باغ وحش برانکس ببر می شود اولین از نوع خود برای تست مثبت برای coronavirus مقامات می گویند

نیویورک – مقامات فدرال تایید کرد یک ببر در باغ وحش برانکس آزمایش مثبت برای COVID-19 اولین شناخته شده به عنوان مثال از یک ببر آلوده شدن با این ویروس.

نادیا در چهار سال ببر مالایا مورد آزمایش قرار گرفت و پس از او خواهر آزول دو ببر آمور و سه شیر آفریقایی توسعه سرفه های خشک. حیوانات همه انتظار به بهبود می یابند.

“ما آزمایش گربه از فراوانی از احتیاط و اطمینان حاصل شود هر دانش ما در مورد به دست آوردن COVID-19 کمک به جهان در ادامه درک درستی از این رمان کروناویروس گفت:” انجمن حفاظت از حیات وحش که مدیریت باغ وحش برانکس.

ایالات متحده وزارت کشاورزی ملی دامپزشکی خدمات آزمایشگاه های تایید شده این آزمون در روز شنبه و در حال همکاری با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری همراه با دولت حیوانات و بهداشت عمومی رهبران برای تعیین اینکه آیا حیوانات در باغ وحش و یا در مناطق دیگر باید آزمایش COVID-19.

وزارت کشاورزی گفت: وجود داشته است گزارش ها از حیوانات آلوده با COVID-19 در ایالات متحده, اما توصیه می شود که مردم با COVID-19 محدود کردن تماس با حیوانات تا زمانی که اطلاعات بیشتر شناخته شده در مورد ویروس. اگر یک فرد بیمار باید برای مراقبت از یک حیوان خانگی و یا در اطراف آنها باید شستن دست های خود را قبل و بعد از تعامل این اداره گفت.

Coronavirus به روز رسانی: انگلیسی PM بوریس جانسون در بیمارستان بستری

مقامات بر این باورند باغ وحش برانکس حیوانات بیمار شد و پس از در معرض بودن به یک کارمند باغ وحش بود که “به طور فعال ریختن ویروس.” با توجه به باغ وحش فرد دلسوز برای بزرگ گربه بود یا “asymptomatically آلوده به ویروس” یا مراقبت برای حیوانات “قبل از این که فرد توسعه یافته علائم است.”

“مناسب اقدامات پیشگیرانه در حال حاضر در محل برای همه کارکنان که در حال مراقبت از آنها و گربه های دیگر در ما چهار WCS باغ وحش برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض بیشتر از هر نوع دیگر از ما باغ وحش گربه” حفاظت جامعه گفت.

این باغ وحش شده است بسته به دولتی از اواسط ماه مارس و اول ببر شروع به نشان دادن نشانه هایی از بیماری در 27 مارس ، دیگر حیوانات در باغ وحش در حال نشان دادن علائم این ویروس با توجه به وزارت کشاورزی.

دنبال جسی گومز در توییتر: @jessiereport

مسافرت داخلی سیاست توضیح داد: اگر شما در حال سفر بین کشورها در اینجا که در آن شما باید به خود-قرنطینه

فرمانداران هشدار وخیم یک کمبود به عنوان ویروس همه گیر با شدت گرفتن: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید برخی در حال بازی ‘سیاست’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>