شهرستان برازوریا ، اول دو COVID-19 موارد مربوط به سفر ممکن است شامل بازار مال فروشان

شهرستان برازوریا ، گزارش اول آن دو presumptive موارد COVID-19 مربوط به افرادی است که اعتقاد به قرارداد این ویروس در جامعه و رفت و به هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان.

موارد علامت دوم و سوم در منطقه مشکوک شده اند به یک نتیجه جامعه گسترش به عنوان مخالف به سفر. هر دو بیماران بین 35 و 45 سال با حضور کباب طبخ و برخی دیگر از بازار مال فروشان حوادث گفت: شارون برج امام جمعه شهرستان برازوریا ، قاضی L. M. “مت” Sebesta جونیور

محققان در حال کار برای دریافت اطلاعات مشخص تر در مورد آن وقایع و خود را به محل برج گفت.

“این شهرستان برازوریا ، در بخش بهداشت و درمان در حال انجام یک بررسی اپيدميولوژيک و در حال کار برای شناسایی هر گونه تماس آنها ممکن است داشته اند” این شهرستان بیانیه ای گفت:.

منطقه اول جامعه گسترش مورد درگیر یک پاتون ایجاد کرد افسر پلیس که همچنین با حضور کوک کردن. او همچنان در شرایط بحرانی روز شنبه.

این دو در شهرستان برازوریا ، با هم زندگی می کنند و در حال حاضر قرنطینه در یک آلوین-خانه منطقه است. اواز یا موسیقی دو نفری خود گزارش و مورد آزمایش قرار گرفتند در یک شهرستان هریس, اورژانس, برج گفت.

این موارد جدید را در منطقه در مجموع به 25 از جمله 10 در شهرستان هریس.

شهردار سیلوستر ترنر گفت: آن را تعجب آور است که بیشتر در جامعه گسترش موارد رویه.

“ما می دانیم که بیشتر موارد در منطقه” ترنر گفت. “همه فقط گرفتن برخی از اقدامات جدی برای مهار و کم کردن سرعت پیشرفت COVID-19.”

یکی از این گام های جدی ترنر اشاره شد و سفارش خود را در اوایل این هفته را تعطیل هوستون دام و بازار مال فروشان نشان می دهد.

در حالی که برخی در تعجب اند که اگر کاری باید لغو شده است هر چه زودتر ترنر گفت که او و دیگر رهبران اقدام در خط با کارشناسان.

“هیچ کس می خواهد به بازار مال فروشان به پایان” ترنر گفت. “ما نقل مکان کرد و به سرعت بر اساس حقایق و توصیه های پزشکی و علمی که ارائه شد به ما.”

کارشناسان بهداشت عمومی باید مورد حمایت او در این ادعا گفت: آن را دشوار است به تماس یک رویداد مانند کاری بدون تایید جامعه گسترش موارد است.

“ملی مشکل شده است و بدون هر نوع تست احتمالا بسیاری از مناطق از جامعه انتقال بدست از دست رفته و آن را سخت را واقعا سخت گیرانه تصمیم گیری بدون داشتن شواهد” دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد یک هوستون متخصص بیماری های عفونی گفت: این وقایع در اوایل این هفته.

“در حال حاضر ما در حال تحقق بیشتر وجود دارد جامعه انتقال از ما می دانستم که در مورد قبل است. این گسل در سطح ملی و نه داشتن یک سیستم در محل به اندازه کافی تست.”

ترنر گفت: او کار کرده است در تالار شهر این آخر هفته به هماهنگی ramping تا شهر را تست ظرفیت.

درایو از طریق آزمایش در دسترس خواهد بود برخی از زمان در این هفته هر چند آن هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از امکانات از جمله باز خواهد شد.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال را نیز به ارمغان می آورد یک یا دو تلفن مراکز تست به منطقه ترنر گفت: کرونیکل. که به شرح زیر رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام سهشنبه ملی اضطراری است.

“مردم می توانند برخی از راحتی اضافه شده است که در حال حاضر ما شرکای فدرال در هیئت مدیره” ترنر گفت. “ما را از این طریق دریافت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>