منتشر شده

با 33 روز تا یکشنبه انتخاب دانشگاه هوستون باقی مانده در شکل خوب را به یک سوم مستقیم NCAA Tournament ظاهر.

در Cougars در حال حاضر 19-5 به طور کلی و در وهله اول آمریکا در کنفرانس ورزشی. آه است 29th, در آخرین رتبه بندی خالص یکی از معیارهای مورد استفاده توسط NCAA کمیته انتخاب و 19 در KenPom.com.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: آه مربی کلوین Sampson خود را نگه می دارد تیم ملی در گفتگو جوانان و همه

آه سختی است هفت بازی کشش به پایان فصل به طور منظم با بازی های خانگی برابر تولسا و سینسیناتی, جاده بازی در برابر UConn و خانه-و-خانه با ممفیس. در این هفته. آنها بازی در جنوب فلوریدا (چهارشنبه) و SMU (شنبه).

در اینجا نگاهی که در آن برخی از ملی, وب سایت پروژه در Cougars:

ESPN

به عنوان یک شماره 7 دانه در شرق منطقه, آه, پیش بینی بازی شماره 10 دانه آرکانزاس در Greensboro, N. C. تاریخ با شماره 2 دانه دوک در حیاط خلوت خود به احتمال زیاد منتظر در دور بعدی.

CBS Sports

جری پالم دارای یک ساله مسابقه برگشت با شماره 8 هوستون بازی شماره 9 BYU در منطقه غرب میانه در اوماها Neb. اگر شما به یاد BYU حیرت زده آه 72-71 در T. J. Haws’ شات در زنگ در Nov. 15 در Fertitta مرکز. برنده به احتمال زیاد می توانید یک تاریخ با دانه کانزاس در دور بعدی.

ایالات متحده آمریکا امروز

دوباره, دیگر, شماره 8-9 matchup در منطقه غرب میانه. این بار شماره 8 ساله پیش بینی شده به صورت ویسکانسین در اوماها Neb. تاریخ با شماره 1 کانزاس به احتمال زیاد در انتظار در دور بعدی.

Bleacher Report

شماره 7 دانه در غرب منطقه در Cougars بینی جذاب matchup برابر شماره 10 اوکلاهما در Greensboro, N. C. آه مربی کلوین Sampson در زمان Sooners به نه NCAA مسابقات و کارکنان خود را شامل سابق OU بازیکنان Hollis قیمت. Quannas سفید و Kellen Sampson.

NCAA.com

اندی کاتز است آه به عنوان شماره 10 دانه در شرق منطقه است. او در Cougars رو شماره 7 راتگرز در Greensboro, N. C. برنده به احتمال زیاد می توانید یک تاریخ را با شماره 2 دانه دوک.

Stadium.com

Stadium.com است که در Cougars را به عنوان شماره 8 دانه در شرق منطقه بازی شماره 9 Texas Tech. برنده به احتمال زیاد می توانید دانه بالا Gonzaga در اسپوکن بشویید.

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de