Buttigieg دفاع از یمن در برابر تهمت: ‘ما باید برای رسم یک خط’ – زنده به روز رسانی

دنبال همراه برای به روز رسانی از امشب دموکراتیک اولیه بحث در سنت آنسلم کالج, New Hampshire. سه ساعت بحث و شروع در 8 p. m. و و در حال پخش در ABC.

نامزدها نشان دادن عشق برای برنی زیر کلینتون انتقاد

ساندرز’ همکار نامزدها به او نشان داد برخی از عشق که میانه رو آورده تا سال 2016 نامزد دموکرات هیلاری کلینتون با انتقاد از سابقه خود گفت: “هیچ کس دوست دارد او را هیچ کس می خواهد به کار با او کردم هیچ چیز انجام می شود.”

بایدن به ساندرز سریع سمت آغوش جفت ارز به آرامی خنده.

Klobuchar نیز کنایه آمیز “من مانند برنی فقط خوب!”

دو سناتور سپس به شوخی در مورد این که آیا آن بود “ساندرز-Klobuchar” اصلاح و یا “Klobuchar-ساندرز” در لایحه آنها مشغول به کار در کنار هم

–Savannah Behrmann

Buttigieg جلوگیری از حمله بایدن در لحظه ای از وحدت

پیت Buttigieg گذشت تا یک شانس برای حمله به جو بایدن بیش از موضوع استیضاح و این واقعیت است که جمهوری خواهان در ادامه به حفر کردن به بایدن و پسر خود را از فعالیت های در اوکراین. Buttigieg خواسته بود اگر آن را مخاطره آمیز برای دموکرات ها به معرفی کسی تحت بررسی است.

“نه” او گفت:. “و ما نمی خواهد اجازه دهید آنها را به تغییر موضوع است.”

Buttigieg گفت که او و بایدن در حال رقبای اما “ما باید برای رسم یک خط است.” جمهوری خواهان تلاش به نوبه خود یک پدر در برابر پسر, او گفت:, نوع بیشرمی رفتار نشان می دهد که چرا دموکرات ها نیاز به پیروزی در ماه نوامبر.

بایدن تشکر Buttigieg و توافق کردند که جمهوری خواهان در حال تلاش برای ایجاد یک انحراف.

او به ارمغان آورد تا مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک امروز از سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman بالا اوکراین مسئول سیاست ملی امنیت مشاور. ملت باید به Vindman مدال بایدن گفت: Rush Limbaugh های رادیویی محافظه کار نشان می دهد بحث میزبان افتخار مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه دولت از آدرس اتحادیه.

بایدن تشویق مخاطبان به ایستادن و کف زدن برای Vindman. این که ما بایدن گفت و این چیزی نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن است.

— مورین Groppe

Steyer سوالات Buttigieg توانایی به “پا به پا” با صدای شیپور

تاجر تام Steyer است که رای گیری در نزدیکی پایین از میدان زمان در پیت Buttigieg که موجی زیر خود را قوی نشان دادن در آیووا.

“مسئله اینجا … است نه در مورد کسی که بهترین مراقبت های بهداشتی طرح است. تمام برنامه های مراقبت های بهداشتی بهتر است. یک میلیون بار بهتر” Steyer گفت. “سوال این است که چه کسی می تواند رفتن پا به پا با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. که می تواند خراب کردن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او را به خاطر تهدید واقعی برای کشور است.”

“و اجازه دهید من می گویند شما باید به تجربه او را به پایین” Steyer ادامه داد: کارگردانی انتقاد خود را به 38 ساله سابق South Bend, ایندیانا, شهردار. “این یک سوال از او را پسر خوب که رفتن به گوش دادن.’ ما نیاز به افراد با تجربه به همین دلیل من نگران شهردار پیت. شما نیاز به قادر به رفتن پا به پا با این مرد و او را پایین و یا ما در حال رفتن به از دست دادن.”

Buttigieg در پاسخ او می تواند پیروزی خود را بر پایه خدمت و تجربه خود را در حال اجرا یک صنعتی شهرستان میانه است که “دقیق نوع جامعه ای که در آن (تهمت) وانمود به صحبت می کنند اما نوبت به عقب.”

“اگر ما می خواهید به ضرب و شتم این رئیس جمهور ما رو به آماده به حرکت بر روی فرم راهکار ما متکی در گذشته’ Buttigieg گفت. “و متحد این کشور در اطراف یک روش جدید و بهتر دید.”

Steyer نیز در حال اجرا یک آگهی در این هفته در نیوهمپشایر تماس Buttigieg یک “تست نشده تازه وارد.”

— Ledyard پادشاه

سناتور برجسته رامنی ‘شجاعت’ پس از استیضاح محاکمه

سناتور. ctq را رد کرد و شهردار سابق پیت Buttigieg ادعای که غیر واشنگتن تجربه بهتر است به صورت “نشست به لحظه” برای کاخ سفید تاکید بر تجربه و “شجاعت” است که از مجلس سنا استیضاح محاکمه.

“ما تا به حال یک لحظه این چند هفته گذشته شهردار و آن لحظه بود که این استیضاح جلسات” Klobuchar گفت. “وجود دارد که شجاعت شما را دیدم از تنها تعداد کمی از مردم.”

“وجود دارد شجاعت از Doug Jones دوست ما از آلاباما که در زمان که سخت رای دادن. وجود شجاعت از میت رامنی که در زمان بسیار دشوار است رای [در استیضاح],” Klobuchar گفت: برجسته که Buttigieg گفت: آزمایشات خسته کننده به تماشای.

سناتور. میت رامنی بود و تنها به ایران رای برای محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تعداد در اوایل این هفته در حالی که سناتور. داگ جونز در نظر گرفته شد پتانسیل نوسان رای خدمت در یک قاطعانه قرمز دولت است.

دیگر سناتور در مرحله همچنین با اشاره رامنی رای جمعه شب.

وارن اظهار داشت که “همه-اما-یکی” از عربستان همکاران “قفل اسلحه” توسط رای گیری برای تبرئه. ساندرز اعلام کرد جمهوری خواهان می دانستند “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک کلاهبردار” اما ندارد “جرات به غیر از رامنی برای رای دادن در برابر او.”

–Savannah Behrmann

اندرو یانگ می گوید پرتاب رئیس جمهور در زندان است نه یک سنت آمریکایی’

کارآفرین اندرو یانگ گفت که او مخالف نیست از رئیس جمهور قرار گرفت اما باید محدودیت به آن و “شما را به دیدن آنچه که حقایق بر روی زمین هستند پس از شما فرض،”

این سوال پس از سن. الیزابت وارن پرسیده شد که آیا تحقیق در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بهترین راه برای متحد کردن کشور است. وارن گفت که او معتقد است که هیچ کس بالاتر از قانون است.

“ما نیاز به دوباره حاکمیت قانون در این کشور” وارن گفت.

یانگ خواسته شده بود در مورد گذشته خود نظر که در آن او گفت که یک رهبر “پرتاب یک رئیس جمهور گذشته قبل از آنها در زندان” است و نه راه کارهای انجام شده در ایالات متحده است.

“آیا این معنی است که هر ادعایی انجام شده توسط رئیس جمهور و یا دولت او باید بررسی شود گفت:” مدیر Linsey دیویس.

یانگ گفت: “کشورهایی که پرتاب روسای جمهور گذشته به زندان و به طور کلی شده است کشورهای در حال توسعه.”

“متاسفانه که یک الگوی است که هنگامی که شما ایجاد بسیار سخت برای شکستن” او گفت:. “چه بیشتر سنت آمریکایی ما حرکت کشور رو به جلو ما نمی تمرکز بر اشتباهات رئیس جمهور خروج از دفتر.”

— ربکا مورن

بایدن Sanders, spar در مدیکر برای همه — دوباره

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ناودان بهداشت ، برنی سندرز برای امضای خود سیاست مدیکر برای همه گفت که سناتور ورمونت است و در عین حال به می گویند که چگونه او در حال رفتن به پرداخت هزینه برای آن.

“برنی می گوید شما را مجبور به آوردن مردم با هم و ما باید به مدیکر برای همه می شود.” “و او می گوید او نوشت: damn thing اما او تمایلی به گفتن چه چیز لعنتی است رفتن به هزینه.”

بایدن ادعا می کند که ساندرز گفت: “ما آن را کشف کردن بعد” از نظر چقدر صورتحساب خود را هزینه خواهد شد. بایدن همچنین شک که ساندرز می تواند دریافت مدیکر برای همه گذشت و اشاره کرد که او “گران گردن من” به قانون مراقبت مقرون به صرفه گذشت.

ساندرز گفته است که “اگر ما را چه جو می خواهد” ایالات متحده را صرف 50 $تریلیون دلار در طول 10 سال آینده.

“ما صرف دو برابر سرانه بهداشت و درمان را مردم از هر کشور دیگری” ساندرز گفت. “شاید آن را تا به چیزی برای انجام با این واقعیت است که صنعت بهداشت و درمان در سال گذشته ساخته شده از 100 میلیارد دلار در سود است.”

ساندرز گفت که مدیکر برای همه خواهد همان مردم آمریکا “مبالغ قابل توجهی از پول است.”

سناتور. ctq همچنین انباشت اشیاء بدست آمده در گفت مدیکر برای همه نیست و باید حمایت گسترده مانند ساندرز گفت: آن را ندارد.

“من در حفظ و گوش دادن به همان بحث و واقعی نیست,” او گفت:, و اضافه کرد که دو سوم از دموکرات ها در سنای آمریکا هنوز برای ثبت نام بر روی ساندرز’ لایحه.

— ربکا مورن

بحث بر سر پیر در مقابل جدید

پیت Buttigieg ساخته شده در مورد تغییر نسلی را با این استدلال برای یک چشم انداز را ترک خواهد کرد که در پشت “سیاست گذشته” و به نوبه خود صفحه.

جو بایدن به حال گسترده لبخند در چهره خود را زمانی که Buttigieg گفت: او حق نامزد اگر رای دهندگان به دنبال فرد با بیشترین واشنگتن ایجاد تجربه است. اما او این است که اگر آنها می خواهند دیدگاه های مختلف.

“سیاست های گذشته بودند همه بد نیست” بایدن پاسخ داد. وی با اشاره به قانون کار او به ممنوعیت سلاح های شیمیایی و مبارزه با خشونت علیه زنان است. او همچنین تبلیغ اولیه خود را برای حمایت از همجنسگرایان.

“من نمی دانم آنچه در مورد گذشته باراک اوباما و جو بایدن است خیلی بد می شود.”

Buttigieg مقابله که آخرین دموکراتیک دولت موفق بود چرا که آن را “ملاقات لحظه ای.”

“در حال حاضر ما باید برای پاسخگویی به این لحظه و این لحظه متفاوت است,” او گفت:.

— مورین Groppe

ساندرز: مغلوب ساختن پیشی جستن “دروغ در همه زمان ها’

برنی ساندرز خواسته بود اگر دموکرات ها باید اخم اگر او برنده نامزدی داده می شود که چگونه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر پس از سناتور ورمونت که توصیف خود را به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک.

“کسانی که بازدید می خواهید به نگه داشتن به آینده اگر شما نامزد” مدیر جورج Stephanopoulos خواسته سناتور. “چرا نباید دموکرات ها نگران شود؟”

“از آنجا که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نهفته است در همه زمان ها” ساندرز retorted. “او خواهد گفت چیز بدی در مورد جو (بایدن). او (سعید) زشت و نفرت انگیز همه چیز در مورد الیزابت (وارن).”

“در پایان روز … همه تا اینجا متحده” ساندرز ادامه داد. “مهم نیست که چه کسی برنده این لعنتی چیزی که همه ما در حال رفتن به ایستادگی در کنار هم به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

سناتور. ctq دستش را زمانی که داوطلبان خواسته شد که می تواند ترس از سوسیالیستی در حال اجرا به عنوان نامزد حزب در ماه نوامبر.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به قادر به خارج تقسیم تقسیم قوا و من فکر می کنم ما نیاز به کسی که به سر این بلیط که در واقع به ارمغان می آورد مردم با او به جای بستن آنها را” Klobuchar جواب داد: ادامه است که “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بدترین کابوس یک نامزد خواهد شد که مردم را از وسط.”

— Ledyard شاه و ساوانا Behrmann

Buttigieg می رود پس از ساندرز

پیت Buttigieg هدر رفته هیچ زمان طراحی یک تمایز بین خود و بهداشت ، برنی ساندرز گفت دموکرات ها باید متحد کردن کشور نیست که در آن تقسیم کرد و گفت “اگر شما نمی رفتن تمام راه را به پایان, آن را به حساب نمی کند.”

شما در حال صحبت کردن در مورد ساندرز? او خواسته شده بود.

“بله” Buttigieg پاسخ داد.

ساندرز مورد مناقشه توضیحات.

“نیازی به گفتن نیست, من هرگز گفت که” او پاسخ داد.

ساندرز گفت: راه برای آوردن مردم با هم است که با یک برنامه که با این نسخهها کار برای مردم کار نمی میلیاردرهای.

قبل از بحث ساندرز را متهم کرده بود که Buttigieg بودن مدیون اهداکنندگان ثروتمند.

— مورین Groppe

بایدن می گوید: او احتمالا نمی خواهد برنده نیوهمپشایر

در افتتاحیه دقیقه از بحث سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن – در حال حاضر سوزش از یک فقیر در آیووا – اذعان او نیز احتمالا نمی خواهد به خوبی در نیوهمپشایر شنبه.

“من احتمالا یک ضربه در اینجا می شود.”

وی با اشاره به این واقعیت است که ایالت ورمونت برنی ساندرز برنده نیوهمپشایر در سال 2016 و نشان دهنده یک کشور همسایه است.

بایدن گفت که به نظر او نه فقط در آیووا و نیوهمشایر بلکه نوادا و کارولینای جنوبی به “نقطه شروع” برای نامزدی مسابقه. بایدن در شمارش خود را در حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان به انجام خوبی در بعدی متحده است.

سوال این است که باعث پاسخ او این بود که چرا او انتقاد کرده است ساندرز و پیت Buttigieg به عنوان بیش از حد مخاطره آمیز به نامزد زمانی که آنها برنده آیووا.

بایدن گفت که ساندرز’ label دموکراتیک سوسیالیستی خواهد صدمه دیده و دیگر دموکرات های پایین تر در انتخابات. و Buttigieg بایدن گفت: یک مرد بزرگ و یک وطن پرست است اما شهردار سابق از یک شهر کوچک است که نشان نداده او می تواند به جذب یک “طیف گسترده ای پشتیبانی می کند.”

— مورین Groppe

خواهد کلامی مشت پرتاب می شود?

و در حال حاضر برای تکرار سوال قبل از هر بحث: چه کسی را بیشتر مشت و آن نامزد خواهد بود که بزرگترین هدف ؟

هنگامی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بود که به عنوان سناتور به بحث در سال گذشته آغاز شد, کالیفرنیا سن. کامالا هریس رفت و پس از رکورد خود در busing. در دراز مدت این حمله کمک نمی کند هریس که کاهش یافته است در ماه دسامبر. و بایدن را ضعیف نشان دادن در آیووا بدان معنی است که او ممکن است بعد از بالا, آیووا, مانكن.

بایدن که روز شنبه در نیوهمپشایر زمانی که او پیشنهاد کرد هر دو ایالت ورمونت برنی ساندرز و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg بودند انتخاب مخاطره آمیز. بایدن گفت: ساندرز’ شناسایی به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک خواهد آن را سخت تر برای دموکرات ها دورتر پایین در انتخابات را به نفع خود. Buttigieg است dicey انتخاب بایدن گفت: “زیرا او هرگز برگزار دفتر بالاتر از شهردار یک شهر کوچک.

جمعه, Sanders, متهم Buttigieg بودن مدیون به غنی اهدا کنندگان.

“من مانند پیت Buttigieg nice guy” ساندرز گفت: در یک رویداد در نیوهمپشایر. “اما ما در یک لحظه که در آن میلیاردرهای کنترل نه تنها اقتصاد ما اما ما زندگی سیاسی.”

مبارزات انتخاباتی خود را آغاز ترویج #PetesBillionaires در توییتر.

— مورین Groppe

نقطه عطف کلیدی: یک, New Hampshire اولیه پیروزی کلیدی برای چند دموکرات. در اینجا چیزی است که ما می دانیم

جانبازان آشنائی جانبازان

در کنگره ایالات متحده Tulsi Gabbard هاوایی که واجد شرایط برای مناظره امشب مرحله در تلاش است تا توجه بینندگان در یکی دیگر از راه.

Gabbard راه اندازی یک آگهی جمعه صبح امیدوار کننده به ارمغان بیاورد “یک سرباز ارزش” به کاخ سفید: عزت و افتخار و احترام و خدمات.

در underdog, کمپین Gabbard شده است با تمرکز بیشتر توجه خود را در نیوهمپشایر. دولت سهم نامتناسب از جانبازان که می تواند کمک به ارتش کهنه. اما او نه تنها نامزد با تجربه نظامی.

VoteVets سیاسی کمیته اقدام که پشت لیبرال جانبازان در حال اجرا برای دفتر اجرا شده است تبلیغات در نیوهمپشایر حمایت از پیت Buttigieg سابق افسر نیروی دریایی.

در روز پنج شنبه Buttigieg برگزار شد “گفتگو با نیوهمپشایر جانبازان” در an American Legion Post در Merrimack.

— مورین Groppe

نامزدها نشان می دهد نیروی در راه رفتن به فضای رویداد

اندرو یانگ ممکن است دنباله دوری در انتخابات اما مبارزات انتخاباتی خود را تبدیل به جوان ترین علاقه مندان در دو خط جاده منتهی به سنت آنسلم کالج, تکان دادن علائم و تشویق رانندگان در عبور اتومبیل به صدای خوک یا گراز حمایت خود را. شماره 2 در بزرگراه نظرسنجی نی شد, الیزابت وارن, حامیان شعار “L! من! Z!” حضور نیاز به یک مقدار مشخصی از تعهد داده شده از باران انجماد که در حال سقوط بود. (از آن است که نیوهمپشایر بعد از همه و در ماه فوریه.)

رسانه ها در پر کردن مرکز راه اندازی در یک باشگاه ورزشی راه اندازی شد تا با فضای کار برای 414 روزنامه نگاران به علاوه ده خدمه تلویزیون اندود شده تا در امتداد یک دیوار.

— سوزان صفحه

نیوهمپشایر رای دهندگان مستقل در بیشتر راه بیش از یک

دموکرات ها ممکن است تنها نیوهمپشایر رای دهندگان با توجه به مناظره امشب. دولت اجازه می دهد تا مستقل از رای دهندگان ثبت نام به عنوان دموکرات ها و یا جمهوری خواهان برای شرکت در مقدماتی. و “unaffilated” رای دهندگان را تشکیل می دهند که بزرگترین تکه از رای دهندگان.

ایالت ورمونت برنی ساندرز برنده مستقل خود را در سال 2016 اولیه مسابقه با هیلاری کلینتون ، اما بیشتر کاندیدای میانه — مانند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq – در حال هدف قرار دادن ناراضی که خواهان تبدیل شده و مستقل. و خارجی نامزدها مانند Rep. Tulsi Gabbard و کارآفرین اندرو یانگ می تواند همچنین گرفتن برخی از مستقل رای به دور از ساندرز در این زمان.

نیوهمپشایر مستقل است در یکی دیگر از راه به عنوان به خوبی. دولت شهرت برای رفتن راه خود را با ارائه شگفتی به frontrunner. آن را معروف ساخته بیل کلینتون “بچه باز گشت” زمانی که او به پایان رسید و مقام دوم در طول یک آشفته کشش خود را از سال 1992 در مبارزات انتخاباتی. و فقط هنگامی که آن را شبیه باراک اوباما تا به حال یک ضربه مستقیم به نامزدی خود در سال 2008 برنده شدن در آیووا و نیوهمشایر دموکرات ها به پیروزی هیلاری کلینتون به جای.

زمانی که کلینتون بود frontrunner برای 2016 نامزدی, اما, New Hampshire رای دهندگان flocked به Sanders.

آخرین بوستون گلوب/WBZ-تلویزیون/Suffolk نظرسنجی پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد ساندرز در 24 درصد با Buttigieg نزدیک پشت در 23 درصد است. ماساچوست ایالت الیزابت وارن بود و انتخاب از 13 درصد و بایدن برداشت شد 11٪. هیچ نامزد دیگر بود در دو رقم است.

در یک NBC News/Marist نظرسنجی منتشر شد ساعت قبل از بحث ساندرز led با 25 درصد Buttigieg رو 21% Warren تا به حال 14 درصد و بایدن در 13٪.

— مورین Groppe

خواهد شد که بر روی صحنه و چه در خطر است

با هرج و مرج از آیووا قفقاز (عمدتا) در آینه دید عقب بالا نامزدهای رقابت برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری به نظر می رسد در مرحله امشب برای بحث در نیوهمپشایر چهار روز قبل از گرانیت دولت دارای اولین-در-این-ملت اولیه روز سه شنبه.

نیوهمپشایر می تواند لحظه ای که در آن آیووا بالا مانكن سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز – جدا از بسته. و یا که در آن ایالت ماساچوست الیزابت وارن و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به دست آوردن جای پا خود را پس از سوم و چهارم پس از اتمام در اماکن آیووا بود.

آن را نیز می تواند علامت پایان خط برای مینه سوتا بهداشت ، ctq و اندرو یانگ. Klobuchar از انجام او رای دهی در آیووا اما هنوز راه دور تنها با 1 ملی نماینده. یانگ در سمت چپ آیووا با 0.

نامزدهای’ سفارش در مرحله تعیین شد توسط آیووا نتایج اما به طور متوسط نتایج نظرسنجی های صورت گرفته در سراسر کشور و در نیوهمپشایر نوادا و کارولینای جنوبی است.

قرار داده است که بایدن در مرکز flanked توسط ساندرز و وارن. آنها در حال به اشتراک گذاری این مرحله با Buttigieg, Klobuchar یانگ و تاجر تام Steyer.

یانگ که غایب از آیووا بحث ماه گذشته ملاقات کرد شرایط برای, New Hampshire است که شامل رای گیری و کمک کننده آستانه.

بیشتر: در نیوهمپشایر اولیه می تواند پیت Buttigieg پایان جو بایدن 50 سال فعالیت سیاسی?

مدیران عبارتند از جورج Stephanopoulos, “اخبار جهان امشب” لنگر ABC سردبیر David Muir و ABC News Live لنگر Linsey دیویس. پیوستن به آنها خواهد بود WMUR-تلویزیون مدیر سیاسی آدم سکستون و WMUR-اخبار تلویزیون لنگر مونیکا هرناندز.

تمرکز در نیوهمپشایر می تواند خبر خوش برای دموکرات ها که دیدم سنا تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهارشنبه و تماشا به عنوان آیووا قفقاز از هم پاشیده را به سردرگمی زیر مسائل متعدد است که تاخیر در نتایج انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinsu tesisatçısımarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmayabancı dizi izleMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme