Bracketology: با یک نگاه آه را NCAA مسابقات پیش بینی

منتشر شده

با 33 روز تا یکشنبه انتخاب دانشگاه هوستون باقی مانده در شکل خوب را به یک سوم مستقیم NCAA Tournament ظاهر.

در Cougars در حال حاضر 19-5 به طور کلی و در وهله اول آمریکا در کنفرانس ورزشی. آه است 29th, در آخرین رتبه بندی خالص یکی از معیارهای مورد استفاده توسط NCAA کمیته انتخاب و 19 در KenPom.com.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: آه مربی کلوین Sampson خود را نگه می دارد تیم ملی در گفتگو جوانان و همه

آه سختی است هفت بازی کشش به پایان فصل به طور منظم با بازی های خانگی برابر تولسا و سینسیناتی, جاده بازی در برابر UConn و خانه-و-خانه با ممفیس. در این هفته. آنها بازی در جنوب فلوریدا (چهارشنبه) و SMU (شنبه).

در اینجا نگاهی که در آن برخی از ملی, وب سایت پروژه در Cougars:

ESPN

به عنوان یک شماره 7 دانه در شرق منطقه, آه, پیش بینی بازی شماره 10 دانه آرکانزاس در Greensboro, N. C. تاریخ با شماره 2 دانه دوک در حیاط خلوت خود به احتمال زیاد منتظر در دور بعدی.

CBS Sports

جری پالم دارای یک ساله مسابقه برگشت با شماره 8 هوستون بازی شماره 9 BYU در منطقه غرب میانه در اوماها Neb. اگر شما به یاد BYU حیرت زده آه 72-71 در T. J. Haws’ شات در زنگ در Nov. 15 در Fertitta مرکز. برنده به احتمال زیاد می توانید یک تاریخ با دانه کانزاس در دور بعدی.

ایالات متحده آمریکا امروز

دوباره, دیگر, شماره 8-9 matchup در منطقه غرب میانه. این بار شماره 8 ساله پیش بینی شده به صورت ویسکانسین در اوماها Neb. تاریخ با شماره 1 کانزاس به احتمال زیاد در انتظار در دور بعدی.

Bleacher Report

شماره 7 دانه در غرب منطقه در Cougars بینی جذاب matchup برابر شماره 10 اوکلاهما در Greensboro, N. C. آه مربی کلوین Sampson در زمان Sooners به نه NCAA مسابقات و کارکنان خود را شامل سابق OU بازیکنان Hollis قیمت. Quannas سفید و Kellen Sampson.

NCAA.com

اندی کاتز است آه به عنوان شماره 10 دانه در شرق منطقه است. او در Cougars رو شماره 7 راتگرز در Greensboro, N. C. برنده به احتمال زیاد می توانید یک تاریخ را با شماره 2 دانه دوک.

Stadium.com

Stadium.com است که در Cougars را به عنوان شماره 8 دانه در شرق منطقه بازی شماره 9 Texas Tech. برنده به احتمال زیاد می توانید دانه بالا Gonzaga در اسپوکن بشویید.

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>