تهدید به بمب گذاری شده در برابر 18 جوامع یهودی مراکز در نیویورک, مقامات گفت

آلبانی, n. y. – یک سری از ناشناس و تهدید به بمب گذاری شده بود در برابر بیش از یک دوجین جامعه یهودی مراکز در سراسر نیویورک در روز جمعه با توجه به دولت در اجرای قانون مقامات.

تهدیدات اولین گزارش در ساعت 11 صبح به وقت محلی صبح روز یکشنبه بودند ایمیل به اعضای متعلق به 18 JCC را در سراسر دولت است.

یک سخنگوی رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در بعد از ظهر یکشنبه گفت: تهدیدات اعتقاد بر این بود بخشی از گسترده تر سری ساخته شده در برابر JCC را در سراسر کشور.

هر یک از این تهدیدات بود و ارسال آن به ایمیل افراد به طور جداگانه گفت: Michael Kopy دولت مدیر مدیریت اضطراری. معلوم نیست اگر برخی افراد بودند که هدف قرار دادند.

“این احتمالا بهترین نیست به بحث در مورد چرا این افراد انتخاب شدند و اجازه محققان کار بر روی است که در حال حاضر” Kopy گفت.

بیش از 100 نفر تخلیه شدند از دین در آلبانی به عنوان یک اقدام احتیاطی در صبح روز یکشنبه. دولت و آلبانی پلیس شهر جاروب ساختمان.

هیچ بمب پیدا شد اما این تسهیلات باقی مانده بسته شده است.

کومو وارد صحنه حدود یک ساعت پس از تهدید برای اولین بار گزارش شده است.

“این نوع از موقعیت ها خیلی زشت و خیلی مایه تاسف است. آنچه بدتر است این است که ما در حال دیدن بیشتر و بیشتر از آنها” او گفت:.

حداقل 42 یهودستیزانه حوادث گزارش شده در سراسر نیویورک در ماه های اخیر کومو گفت.

یهودستیزی در سراسر کشور کومو گفت: “تنها بدتر شدن است.”

“وجود دارد یک سرایت از نفرت در سراسر این کشور,” او گفت:.

بررسی به روز یکشنبه تهدیدات در حال انجام است.

پیگیری خبرنگار چاد آرنولد در توییتر: @ChadGArnold

نه در حیاط خلوت من: آلاباما ارتباط در برنامه به خانه coronavirus بیماران

B. اسمیت: مدل-تبدیل-میزبان تلویزیون و شیوه زندگی گورو می میرد در سال 70 بعد از آلزایمر نبرد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>