یک دختر 14 ساله اش دستگیر شد دوشنبه پس از او متهم به رانندگی یک ماشین به سرقت رفته و توفنده به دو وسایل نقلیه ترک یک زن مسن با آسیب های جدی به گفته مقامات با شهرستان هریس دادستان منطقه ،

پسر شناسایی شد زیرا او یک نوجوان. او متهم شده بود با تشدید حمله و استفاده غیر مجاز از یک موتور خودرو و به خطر انداختن یک کودک مسافر گفت: Sean Teare فضایی جرایم برای رئیس شهرستان هریس دادستان منطقه ، یکی دیگر از نوجوانان مسافر بود به اتهام فرار با پای پیاده پس از او تلاش برای اجرا از صحنه Teare گفت.

خارج از وظیفه افسر پلیس در یک ماشین شخصی برای اولین بار کشف پنج “بسیار جوان افراد” داخل خودرو در کمربندی در غرب هوستون. افسر پشت مشکوک و تایید بیش از رادیو و تلویزیون که ماشین به سرقت رفته بود روز شنبه, Teare گفت. افسر رله محل سکونت خود را به هوستون پلیس Teare گفت.

Teare نیست شناسایی آژانس که در آن افسر کار کرده است.

افسر پلیس به دنبال مظنون به عنوان او خارج شد کمربندی در گل رشتی جنگل در غرب هوستون. نوجوان درایور در نهایت نمیفهمد که افسر بود او را زیر Teare گفت: برداشت و با سرعت به حدود 50 مایل در ساعت در Briar Rose درایو.

14 سال پس از آن فرار دو نشانه های توقف در Briar Rose و Seagler قابل توجه یک تویوتا تاکوما و لکسوس Teare گفت. ساکنین تاکوما نداشت به طور جدی مجروح شده اما زن مسن در لکسوس به نظر می رسد به رنج می برند آسیب های شدید, او گفت:.

جولیان Gill دیجیتال خبرنگار در هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | julian.gill@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de