دنباله خون منجر پلیس به بدن انسان و دو نفر دیگر مجروح در شمال شرقی هوستون تیراندازی

یک مرد پیدا شد به ضرب گلوله به مرگ در میدان خالی در جنوب شرق هوستون اواخر دوشنبه شب وحشتناک کشف کشف شده توسط ماموران زیر یک خون تازه دنباله.

همسایه ها به نام 911 زمانی که آنها در بر داشت یک مرد دیگر شات – اما هنوز زنده است – در یک ایوان در 6000 بلوک Eastland خیابان حدود 10:30 p. m. پس از امدادگران با عجله او را به نزدیک ترین بیمارستان ماموران کشف یک دنباله از خون منجر به ایوان که در آن مرد داشت با توجه به هوستون اداره پلیس کارآگاه Jason Escobar.

بیبر متهم: جاستین بیبر رد تگزاس تجاوز جنسی اتهامات

آنها به دنبال دنباله خون دو بلوک شمالی به 7900 بلوک, آبی, خیابان, جایی که آنها در بر داشت دو مردان بیشتر میکنه. یکی از آنها مرده بود در حالی که دیگر به بیمارستان بردند.

پلیس بر این باورند که انسان بر روی ایوان به ضرب گلوله کشته شد با دو نفر دیگر در این زمینه در آبی خیابان قبل از او برای کمک Escobar گفت. محققان چندین پوسته پوسته در این زمینه در حالی که همسایه گفت: پلیس آنها شنیده حداقل شش شلیک شد.

انگیزه این تیراندازی هنوز نامشخص است Escobar گفت. پلیس هم نیست که هر کسی در بازداشت و یا هر گونه مشکوک توصیف که از اوایل صبح روز سه شنبه.

هر کسی با اطلاعات خواست به تماس HPD قتل تقسیم در 713-308-3600 یا هوستون Crime Stoppers در 713-222-راهنمایی (8477).

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>