برایس Griggs آگهی هایتاور به دولت مسابقات

پیشبرد به مرحله منطقه ای مسابقات آسان نیست و بسیار کمتر پیدا کردن یک راه برای زنده ماندن و رسیدن به حالت مسابقه.

برایس Griggs مطمئن شوید که باعث می شود آن را آسان هر چند.

هایتاور را دانشجوی سال دوم احساس کاهش یافته گردیده 43 امتیاز در 16-از-21 تیر اندازی منجر طوفان به 71-62 پیروزی بر رقیب منطقه سایه نهر در منطقه III-5A نهایی روز شنبه در کمپبل مرکز.

“برایس برایس امشب” هایتاور مربی استیون جنگل گفت. “بزرگتر مرحله روشن چراغ بهتر از او بازی می کند, بنابراین من فقط امیدوارم که او همچنان به انجام این کار برای دو بازی های بیشتر.”

کلاس 5A نیمه نهایی تنظیم شده برای 7 p. m. و 8:30 p. m. روز شنبه در Alamodome در سن آنتونیو که در آن شماره 2 هایتاور (33-5), No. 1, Lancaster, شماره 5 سن آنتونیو واگنر و شماره 16 منسفیلد Timberview را در رقابت برای یک نقطه در خارجه قهرمانی بازی در 3 p. m. روز شنبه.

این است هایتاور اولین سفر به کشور مسابقات از سال 2011 است.

“این فوق العاده است زیرا در سال گذشته ما از دست رفته در دور چهارم و ما نمی خواهم به انجام است که در این سال” گفت: Griggs که اضافه شده شش کمک پنج ریباند و دو دزد. “فقط برنده منطقه ای نهایی است و این بدان معناست که دو بازی بیشتر با من و برادران و آنچه در آن همه مورد است.”

برادران خود را خوشحال به بازی با او.

6-گارد پا برداشت سه پاس گل در سه دقیقه اول از جمله یک پاس که راه اندازی یک Ja رابرتسون (13 امتیاز) غوطه دادن در انتقال کمک به طوفان دام اوایل 10-6 سرب در سه ماهه اول.

سایه نهر پاسخ با 3 نقطه سد از جمله بازگشت به عقب 3s از گوشه سمت چپ توسط رامون واکر که به ثمر رساند نهایی هشت امتیاز در اولین دادن به کوسه ها یک 20-15 منجر شود.

اما کسانی که 3s رفتن نیست در سه ماهه دوم و کوسه ها هرگز بهبود.

هایتاور برگزار شد آنها را به تنها چهار امتیاز در سه ماهه که آنها شروع به با یک 11-0 اجرا به 26-20 مزیت است. Griggs آمار سه از چهار treys در دوم از جمله یکی از گوشه سمت راست با سمت چپ هم در نیمه اول به تور یک 38-24 مزیت های طوفان هرگز واگذار.

Griggs به ثمر رساند همه 14 از هایتاور را امتیاز سوم را به مطمئن شوید که آن باقی می ماند جلوتر است.

“هنگامی که شما در حال مربیگری یک بازیکن مثل برایس مهم ترین چیز این است که فاصله در جرم و گرفتن جنبش پس دفاع نمی توانید قفل در در او” جنگل گفت. “من فکر نمی کنم وجود یک فرد در شهر هوستون یا ایالت تگزاس است که می تواند به ماندن در مقابل او را بدون قرار دادن دست خود را بر او.”

را جوان کرده بود 30 امتیاز و هفت تخته و او کمک کرد تا سایه کریک (29-4) قطع منجر به 68-62 با 1:23 قبل از ترک Griggs مهر و موم شده هایتاور چهارم مسابقات قهرمانی منطقه ای در خط پرتاب آزاد.

واکر اضافه شده 25 امتیاز و پنج تخته برای سایه نهر.

با Griggs به سختی از دست رفته هایتاور شات 70 درصد در نیمه اول (14 از 20) و 65.8% برای بازی (25-از-38). Griggs آمار 8 از 10 عکس در نیمه اول و ضربه اول خود را هفت عکس در سه ماهه سوم.

“آنها بیرون آمد و به بازی” سایه نهر مربی دیوید جمهور گفت:. “رهبر خود بیرون آمد و مجموعه ای از تن های اولیه برای آنها ساخته شده است همه حق پخش است, بنابراین شما باید برای گرفتن کلاه خود را به هایتاور.”

Jason McDaniel یک نویسنده مستقل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>