهداری خانه, Beachtown زندگی ساده و بسیار آرامش بخش” گفت: Bridgette و تام تاملینسون Beachtown مالکان است.

برای اطلاعات www.beachtown.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>