باب Boykin, صدای پشت Tex مرده در 73

به روز شده

“پرونده مردمی!” که پررونق تبریک آمدن از 55-پا بلند مجسمه بزرگ تک به استقبال بازدید کنندگان از نمایشگاه ایالتی تگزاس برای چند دهه.

مرد پشت صدا شده است به خوبی مخفی نگه داشته است. اما در این هفته دولت نمایشگاه اعلام کرد که رابرت “باب” Boykin که به صورت ناشناس به عنوان صدای بزرگ تک در نمایشگاه ایالتی تگزاس برای هفت سال گذشته درگذشت Jan. 23 در سن 73.

که کمی OL’ گروه از تگزاس: ZZ Top بازی اول خود را نشان می دهد با هم 50 سال پیش

هر چند Boykin بود ناشناس دولت منصفانه گفت که اغلب راه رفتن بر روی fairgrounds و صحبت با مهمانان. “بنابراین شما ممکن است در صحبت های خود با مرد می گوید:” یک بیانیه از نمایشگاه ایالتی تگزاس.

با توجه به Dallas Morning News, Boykin خدمت در سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده کار می کرد و در لاکهید مارتین برای 40 سال. او همچنین عضو Shriners و فراماسون ها.

HOUSTONCHRONICLE.COM: Chance the Rapper کامل RodeoHouston 2020 صف

Boykin پیوست نمایشگاه ایالتی تگزاس در سال 2012 جایگزین لایحه براگ که در خدمت به عنوان صدای بزرگ Tex از سال 2002 تا 2012. اخبار صبح دالاس گزارش داد که برگ اخراج شد در سال 2012 پس از او با عنوان “لایحه براگ صدای بزرگ Tex” در یک رویداد خیریه.

نمایشگاه دولت گزارش می دهد که Boykin به خاک سپرده شد در دالاس-فورت وورث ملی گورستان با افتخارات on Jan. 29.

دنی ارموسییو ٬ سونورا است Sr. اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در Danny.Hermosillo@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر