نخست وزیر بوریس جانسون نقل مکان کرد و به مراقبت های ویژه به عنوان coronavirus علائم را بدتر می کند

لندن – نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد به واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان لندن دوشنبه شب پس از coronavirus علائم بدتر دفتر او در بیانیه ای گفت.

Johnson, 55, خواست امور خارجه Dominic Raab “به deputize برای او که در آن لازم است” با توجه به یک خیابان داونینگ بیانیه.

“پس از عصر یکشنبه نخست وزیر شده است و تحت مراقبت پزشکان در سنت توماس “بیمارستان در لندن پس از بستری با علائم مداوم coronavirus” بیانیه ای گفت:.

جانسون آزمایش مثبت برای بیماری تنفسی مارس 17, عمده جهان رهبر به عموم اذعان داشتن COVID-19. خود علائم عبارتند از: درجه حرارت بالا و سرفه. او آگاه است و نه قرار دادن در دستگاه تنفس مصنوعی.

اوایل روز دوشنبه جانسون توییتی که او تا به حال یک “راحت شب” و “ارواح خوب” در حالی که از دریافت به طور منظم جلسات خود را از کابینه و مشاوران دولت.

جانسون بیماری به این معنی است که او تا به حال به طور موثر به گام به دور از روز به روز حاکم به عنوان بریتانیا, مانند, بسیار, جهان, چهره, بدترین بحران بهداشت عمومی در یک قرن. بریتانیا بیش از 52,000 موارد تایید شده و بیش از 5,300 مرگ و میر و این ویروس می تواند رسیدن به اوج خود در این کشور را به عنوان به زودی به عنوان این آخر هفته.

بریتانیا رهبر در ابتدا قمار است که این کشور بهترین شرط بندی برای غلبه بر coronavirus خواهد بود به تلاش برای رسیدن به “گله” یا اکثریت ایمنی به سرعت به عنوان امکان پذیر است. تفکر پشت این بود که آن را به حفاظت از کشور در دراز مدت اگر به عنوان اتفاق افتاده در آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1918 بسیار کشنده موج دوم از عفونت رخ داده است.

جانسون تغییر تاکتیک در اواسط ماه مارس پس از پژوهشگران در امپریال کالج لندن پیش بینی شده است که حدود 250,000 نفر در بریتانیا خواهد مرد اگر “عاقل” برای این ویروس نیست بلافاصله کند و یا شکسته شده توسط یک مستند.

در سراسر جهان همه گیر: این کشورها انجام می دهند بهترین و بدترین مشاغل مبارزه با کروناویروس

Raab, 46, بریتانیا برای اولین بار وزیر امور خارجه و جانسون عملا معاون. هر چند بریتانیا ندارد یک قانون اساسی نوشته شده است نشان می دهد یک خط روشن جانشینی جانسون منصوب و او را به اداره کشور اگر او ناتوان و یا قادر به انجام آن است. Raab ریاست دولت اضطراری coronavirus جلسه دوشنبه.

مانند جانسون Raab برجسته بود عضو کمپین انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا – Brexit. هر چند او را deputize برای جانسون در غیاب او آن را بلافاصله روشن نیست که آیا او به طور خودکار به طور دائم حفظ نقش اگر جانسون به مرگ و یا اینکه آیا وجود دارد که نیاز به یک رای به اعتبار نخست وزیری خود را.

ترجمه از یک حزب و نه یک فرد به این معنی است که جانسون حاکم محافظه کار می خواهد نه لزوما موظف به تماس با یک انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>