قهرمان بوکس Floyd Mayweather برای پرداخت جورج فلوید مراسم تشییع جنازه در هوستون

قهرمان بوکس Floyd Mayweather خواهد پرداخت جورج فلوید مراسم تشییع جنازه و یادبود خدمات آسوشیتد پرس گزارش.

Mayweather شخصا تماس فلوید خانواده که قبول Mayweather را ارائه دهد. Mayweather خواهد پرداخت فلوید مراسم تشییع جنازه در هوستون دیرین خود را خانه. در این مراسم برگزار خواهد شد در تاریخ 9 ژوئن.

در هوستون: یادبود و تشییع جنازه خدمات اطلاعات منتشر شده برای جورج فلوید تشییع جنازه

“او احتمالا دیوانه در من است که برای, اما بله [ترجمه] است قطعا برای پرداخت تشییع جنازه” لئونارد Ellerbe مدیر عامل شرکت Mayweather Promotions, ESPN گفت:.

“[ترجمه] انجام داده است این نوع از چیزهایی که بیش از 20 سال گذشته” Ellerbe ESPN گفت:. سابق قهرمان بوکس Mayweather زندگی در لاس وگاس و شناخته شده است به عنوان یکی از بهترین بوکسورهای خود را از نسل بازنشستگی پس از 50 شکست نخورده دعوا.

فلوید درگذشت در مینیاپولیس پلیس بازداشت در 25 مه پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است. درک چوین افسر کار اخراج شد, بازداشت و پس از اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

مرگ او موجب تظاهرات در سراسر این کشور از جمله هوستون که در آن فلوید بود و پیوند های عمیق. او در سومین بخش و فارغ التحصیل از یاتس دبیرستان در سال 1993 که در آن او شناخته شده به عنوان یک نوع همکلاسی و با استعداد ورزشکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>