Cy پارک بود یک ربع به دور از انتقام آن تنها از دست دادن در منطقه در برابر Cy جنگل.

در عوض Wildcats پاک دو رقمی کسری در عرض چند دقیقه.

دامین واتسون به ثمر رساند و شش راست امتیاز بزرگ به عنوان بخشی از یک 22-6 اجرا در سه ماهه پایانی به عنوان Cy جنگل بسیج به ضرب و شتم Cy پارک 48-44 در یک نبرد دو از تیم های برتر در منطقه 14-6A روز سه شنبه در Cy جنگل دبیرستان.

“من فقط افتخار ما بچه ها” Cy جنگل سر مربی کریس Draudt گفت. “من فکر Cy پارک بازی واقعا خوب آنها قرار داده و فشار زیادی بر ما آنها بیرون آمد شات آن را به خوبی.”

چهار Wildcats به ثمر رساند به شروع دوره نهایی و آرماندو Parra سه گره خورده است به بازی به عنوان بخشی از یک 12-0 اجرا شود.

جارد ویسکا شانس برای سه نقطه بازی از طریق یک لیآپ به حال این تیم در خانه در موقعیت به کراوات آن را دوباره. در عوض او از دست رفته پرتاب آزاد و واتسون امن نکته در برای قرار دادن Wildcats تا 42-41.

واتسون به دنبال آن است که با هدف قرار دادن چهار رایگان می اندازد و سپس زکریا Selvage سه اشاره گر آن را قطع به 46-44 اما پیرس Mathews’ دو پرتاب آزاد مهر و موم شده به نفع خود.

“آنها buckled و حل و فصل کردن گوش به برخی از چیزهایی که ما آنها را به انجام خواسته و ما در نهایت برخی از نقش و که همیشه کمک می کند تا اعتماد به نفس خود را,” Draudt گفت.

Cy جنگل (19-11, 10-3) بود آینده پنج نقطه از دست دادن در برابر Cy, دریاچه ها, خوراکی هفت بازی برنده خط خط. این Wildcats دنباله Cy پارک در جدول رده بندی, Cy دریاچه نیز 10-3 و Langham نهر 9-3. Bridgeland است پنجم در 6-6.

“این بسیار رقابتی هر بازی یک چالش است” Draudt گفت. “ما تا که در چهار صفحه در حال حاضر واقعا افتخار است. هیچ آسان بازی در سمت چپ ما می دانیم که شما قادر به لذت بردن از این بازی و درک آنچه در آن به معنی برای شما.”

واتسون رهبری Wildcats با 19 امتیاز 10 از کسانی که در آمد سه ماهه پایانی.

“او ما مرد” Draudt گفت. “دفاع هل توپ با سرعت, قوی, دستگیره های آن است. آنها اعتماد به نفس خود را از او. ما تا به حال یک تعداد از بچه ها بازی واقعا خوب او نوع تغییر بازی, من احساس می کردم که او آن را در زمان بیش از.”

Cy پارک (21-8, 10-2) کاهش یافته و تنها خود را دیگر از دست دادن در برابر Cy جنگل 58-57 در اوایل ژانویه ، و در تلاش بودند تا خود را گسترش دهد پیروزی شاگردانش به هشت.

“من فکر کردم این امر می آیند به پایان بنابراین من خوشحال بودم که ما در آن بودند در پایان به یک شانس” Draudt گفت.

این Wildcats رهبری پنج میدوی از طریق باز کردن سه ماهه از طریق یک 7-0 اجرا است اما تیم بازدید از پاسخ توسط هدف قرار دادن چهار مستقیم سه اشاره گر دو از لبه و دو از Kesean بنت منجر به 19-14 رفتن به دوره دوم. لبه led Cy پارک با 17 امتیاز.

Cy جنگل شد دو امتیاز از تساوی طریق یک 6-0 اجرا اما ببر خود را حفظ پنج نقطه منجر شود در حاصل کار دو تیم با سه نفر از امیرحسین فرگوسن 27-22. لبه led ببر در حاصل کار دو تیم با نه امتیاز و واتسون به حال هشت برای Wildcats.

سه ماهه سوم هایلایت شده توسط Demarco Chaisson را پشت به پشت نقش یک غوطه دادن و سه نقطه بازی (از دست رفته پرتاب آزاد) ساخته شده است که از آن هفت نقطه بازی. ببر دفاع برگزار شد Cy جنگل به چهار امتیاز و رهبری 35-26 رفتن به دوره نهایی.

“ما از دست ما وقار کمی در سه ماهه سوم ما رو به پایین و پایین به آن دسته از بچه ها می خواهم که دشوار است” Draudt گفت.

فرگوسن آغاز شده چهارم با سه اشاره گر گسترش منجر به 12 امتیاز. Selvage سه نقطه بازی به بازدید از تیم نهایی آن منجر شود در 41-38 قبل از Wildcats در زمان بیش از. آنها outscored 13 در سه ماهه چهارم.

“من فکر می کنم ما در برخی از چیزهای خوب دفاعی آنها از دست رفته برخی از عکس های ما قادر به دوباره بجای اول برگشتن” Draudt گفت.

Cy جنگل دارای سه بازی باقی مانده در منطقه (میزبان Cy, چشمه, Jan. 7) در حالی که Cy پارک دارای چهار دکمه سمت چپ (در Bryan آذر. 7).

“این یک بزرگ دبیرستان, بازی آن بچه ها واقعا خوب هستند به طوری که قادر به پیروزی در این بازی آن را ویژه” Draudt گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de