شکسته و خط آب در شرق هوستون مختل شهر, نیروهای جوش منظور

نبود یک طوفان آورده است که بخش هایی از هوستون به توقف شنبه اما یک شهر متعلق به لوله که گران باز فلج کننده فشار آب برای هزاران نفر.

متعاقب آن عجله از آب بر روی شرق حلقه رشته حدود ده رانندگان با برخی از پناه گرفتن در پشت بام های از اتومبیل های خود را. آتش نشانان نجات سه نفر نقل مکان کرد و 12 خودرو به دور از افزایش آب.

استراحت نیز مجبور جوش, سفارش, تعطیلی مدارس, پزشکی, و, خدمات اجتماعی و رستوران ها از ترس برای سلامت عمومی است. که بلافاصله پس یک نگاه آشنا اما در زیر آسمان آبی.

“این یک کمی هرج و مرج در آغاز, اما ما همیشه با هم بکشید,” هریس کانتی کلانتر اد گونزالس گفت: از عظیم پاسخ اضطراری.

Areas along the route that flooded. Photo: Ken Ellis/Staff

عکس: Ken الیس/کارکنان

مناطق در طول مسیر که آب گرفتگی.

8 p. m. و آب را متوقف جریان از طریق شکسته بخش از لوله و فروکش از اطراف منطقه گفت: هوستون عمومی آثار سخنگوی ارین جونز. نوشیدن آب شد دوباره روت به سایر لوله ها در سیستم و فشار بود و انتظار می رود به تدریج از طریق شب, او گفت:. تعمیر کار به احتمال زیاد شروع خواهد شد در اوایل صبح روز جمعه جونز گفت.

اواخر دوشنبه, شهرستان هریس, توصیه سودمند مناطق و شهرستان آب ارائه دهندگان برای تست آب “برای اطمینان از ایمنی تامین آب است.”

جوش منظور صادر شد, برای بسیاری از هوستون در اطراف 6:30 p. m. بیش از شش ساعت بعد از درشت 96-اینچ لوله فوران در نزدیکی کلینتون درایو و شرق حلقه 610 زمانی که “فشار آب کاهش یافته و به زیر تگزاس کمیسیون کیفیت محیط زیست مورد نیاز حداقل 20 PSI” با توجه به شهرستان هشدار. مقامات بهداشت هشدار داد عدم فشار می تواند افزایش خطر ابتلا به باکتری است. جونز گفت: جوش منظور خواهد فعال باقی می ماند تا اطلاع ثانوی.

لوله مسئول جوش منظور نصب شد 35 سال پیش. آن را باز میکنه فقط قبل از ظهر هنگامی که یک شهر پیمانکار شروع به حفاری برای تعمیر “نشت تدریجی” در آب در نزدیکی خط کلینتون درایو و شرق حلقه 610 گفته مقامات باعث آب به حباب بر روی همسایه بزرگراه.

جونز گفت: لوله ناشی از شرق تصفیه آب کارخانه حدود سه مایل در شرق ، خط آب انجام شده حدود 50 درصد از آب آشامیدنی در هوستون, مقامات گفت.

عمده بسته شدن: هوستون رستوران ها و مدارس و پس از بسته شدن آب اصلی انفجار در هوستون

مایر سیلوستر ترنر با اشاره به “پیری زیرساخت” به عنوان کاتالیزور برای هرج و مرج است.

“این یک نمونه از نیاز به بهبود زیرساخت ها نه تنها در این شهرستان بلکه شهرستانها در سراسر هیئت مدیره” او در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. “هنگامی که شما در حال برخورد با پیری زیرساخت های, شما در حال رفتن به این خط اصلی می شکند. و در برخی موارد از آنها عمده شریان و می تواند باعث اختلال عمده.”

مدت کوتاهی پس از شکستن شرقی و مرکزی هوستون ساکنان و کسب و کار شروع به شکایت از حذف فشار آب. برای برخی از کمبود آب به معنای این است که توالت نمی تواند خیط و پیت کردن.

به عنوان مشکل festered هوستون ISD تصمیم به نزدیک مدارس خود جمعه به دلیل “گسترده آب اختلال در سرویس” با مسائل مربوط به آب در حال گزارش به عنوان غرب تا Lamar دبیرستان در ریور اوکس. مقامات در دانشگاه هوستون و دانشگاه جنوبی تگزاس مقامات در حال حاضر بسته خود دانشگاه برای پنج شنبه.

عازم جنوب خطوط شرق حلقه بازگشایی اواخر روز پنجشنبه پس از تگزاس وزارت حمل و نقل کارگران تمیز باقی مانده است. عازم شمال خطوط انتظار می رود برای باز کردن با عجله صبح ساعت TxDOT گفت: از طریق توییتر.

“به دانش ما هیچ چیز در سیستم ما شکست خورده” TxDOT سخنگوی بور, خروس لوئیس گفت. “این فقط هولناک.”

هوستون عمومی با این نسخهها کار مقامات شناسایی پیمانکار درگیر با لوله های شکسته به عنوان هارپر برادران ساخت و ساز. یک زن که پاسخ تلفن برای هوستون-شرکت بر اساس قرار دادن یک خبرنگار را برای 10 دقیقه قبل از قطع خط. اضافی تماس رد شد و این شرکت سایت بود و بعد از آن غیر قابل دسترس.

بیمارستان های نهفته و بسته شدن گزارش

کمبود آب یک مشکل رو به رشد در هوستون پزشکی hub.

هوستون متودیست بیمارستان تجربه “فشار کم آب” در حالی که بیمارستان کودکان تگزاس مقامات گزارش دادند که تا به حال گسترده مسائل مربوط به آب در تگزاس مرکز پزشکی امکانات. برخی از اطفال امکانات بسته شد.

“ما لازم نیست که آب در حال اجرا در همه مکان های ما است. آن را در حال تغییر بود واقعا به سرعت در حال” بیمارستان کودکان سخنگوی ناتالیا Angulo-Hinkson گفت: بعد اضافه کرد که فشار آب پایدار بود.

یادبود هرمان سخنگوی جلب Munhausen گفت: برخی از بیمارستان های مرکز پزشکی تگزاس از جمله یادبود هرمان-تگزاس مرکز پزشکی کودکان یادبود هرمان بیمارستان و TIRR یادبود هرمان بودند “تجربه مسائل مربوط به آب” و دیگران خوب بودند. هوستون کرونیکل خبرنگار یافت توالت در طبقه چهارم حمام در یادبود هرمان قلب و عروق موسسه unflushed و یک سینک با کمی به هیچ فشار آب.

در یک نقطه, مقامات اعلام کرد “داخلی فاجعه” در برخی از بیمارستان های مرکز پزشکی از جمله یادبود هرمان بیلور سنت لوک مرکز پزشکی MD Anderson Cancer Center و لیندون جانسون در بیمارستان به گفته دکتر دیوید Persse هوستون محلی اقتدار بهداشت و پزشکی مدیر شهر EMS برنامه.

که اعلام شده است که بیمارستان ها از دست دادن برق و یا آب در ساختمان, او گفت:. دیگر علل شایع عبارتند از: آتش سوزی و حوادث بمب.

یک نشانه در طبقه اول حمام در سنت لوک هشدار داد که “بیماران باید در خدمت آب یخ قهوه یا ingestible مایعات هستند که بطری.”

“هر گونه فعالیت که اجازه می دهد تا برای مصرف شیر آب باید اجتناب شود و بطری آب باید مورد استفاده قرار گیرد به جای” نشانه ادامه داد: با استناد به مسواک زدن دندان به عنوان مثال.

هریس سیستم بهداشت و درمان اعلام کرد که هشت نفر از آنها سرپایی امکانات خواهد بود بسته شده در روز جمعه.

پشت سر هم لوله نیز در زمان اقتصادی تلفات در ده ها تن از هوستون رستوران ها به عنوان بسیاری از دست فشار آب شدند و مجبور به بستن. Jason چو صاحب موزه منطقه eatery Dak & Bop گفت: Binz خیابان محل بود و بدون آب.

او بیشتر نگران برای کارکنان خود را که قادر به کار بودند و به خانه فرستاد.

“این می تواند یکی از چند شیفت یک هفته است که آنها در حال شمارش برای حمایت از زندگی خود خانواده خود را” چو گفت. “این فقط به عنوان موثر و ویرانگر به عنوان مدیر یا هر فاجعه طبیعی ما از طریق بوده است. آن را سخت به اندازه کافی به یک رستوران موفق است که همه چیز را راست می رود.”

در Rosies گلوله توپ در Westheimer یک پشتیبان تامین آب لگد اما ناظران پخش در کنار احتیاط و متوقف ناهار در خدمت کارمند پرو فلورس گفت.

فراتر از رستوران فشار آب در شهرستان هریس زندان بود در آینده نگران کننده خزیدن و مقامات بودند “بررسی استفاده از توالت های قابل حمل” برای زندانیان.

“برای حفظ فشار آب ما را به حالت تعلیق در دوش گرفتن و لباس های شسته شده خدمات” مقامات گفت. “وعده های غذایی خواهد بود خدمت در سینی یکبار مصرف به کاهش نیاز به ظرف شستن.” دادگاه صندوق در شهرستان هریس, مدنی, کیفری, خانواده و نوجوان منطقه دادگاه نیز لغو شد جمعه است.

تنها در HOUSTONCHRONICLE.COM: شهردار ترنر شیپور خاموشی در منطقه خلیج planner برای تبدیل شدن به هوستون اول رئیس برنامه ریز حمل و نقل

“من می ترسم’

امریکا وگا زندگی در پلیزنتویل محله در پای اصلی آب ، به آب رخنه کرد و نزدیک به درب خانه او را ترک نمی تواند انتخاب کنید تا او سه دختر جوان خود را از مدرسه ابتدایی در گلینا پارک.

خواهر او آنها را برداشت و تحویل آنها را به حیاط خلوت که در آن وگا برافراشتند آنها بیش از نرده ها در حالی که ایستاده در بالای یک لغو سطل زباله می تواند.

داخل خانه خود آب به سختی trickled از خود را فوستس. سیل ديگر برنامه های خود را برای روز.

“من باید به طبخ و من برای شستن ظروف و همه از آن” گفت: Vega, اقامت در خانه مادر.

یکی دیگر از ساکنان خوزه Guillenبود در محل کار هنگامی که همسر خود را با ارسال عکس از آب ومیگوید به سمت خانه خود را. او به نام 911 برای نجات او گفت: اما آب در نهایت متوقف روان است.

“من می ترسم” او گفت:. “چون اولین چیزی که به ذهن شما می آید این است که بچه های خود را و خود را ،

نیکول.hensley@chron.com

julian[email protected]chron.com

Jay R. Jordan مت دمپسی, Sarah Smith, حفر Begley و تاد Ackerman کمک کرده است.

سعی کنید برنامه: دریافت هشدار اخبار و در عمق پوشش در آنچه اتفاق می افتد در هوستون برای تلفن همراه خود را و دستگاه های قرص از طریق تلفن همراه ما apps on Google Play و App Store.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>