آستانه ظرفیت: بیمارستان هوستون در حال حاضر انتقال COVID-19 بیماران به شهرهای دیگر

هوستون بیمارستان ها در حال حاضر احساس تاثیر افزایش اخیر در COVID-19 بيمار. با توجه به هوستون کرونیکل داده تیم سهشنبه مشخص شده بالاترین تک روز افزایش COVID-19 موارد برای دولت تا به امروز با بیش از 7000 مورد جدید گزارش شده است.

هریس سلامت, سیستم, سیستم بهداشت عمومی که در عمل بن Taub و LBJ بیمارستان در حال حاضر انتقال COVID-19 بیماران به سایر مراکز درمانی در مناطق دور افتاده مانند Kingwood و جنگل. با توجه به هریس سلامت سیستم مقامات 49 درصد از بیماران در بن Taub ICU هستند COVID-19 مثبت است. ترکیب ويژه در بن Taub و LBJ بیمارستان ها در حال حاضر در 85 درصد ظرفیت است.

“ما در حال حاضر انتقال از COVID-19 بيمار به صورت روزانه زیرا ما نمی باید به ظرفیت های داخلی برای مدیریت آنها گفت:” چارلی مک موری-هورتون همراه مدیر بالینی ادغام و تحول هریس سلامت.

قابل توجه سربازان ارتش در موارد منجر به جستجو برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در تخت بیمارستان برای بن Taub بیماران.

“ما در هریس سیستم های بهداشتی باید برای انتقال بیماران ما” مک موری-هورتون گفت. “شدت و سطح افزایش قطعا افزایش یافته است.”

مک موری-هورتون اضافه شده که همه هوستون بیمارستان ERs روبرو هستند همان جریان بيماران و چالش ها با هم, همکاری برای کمک به هر کس در جامعه است.

“ما با همکاری هوستون متودیست یادبود هرمان بنابراین آنها گرفته ام چندین بیماران” مک موری-هورتون گفت. “نه تنها در TMC ، بلکه در دور افتاده و بیمارستان و مانند Kingwood جنگل. کودکان تگزاس نیز ساخت برخی از تنظیم به بیماران. هر کس به چالش افزایش یافته است به دیدار با جامعه نیاز است.”

مک موری-هورتون در مقایسه با COVID-19 وضعیت بحران به یک طوفان است که هرگز به پایان می رسد.

“Houstonians می دانید که چگونه برای آماده سازی و آبکاری در طوفان” مک موری-هورتون گفت. “ما برای آن آماده کند و ما را بازیابی. هوستون قوی است. ما در حال انجام است که در حال حاضر. این درست است که طوفان می کشد 5 روز. این است مستمر.”

از اولین پاسخ دهندگان به تسهیلات مراقبت دراز مدت تاثیر از سربازان ارتش در هوستون COVID-19 مورد در حال حاضر احساس در سراسر هیئت مدیره مک موری-هورتون گفت.

“بالاتر از اعداد بزرگتر بار است که در کل سیستم بهداشت و درمان در هوستون” مک موری-هورتون گفت.

مک موری-هورتون است شوکه شده و با افزایش تعداد اما او نگران است COVID-19 خروش در هوستون.

“من تعجب نیست چرا که به اندازه ما منطقه” مک موری-هورتون گفت. “ما سومین شهرستان پشت, نیویورک, لس آنجلس و شیکاگو است. این مورد از آنجا که ما تا به حال این فرصت را به تاثیر آن در اوایل. ما نیاز به بازگشت به اصول اولیه برای کنترل افزایش می دهد. مردم رو راحت هنگامی که ما در ابتدا فکر می کنید که افزایش. من تمام ایمان است که ما شروع به تأثیر این اعداد و آوردن آنها را.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>