آن را در زمان در حالی که در امریکا مورد علاقه gravelly-ابراز bespectacled متخصص بیماری های عفونی در نهایت بدست “شنبه شب زنده” درمان — از براد پیت ، تازه ضرب برنده اسکار donned خاکستری کلاه گیس و عینک به تصویر بکشد Dr. Anthony Fauci.

“من می خواهم برای تشکر از همه مسن تر زنان در امریکا که به من فرستاده الهام بخش — و گاهی اوقات گرافیک — ایمیل” او شروع به نشان می دهد را سرد باز کردن بخش. “در حال حاضر شده است وجود دارد بسیاری از دروغ های خارج وجود دارد در مورد این ویروس و بله رئیس جمهور گرفته برخی از آزادی با دستورالعمل های ما. پس امشب من می خواهم به توضیح آنچه رئیس جمهور در تلاش بود تا به گفتن.”

در مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که ما می خواهم که یک واکسن “نسبتا به زودی”: “نسبت به کل تاریخچه زمین, مطمئن, واکسن میخوام آمد واقعی سریع. اما اگر شما به یک دوست بگویید که ” من خواهید بود بیش نسبتا زود و پس از آن نشان داد تا یک سال و نیم بعد, خوب, خود, دوست, دوست ممکن است نسبتا [علامت] است.”

در مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی است که این ویروس را یک روز ناپدید می شوند “مثل یک معجزه”: “چه کسی دوست ندارد به معجزه ؟ اما معجزه نباید طرح A. حتی سالی تلاش برای فرود در فرودگاه برای اولین بار.”

در مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که هر کسی که می خواست یک تست می تواند یکی: “زن و شوهر از چیزهایی که” Fauci گفت. “من نمی دانم اگر من می خواهم توصیف آزمون به عنوان ‘،’ مگر اینکه شما ایده های زیبا است که با داشتن یک سواب پنبه غلغلک دادن مغز شما. همچنین زمانی که او گفت: هر کس می تواند یک آزمون چه او بود تقریبا هیچ است.”

در مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد که تزریق مواد ضد عفونی کننده می تواند کمک به پاک کردن این ویروس در خارج از بدن انسان: Fauci ندارد, باز گشت به عنوان یک حیرت زده نگاه کنید.

آنچه در مورد “برخورد بدن با اشعه ماوراء بنفش نور؟” دوربین قطع به Fauci, اواسط facepalm. “من می دانم که من نباید دست زدن به صورت من اما …”

در این شایعه که تهمت بود به آتش Fauci: پس از پخش یک کلیپ که در آن تهمت را رد کرده است که او برنامه ریزی شده بود به تبر محبوب عامه شکل و او را به نام “فوق العاده مرد” Fauci شانه ای بالا انداخت. “آره من اخراج شدن. اما تا آن زمان من میخوام وجود دارد از قرار دادن آمار برای هر کس گوش دادن. و وقتی که من شنیدن چیزهایی مانند “ویروس درمان می شود اگر هر کس طول می کشد جزر و مد غلاف چالش” من آنجا خواهم بود به بگو لطفا!'”

پیت پس از آن را برداشته و کلاه گیس به آدرس “واقعی دکتر Fauci”: “با تشکر از شما برای آرامش خود و خود را به وضوح در این دلسردکننده زمان. و با تشکر از شما به پزشکی کارگران اولین پاسخ دهندگان و خانواده خود را برای بودن در خط مقدم. و در حال حاضر زنده — نیمه — از سراسر امریکا آن را شنبه شب.”

اعتبارات باز هم یک مستند به روز رسانی نشان از بازیگران سرگرم کننده خود را در خانه با خانواده های خود – و گربه, در مورد کیت مک کینون.

آن بیشتر آشنا باز به صورت “شنبه شب زنده” به پایان رسید که در آن پنج هفته COVID-19 وقفه در آوریل 11, هنگامی که آن را پخش آن برای اولین بار از راه دور قسمت. که یکی شروع با یک مقدمه توسط تام هنکس که شد “مشهور قناری در معدن زغال سنگ برای کوروناویروس” هنگامی که او رفت و با تشخیص خود دقیقا یک ماه پیش از آن.

هنکس که اعلام شد یکی از شوک ساخته شده است که مردم متوجه شدت این بیماری همه گیر کوروناویروس معرفی قسمت از آشپزخانه خود را که در آن او ارائه یک به روز رسانی بر سلامت انسان است. او همچنین تا به حال چند جوک برخی از کلمات از حمایت های بهداشت حرفه ای و یک توضیح از نحوه نمایش خواهد نگاه بسیار متفاوت تولید شده با بازیگران و خدمه همه در خانه.

“این بار عجیب و غریب سعی می شود اما تلاش می شود خنده دار است ‘SNL تمام چیزی که ما فکر کردیم چه خبره! بیایید یک شات بدهید.’ ”

دوباره برای اولین بار از راه دور قسمت: کنترل از راه دور ‘SNL’ نگاه کرد اما میزبان تام هنکس ارائه راحتی ما باید در قرنطینه

ما همه در این با هم: ثبت نام برای اقامت ما از هم جدا با هم, عضویت در خبرنامه برای بهترین چگونه به خود کمک کند و حواس او را پرت شاد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru