بدن از کرازبی آتش نشان در بر داشت در نزدیکی گلوستون جاده

بدن از 20 سال کرازبی آتش نشان که رفت از دست رفته پس از یک تصادف ماشین پیدا شد صبح روز سه شنبه در نزدیکی گلوستون جاده, پل, پلیس گفت:.

Tim Miller, بنیانگذار تگزاس Equusearch گفت: یک ماهیگیر کشیده بدن کنت Zavala در نزدیکی جایی که او پرتاب شدن از یک جیپ یکشنبه شب.

Zavala گم شده بود همیشه از او خارج شد از طریق نرم بالای یک جیپ در سه تصادف خودرو. گارد ساحلی گفت: جیپ تا به حال سه مرد و یک سگ زمانی که در داخل آن سقوط کرد به یک guardrail در خروجی خط از جاده در نزدیکی ماورا جزیره خروج.

دو نفر از مردان گرفته شد به UTMB با آسیب مهم. گارد ساحلی گفت: یک سگ و Zavala بودند خارج شده از طریق نرم بالای جیپ و به آب است. سگ بود و بعد از آن نجات داد.

گارد ساحلی خود را به حالت تعلیق جستجو برای Zavala در روز دوشنبه. تگزاس Equusearch ادامه داد: به دنبال Zavala و در نهایت واقع بدن خود را در آب با استفاده از سونار تجهیزات.

این کرازبی Volunteer Fire Department ارسال شده در Facebook که Zavala بود “دوستانه و احترام مرد جوان” که عضو گروه به عنوان یک استخدام در مارس 2019.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>