کنکوردیا لوتری از دست داد 11 سالمندان از سال گذشته تیم اما هنوز مصمم به جایگاه اول در منطقه برای چهارمین مستقیم فصل.

وایکینگ ها تحت فشار صلیبیون تا آخرین ثانیه در فصل آخر سه شنبه شب.

RJ Keene تنها بازگشت استارت از یک سال پیش و Trey میلر رهبری راه را با 11 امتیاز به عنوان کنکوردیا لوتری فشرده گذشته این روستا مدرسه 61-57 به ادعای TAPPS 6A منطقه 6 قهرمانی در این روستا مدرسه.

“من بسیار افتخار از این گروه برای گرد هم آمدن آنها بسیار جوان” Honeck گفت. “ما فقط یک ارشد که در بازی امشب به منطقه شانزه در این سناریو رو به احساس خوبی در مورد آن.”

کنکوردیا لوتری (26-9, 8-2) به پایان رسید در بالای منطقه جدول رده بندی جلوتر از سنت توماس روستا مدرسه و سنت پیوس X

“بسیار قوی منطقه, من دوست دارم برای دیدن تمام چهار نهایی از هوستون” Honeck گفت. “بدیهی است که من فکر می کنم که این امکان پذیر است که چگونه خوب من فکر می کنم ما در منطقه است و پس از آن یکی از ما رفتن و امیدوارم این کار انجام می شود.”

صلیبیون به ثمر رساند هفت سریع نقاط از جمله سه اشاره گر توسط Keene, برای شروع سه ماهه پایانی تا 12 اما رفت بدون گل برای چند دقیقه به عنوان وایکینگ ها در جواب با یک 9-0 اجرای آن را 57-54.

Kenyon Holcombe را غوطه دادن یک ایست ساخته شده آن پنج نقطه بازی وایکینگ ها آمار سه اشاره گر برای کاهش آن به سه. Shane Brennan و Kaden عهده هر ضربه یک پرتاب آزاد برای یخ بازی.

“یک بازی بسکتبال” Honeck گفت. “ما تا به حال یک زن و شوهر از زمان که در آن ما را تهدید می کند به جلو و دور و روستا فقط نگه داشته و در آینده ما ساخته شده برخی از عکس های بزرگ.”

‘لحظات آموزش’

Honeck فکر نمی کند که این تیم به کار گرفته فشار پایین کشش اما افزود که این یک چیز خوب به کار در رفتن به پلی آف.

“هنوز هم ما در بر داشت یک راه برای دریافت W بنابراین در جاده, منطقه, قهرمانان, من آن را” Honeck گفت. “ما نمی شلیک توپ بزرگ در سه ماهه اول و ما به نوعی شروع به گرفتن ما ریتم کمی. اما ما هنوز هم در بر داشت یک راه برای به دست آوردن یک رهبری پس از نیمه اول پس از من با آن است.”

در نیمه دوم صلیبیون شروع به کشیدن چند بار.

“به عنوان کمی به عنوان ساخت که گذشته سه اشاره گر پایین کشش آن شرایط در حال یادگیری لحظات برای ما” Honeck گفت.

مربی تیم امید لحظات حمل آنها را به پلی آف چرا که او می داند که می توان آنها را در مواجهه با موقعیت های مشابه در چند هفته آینده.

تنها سالمندان در این تیم در حال انتقال Holcombe که بازی در تامبال یادبود در سال گذشته و نش Golaszewski که بیش از جنگل مسیحی است.

10 underclassmen باز خواهد گشت هشت juniors و دو رشته. آنها از ویژگی های تاریخ Keene, Brennan, برن, ادم Brashear, Trey مک کلور آدم Geiger تایلر هچر, Cedric طبخ و دوم میلر و آدم استوارت.

صلیبیون آغاز فصل قابل ملاحظه ای داغ, برنده 15 از 16 بازی اما پس از آن رفت و از طریق برخی از آسیب.

“که در آن شما در حال رفتن برای دیدن کسانی که نه زیان” Honeck گفت. “من می خواهم به می گویند مانند هشت نفر از کسانی که در آسیب لحظات.”

بازی را از طریق سختی

Honeck اضافه شده است که آن یک لحظه یادگیری است که در آن چند بازیکن خوب دقیقه و فکر می کند که قصد حمل آنها را به پلی آف به عنوان به خوبی.

صلیبیون از دست یک زن و شوهر از منطقه بازی در وقت اضافه و در همان هفته St. Thomas 77-74 آذر. 14 و از سوی دیگر به سنت پیوس 77-76 آذر. 17. آنها رفته ام در هفت بازی برنده خط خط از آن.

“من فکر می کنم آنها را دیدم برخی از سختی” Honeck گفت. “ما برگشتی آغاز شد و پس از از دست دادیم که دوم وقت اضافه بازی و من واقعا افتخار می کنم که چگونه ما در پاسخ به آن است.”

صلیبیون رفت 36-3 کلی و 11-1 در منطقه در 2018-19 به پایان رسید و به دولت semifinalists پس از از دست دادن به Antonian دبستان 70-55. در 2017-18, Honeck برنده اول خود را دولت به عنوان یک سر مربی (عضو کنکوردیا لوتری اول دولت عنوان تیم در سال 1989) به عنوان صلیبیون ضرب و شتم سنت پیوس X 70-46 با این تیم به پایان رساندن 43-1 کلی و 12-0 در منطقه است.

هدف بعدی این است که چهار بازی دور برنده شدن در مسابقات قهرمانی کشور.

صلیبیون در حال برنامه ریزی برای میزبانی دور اول حذفی, بازی, Feb. 18. Regionals برگزار خواهد شد آخر هفته زیر فوریه. 22 در کالج استیشن و از وجود آن وکو برای نهایی, چهار, Feb. 27-28.

“این چیزی است که ما شده ایم, بازی, برای,” Honeck گفت. “این است که چرا ما شده است بازی در هر بازی. …ما انجام شده و ما شماره 1 هدف بود که به منطقه شانزه و من بسیار افتخار از پسران برای انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su